dnes je 27.05.2019 a svátek má Valdemar

Květinové opojení v Resort Zimmermann 2019

Přidat na Seznam.cz
Tropické potisky, lehké materiály a spoustu květin si vzala do své Resort kolekce značka Zimmermann. 

Nicky Zimmermann propojila v kolekci doplňky, plavky i běžnou módu. Byť spousta modelů působila spíše dojmem, že je stačí natáhnout a vyrazit na pláž, stejně tak snadno byste je oblékla i do města. Návrhářka se soustředila na bílou barvu, tu až časem doplnila o květinový potisk, černou nebo modrou. Inspirací k vytvoření kolekce jí byly fotografie ze sedmdesátých let herečky Anjelicy Huston spolu s Jackem Nicholsonem. "Obvykle nevyužívám múzy a netvořím kolekce jen na základě osobních vzpomínek. Ale v té době ještě nebyly žádní stylisté a při pohledu na Anjelicu je jasné, že to byl opravdu její osobní styl," vysvětlila návrhářka. Známá americká herečka nosívala orchidej ve vlasech nebo lněné blůzy. Takže podobnost naprosto zřejmá. 

Autorka rozvedla v Resort kolekci také cestovatelský styl, který je pro ni velmi typický. Nejraději ze všeho dává přednost rozpáleným destinacím, kde velký slaměný klobouk je nevyhnutelnou nutností a plavky doplněné o přehoz tvoří městský outfit. Ke konci své ani ne třeceti modelové kolekce uvedla také černé večerní šaty s odhaleným břichem a balónovými rukávy nebo třeba kalhotový kostým s velmi širokými nohavicemi.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ZIMMERMANN RESORT 2019 KVĚTINY LETNÍ MÓDA

Související články

Nostalgická podzimní kolekce Alexander McQueen vás vezme na cestu historií

Vraťme se o pár desítek let zpátky, do Británie roku 1950, kdy se fotily realistické fotografie, upřednostňovaly se noční kluby a taneční sály a důraz se kladl na poezii, malbu, literaturu i divokou přírodu.

Celý článek

Alberta Ferretti se zaměřila na denní outfity ve spojení s lehkou výstředností

Italská návrhářka se tentokrát více zaměřila na denní outfity, aby však nezklamala, přidala pár šatů ala červený koberec, u kterých se inspirovala mořem.

Celý článek

Nová americká značka DOOZ se specializuje na módu podle znamení zvěrokruhu

Promyšlený koncept značky DOOZ nadchne milovníky astrologie a luxusu. Začínající značka z New Yorku barevně odlišuje jednotlivá znamení zvěrokruhu, nabízí kabelky inspirované měsícem a povzbuzuje k důvěře k odborným horoskopům.

Celý článek

Oblíbená dánská značka současnosti Saks Potts se těší velké oblibě u slavných žen

Skandinávské duo návrhářek tvoří neobvykle barevné kožichy a kabáty. Explozi duhy na kožešinách, ale i elastických modelech, milují světové hvězdy mezi modelkami i zpěvačkami. 

Celý článek

H&M ve spolupráci s Netflixem vzdávají poctu úspěšnému seriálu Stranger Things

Netflix představí v létě již třetí sérii oblíbeného seriálu Stranger Things. Ve spolupráci s H&M a Netflixem vznikla letní kolekce plná inspirace s prostředím kolem seriálového bazénu a s 80. lety!

Celý článek

Debutová Resort kolekce Virginie Viard pro Chanel nadchla diváky

Virginie Viard byla po smrti Karla Lagerfelda jmenována do funkce kreativní ředitelky. Její debutová Cruise kolekce 2020 ukázala jasný směr, kterým se nyní bude módní dům ubírat.

Celý článek

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

Na první pohled nesourodá kolekce přináší hravou a jednoduše kombinovanou sérii jarních a letních kousků.

Celý článek

5 návrhářů, kteří byli vybráni pro prestižní výstavu na MET GALA v New Yorku

Významná módní výstava v Metropolitním muzeu umění v New Yorku otevře již brzy své brány. Za nimi se skrývají ty nejzvučnější návrhářská jména, ale i 5 nováčků, kteří si pozornost zaslouží stejným dílem!

Celý článek