dnes je 09.12.2022 a svátek má Vratislav

KŘEST KNIHY ŽIVOTNÍ KOUČKY ERIKY BACH - MŮJ DENÍK VDĚČNOSTI

Přidat na Seznam.cz
Jak se v životě cítit lépe? Základem je přenastavit svou mysl a zaměřovat pozornost na to dobré. A právě s tímto vám může skvěle pomoci nástroj Můj deník vděčnosti, který jeho autorce Erice Bach pokřtila ředitelka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová, funkční lékař Jan Vojáček a moderátorka Gabriela Partyšová.
Můj deník vděčnosti

Zdroj: se svolením Eriky Bach

O čem vděčnost vypráví

Deník vděčnosti, nástroj pozitivní psychologie, napsala a vydala životní koučka business mentorka a marketing managerka Erika Bach v době covidu se záměrem motivovat co nejvíce lidí v České republice k tomu, aby zaměřili svou pozornost na to, co v životě mají, nikoli na to, co jim schází. A to právě formou psaní deníku vděčnosti. „Vděčnost je zkratkou k lásce, vděčnost je možnost, jak si zmanifestovat to, co si v životě přejeme. Každý má možnost vytvářet si realitu, kterou sám chce,” říká Erika. Když si denně zapisujeme věci, za které jsme v životě vděční, učíme se na svět dívat očima té nejpozitivnější emoce. Vedení deníku vděčnosti nám také pomáhá uspořádat si myšlenky, seřadit priority, zhodnotit naše postoje, zastavit se a na chvíli být jen sám se sebou. Lidé, kteří si deník vděčnosti vedou, jsou pozitivnější, odolnější, zdravější a emočně vyrovnanější. 


Zdroj: se svolením Eriky Bach

Inspirativní osobnosti i charita

Do projektu Erika zapojila osobnosti, které jsou jí v životě velkou inspirací. V deníku na 111 dní tedy můžete najít citáty například od funkčního lékaře Jana Vojáčka, kněžky a politoložky Lilie Khousnoutdinové, hereček Gabriely Filippi či Vlastiny Svátkové nebo od horolezce Petra Maška. 5 % z ceny každého prodaného kusu putuje na Nadaci Kapka naděje. S touto organizací spolupracuje Erika Bach již 2 roky, konkrétně formou finanční podpory projektu Letní kino ve městě Říčany, na jehož organizaci se podílí. 


Zdroj: se svolením Eriky Bach

Nahlédnutí do průběhu křestu

Útulné bistro Crostone uvítalo všechny návštěvníky v šest hodin odpoledne welcome drinkem. Na úvod zahrál na violoncello skladbu od J. S. Bacha Prelludium G dur Petr Nouzovský, jeden z nejlepších evropských violoncellistů. Poté už následoval v uvolněné a přátelské atmosféře samotný křest, kterého se ujala autorka deníku spolu s kmotry Vendulou Pizingerovou, Janem Vojáčkem, Gabrielou Partyšovou a Bárou z Nikolajky.


Zdroj: se svolením Eriky Bach

Celou akci odmoderovala Gabriela Partyšová. Bára z Nikolajky, která se na tvorbě deníku podílela jako kaligrafka, předala během večera Vendule Pizingerové jeden ze svých obrazů s názvem “V náruči”, který bude k zakoupení v listopadové online dražbě, pořádanou Kapkou Naděje. Obrazy Bára maluje pod novým pseudonymem Barbora Sika.

 

Přidat na Seznam.cz
MŮJ DENÍK VDĚČNOSTI ERIKA BACH ZE SPOLEČNOSTI KNIHA

Související články

Balenciaga vydala druhé prohlášení ve snaze vysvětlit jejich kontroverzní prázdninovou kampaň

Děti držící kabelky ala plyšové medvídky vyvolaly velký rozruch a sociálními sítěmi se šíří hashtag #cancelBalenciaga. Módní dům se snaží zachránit, co jen jde.

Celý článek

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek

Kurz šití a upcyklace? Zkuste je u návrhářského dua SegraSegra

Chybějící knoflík, malá dírka nebo rozbitý zip? Naučte se je opravit a prodlužte tak vašemu šatníku životnost. Pokud nevíte jak na to, dozvíte se to na kurzech šití pro začátečníky, které od listopadu startují v letenské prodejně SegraSegra.

Celý článek

Ve vánoční kampani Dior si vedle modelky Anya Taylor-Joy zahrála sova a vlk

Anya Taylor-Joy je jednou z předních ambasadorek značky Dior, je také známou herečkou a modelkou. Vánoční kampaň je plná třpytu, přátelství i špetky něčeho navíc.

Celý článek

Adidas ukončil spolupráci s Kanye Westem

Výroky umělce o nadřazenosti bílé rasy a antisemitské výlevy vedly německou oděvní a obuvnickou společnost k ukončení téměř deset let trvající miliardové smlouvy.

Celý článek

Gigi Hadid odhaluje příběh jména své módní značky

Gigi Hadid v rámci pátečního summitu Vogue v New Yorku prozradila více o své nedávno založené značce Guest in Residence. Rozpovídala se, kdo ji inspiroval i proč dostala značka tak netradiční jméno.

Celý článek

Kniha „Worn Out“ vypráví realitu o fast fashion i o spoluúčasti celebrit na vykořisťování některých značek

Bývalá redaktorka magazínů InStyle a Teen Vogue Alyssa Hardy nešetří ve své nové knize žádnými detaily, které odhalují temné podhoubí našich současných módních výstřelků.

Celý článek

ICONIC by Tatiana je parfém plný opojné vůně, díky kterému budete ještě více nespoutaná a osobitá

Tatiana Kuchařová do své ICONIC rodiny přivítala nového člena. Je jím její první parfém, na kterém spolupracovala s Tomáše Arsovem.

Celý článek