dnes je 21.07.2019 a svátek má Vítězslav

Květinové opojení v Resort Zimmermann 2019

Přidat na Seznam.cz
Tropické potisky, lehké materiály a spoustu květin si vzala do své Resort kolekce značka Zimmermann. 

Nicky Zimmermann propojila v kolekci doplňky, plavky i běžnou módu. Byť spousta modelů působila spíše dojmem, že je stačí natáhnout a vyrazit na pláž, stejně tak snadno byste je oblékla i do města. Návrhářka se soustředila na bílou barvu, tu až časem doplnila o květinový potisk, černou nebo modrou. Inspirací k vytvoření kolekce jí byly fotografie ze sedmdesátých let herečky Anjelicy Huston spolu s Jackem Nicholsonem. "Obvykle nevyužívám múzy a netvořím kolekce jen na základě osobních vzpomínek. Ale v té době ještě nebyly žádní stylisté a při pohledu na Anjelicu je jasné, že to byl opravdu její osobní styl," vysvětlila návrhářka. Známá americká herečka nosívala orchidej ve vlasech nebo lněné blůzy. Takže podobnost naprosto zřejmá. 

Autorka rozvedla v Resort kolekci také cestovatelský styl, který je pro ni velmi typický. Nejraději ze všeho dává přednost rozpáleným destinacím, kde velký slaměný klobouk je nevyhnutelnou nutností a plavky doplněné o přehoz tvoří městský outfit. Ke konci své ani ne třeceti modelové kolekce uvedla také černé večerní šaty s odhaleným břichem a balónovými rukávy nebo třeba kalhotový kostým s velmi širokými nohavicemi.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ZIMMERMANN RESORT 2019 KVĚTINY LETNÍ MÓDA

Související články

Fendi v podzimní kampani cílí na jistotu

Že je podzim daleko? Na to rozhodně nesází světové módní domy, které postupně představují své podzimní a zimní módní kampaně. Tedy způsob, jak nejlépe světu ukázat, že vám jejich oblečení bude slušet.

Celý článek

Podzimní kolekce Atelier Versace v hlavní roli se Stellou Maxwell a Meghan Roche

Sesterská značka Atelier Versace, která spadá pod módní dům Versace, představila novou podzimní kolekci. V hlavních rolích se objevily modelky Stella Maxwell a Meghan Roche.

Celý článek
Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek

Letní módní tip: Šaty z kolekce Eternal Italian Sun

Nová tvář na české módní scéně, Olga Afanasjeva, představuje kolekci, která zaujme všechny ženy, které hledají praktické, pohodlné a vzdušné letní šaty, které jsou ale zároveň elegantní a nadčasové.

Celý článek