dnes je 08.05.2021

Květen Móda.cz v duchu princezen

Přidat na Seznam.cz
Světle růžová nejen kvete všude kolem, dostala se i do obchodů a z obchodů pomalu k nám do šatníků.

Péťa (šéfredaktorka)

"Tak jsem se vydala do Kladenského obchodního centra a chtěla jsem (nutně jsem potřebovala) novou kolekci pro mamky a dcerky - MOHITO Little princess. Jenže Kladno je příliš malé, aby se do obchodu tato kolekce dostala. Ach joo, to mě fakt zamrzelo. No nic vybrala jsem mnoho dalšího - kabelky, trička, brýle, košile, jeansy... Mám tuhle značku fakt ráda! Jen škoda, že pro kolekci Little musím do Prahy."

Janča

"Jak už jsem avizovala, v květnu přiletí čáp, ale až na konci, do té doby se plně snažím věnovat nejenom módě jako takové, ale i práci a projektům, které plánuji s mojí neziskovkou Psí šance z.s. a s holkama, které se mnou v této organizaci figurují. Nevěřili byste, jak dokáže charitativní činnost člověka vnitřně naplnit. Květen mi také připomíná, že jsem o rok starší, ale snad i moudřejší. Naplno si vychutnávám vůni přírody při jarních deštících, konečně i snídaně na terase, kdy se do tváře opírá sluníčko již brzy ráno, procházky s mýma čtyřnohýma, focení s novým objektivem, čtení oblíbených časopisů ve chvílích volna, dokonce jsem po mnoha letech skládala i puzzle a netrpělivě už čekám na mého malého módního človíčka."

Verča

"Jakmile skončily zkoušky, začala jsem si užívat tepla. Oblékla si nové šaty, obula pohodlné gumové botky a nezapomněla na ty nejúžasnější náramky. A ty nové volánkové nadýchané šaty mi přijdou jak pro princezny. Květen je pro mě o životních změnách, pohodě a hezkém počasí. Baby blue a baby pink se nevyhne skoro žádnému mému outfitu a v mezičasech, když zrovna nepracuji nebo si jen tak neužívám tepla, čtu. Konečně čtu knihy, které na mě několik měsíců čekaly v knihovně. Žiju. Dýchám. A těším se na to, co v následujících týdnech přijde."

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOELČNOSTI #REDAKCEMODA.CZ #moda KVĚTEN INSPIRACE MODA.CZ FUJIFILM

Související články

Udržitelnost: Footshop vám ulehčí ekologičtější nakupování

I když by se to mohlo zdát jako nemožné, tak i malý krok může znamenat velkou věc s obrovským dopadem. A přesně tak se k udržitelnosti postavila i společnost Footshop. Nechte se vtáhnout do jejich myšlenek a boje za lepší zítřek.

Celý článek

Marie Bubláková o značce EN TEN TY KY dva špalíky: první objednávka byla obrovitánská euforie. Tady jsem poznala, že by se to mohlo lidem líbit.

EN TEN TY KY dva špalíky, známé dětské rozpočítadlo, které také nese název jednoho velkého nápadu. Nápadu, za kterým stojí Marie Bubláková. 

Celý článek

Inspirace růžovou barvou přišla od posádky letadel Nikiho Laudy, říká ředitelka dopravy RegioJet Ivana Sachsová

Přinášíme vám další inspirativní rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát jsme si povídali s ředitelkou dopravy "žlutých autobusů a vlaků" Ivanou Sachsovou.

Celý článek

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Trendy outfity do kanceláře pro ženy s křivkami až vám skončí home office

Jako žena s plnějšími křivkami mám občas pocit, že nás konfekční móda chce navléknout do barevných pytlů. Na trhu je nedostatek elegance a originality, a to především u business oblečení. Proto se naše redakce zaměřila na originální tipy právě pro vás.

Celý článek

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

Celý článek