dnes je 05.06.2020 a svátek má Dobroslav

Květinové opojení v Resort Zimmermann 2019

Přidat na Seznam.cz
Tropické potisky, lehké materiály a spoustu květin si vzala do své Resort kolekce značka Zimmermann. 

Nicky Zimmermann propojila v kolekci doplňky, plavky i běžnou módu. Byť spousta modelů působila spíše dojmem, že je stačí natáhnout a vyrazit na pláž, stejně tak snadno byste je oblékla i do města. Návrhářka se soustředila na bílou barvu, tu až časem doplnila o květinový potisk, černou nebo modrou. Inspirací k vytvoření kolekce jí byly fotografie ze sedmdesátých let herečky Anjelicy Huston spolu s Jackem Nicholsonem. "Obvykle nevyužívám múzy a netvořím kolekce jen na základě osobních vzpomínek. Ale v té době ještě nebyly žádní stylisté a při pohledu na Anjelicu je jasné, že to byl opravdu její osobní styl," vysvětlila návrhářka. Známá americká herečka nosívala orchidej ve vlasech nebo lněné blůzy. Takže podobnost naprosto zřejmá. 

Autorka rozvedla v Resort kolekci také cestovatelský styl, který je pro ni velmi typický. Nejraději ze všeho dává přednost rozpáleným destinacím, kde velký slaměný klobouk je nevyhnutelnou nutností a plavky doplněné o přehoz tvoří městský outfit. Ke konci své ani ne třeceti modelové kolekce uvedla také černé večerní šaty s odhaleným břichem a balónovými rukávy nebo třeba kalhotový kostým s velmi širokými nohavicemi.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ZIMMERMANN RESORT 2019 KVĚTINY LETNÍ MÓDA

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek
Kaia Gerber

Hvězda světového modelingu: Kaia Gerber 10x jinak

Už od dětství bylo zřejmé, že svůj půvab zděděný po své slavné matce Cindy Crawford zúročí ve světě módy. Nyní, o několik let později, si vyměnily role a Kaia Gerber se stala světovou topmodelkou.

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Designérka šije korzety z historických gobelínů

Designérka Kirstin Mallison se rozhodla chytit celosvětového návratu retro korzetů do módy. Její design je speciální v tom, že k němu využívá inspiraci z opravdu dávné historie. Pro někoho trochu moc, pro někoho úžasný originál, a co na historické korzety řeknete vy?

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek