dnes je 30.11.2021 a svátek má Ondřej

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Přidat na Seznam.cz
Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Její mnohaleté zkušenosti v módních společnostech po celém světě byly hnacím motorem pro vytvoření značky, která se bude odlišovat...  Bude budována svobodně a s láskou. 

Značka si dává záležet na vysoké úrovni. Využívá těch nejkvalitnějších materiálů a exkluzivita modelů je zajištěna také omezeným počtem kusů kolekce.  Vytváří modely přímo na míru, takže mnohdy je zákaznice jedinou nositelkou daného modelu. Značka také klade důraz na nadstandardní kvalitu zpracování.

 

 

„Moji filozofií je důraz na detail. Používám jen ty nejkvalitnější materiály a dbám na dokonalé zpracování. Miluji ten pocit vítězství po zkoušce finálního, perfektně padnoucího produktu, když víte, že ty hodiny dřiny stály za to,” říká zakladatelka Vendula Šulanová. Právě ona je dalším důvodem, proč má značka na trhu velké ambice. Vendula Šulanová má totiž mnohaleté zkušenosti v módním průmyslu. Z pozice poradkyně a asistentky se vypracovala až k navrhování. Působila například v Pekingu, Amsterdamu nebo Hamburku. Právě v Amsterdamu se zrodil nápad na založení značky VS.

Oslava žen, luxusu i přírody

Inspiraci bere Vendula hlavně v přírodě, umění a designu. Mezi modely značky VS si najde svou velikost každý. Značka podle slov zakladatelky oslavuje ženskost a kombinuje modely oversized s ženskou siluetou. Ženy jsou pro značku také velkou inspirací. Sama zakladatelka tvrdí, že do každé kolekce také promítá samu sebe. 


Foto: Vendula Šulanová

Značka pracuje s různými materiály, mezi ty hlavní patří denim, plisé, transparentní materiály, krajky nebo hedvábí. I přes vysokou úroveň krejčoviny se VS snaží o co nejnižší odpad při výrobě. Materiály se snaží zužitkovat i v dalších sezonách a převážná část kolekce je vytvořena z přírodních materiálů. Také nové kolekce se tematicky přesunují do přírody. VS je tak jednou z všestranných, moderních a také udržitelných značek vysoké krejčoviny v českém módním průmyslu.


Foto: Vendula Šulanová

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRÁŘI VENDULA ŠULANOVÁ DESIGN ŽENSKOST

Související články

Nová kolekce české značky Leeda je pro sebevědomé a nezávislé ženy

Odvažte se v originálním oversize kimonu nebo bomberu z nové kolekce české značky Leeda, mezi jejíž zákaznice patří (nejen) hollywoodské a české hvězdy.

Celý článek

Značka Chatty představuje novou kolekci New Season, která hraje barvami

Návrhářská dvojice Anna Tušková a Radka Sirková uvádějí téma své poslední kolekce, kterým se tentokrát stala práce švédské módní ilustrátorky Liselotte Watkins. 

Celý článek

Baťa uvádí na vánoční trh dárky s perfektními parametry i přesahem: B by Lada

Co vás napadne, když se řekne dárek s přesahem? Funkčnost, nadčasovost, kvalita, udržitelnost a originalita. To vše letošní limitovaná série dárků pro vaše blízké, ale i pro vás samotné B by Lada splňuje.

Celý článek

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Trendy v obývacím pokoji 2021/2022 podle NATUZZI EDITIONS

Interiérový design má velký vliv na psychickou pohodu a po období, kdy jsme na delší dobu uvízli ve svých domovech, si to uvědomujeme mnohem intenzivněji. Pokud nás pandemie něco naučila, je to hlubší poznání toho, že náš domov je náš hrad a oáza.

Celý článek

Oslavte sváteční chvíle s novinkami od značek Moët a Hennessy

Šampaňský dům Moët&Chandon a značka prémiového koňaku Hennessy si pro nadcházející oslavy vánočních svátků a nového roku přichystaly hned několik novinek, díky kterým budou letošní Vánoce o něco kouzelnější!

Celý článek

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Celý článek

K podzimním trendům jednoznačně patří tyto klobouky a čepice

Klobouky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku na podzim dostat rozměr a barvu. I přesto, že ve většině zemí jsou tyto pokrývky hlavy součástí běžného šatníku, u nás jsou klobouky z velké části opomíjené. Sladit je však není nic extra náročného.

Celý článek