dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Květy na šatech? Nesmrtelná klasika

Přidat na Seznam.cz
Květované šaty se asi nikdy neohrají. V létě květům jednoduše patří vše od záhonů až po oblečení a doplňky. Alespoň jedny šaty potištěné květinami byste měla také vlastnit.

Kdo by neměl rád květiny. Tedy, trochu to upravme - která žena by neměla ráda květiny? A vůbec na oblečení! Květy na šatech mají oproti těm opravdovým jednu výhodu - mohou mít jakoukoli barvu, jakoukoli velikost a být v jakékoli kombinaci. To na zahradě tak dobře nejde. Některé kvetou na jaře, jiné zkraje léta a jiné uprostřed. Na šatech navíc dokážou designéři vyšlechtit i pár nových druhů, které byste v květinářství asi ani nenašla. A co víc? Nezvadnou. Budou kvést roky a roky, klidně v lednu, a nebo uprostřed října... 

  
Světlé šaty s modrými květy AX Paris 999 Kč ; Pouzdrové šaty Closet 2 129 Kč ; Tmavě modré šaty Closet 2 519 Kč

Květované šaty skvěle vynosíte nejen v letní dny, ale nosit se můžou i na podzim. Pokud zvolíte tmavší model s černými silonkami a koženou bundičkou, to pořád bude ono! Při výběru nezapomínejte na vlastnosti své postavy, pokud potřebujete schovat větší zadeček či stehna, určitě sáhněte po áčkové sukni. Pokud byste pánev ráda naopak trochu rozšířila, zvolte střih pouzdrový. 

PS: Nemusíme snad podotýkat, že až uhodí v roce 2018 první třicítky, budete radostí bez sebe, že máte co na sebe!

  
Černo-bílé šaty Clost 3 279 Kč ; Krémové šaty Miss Selfridge 1 459 Kč ; Bílé šaty s růžovými květy AX Paris 1 559 Kč

zoot.cz

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA ŠATY DÁMSKÉ ŠATY KVĚTY KYTIČKY ZOOT.CZ LÉTO 2017 LETNÍ MÓDA LETNÍ ŠATY

Související články

Letní večerní párty look

Nekončící teplo, letní večery v plném proudu. Jste odhodlaná zajít na párty, jen vlastně nevíte, jak skloubit vaše chutě být sexy a fresh spolu s něžnou neodolatelností? Zkuste si vzít naše rady k srdci…

Celý článek

Andrea Verešová zahájila letní sezónu na akci Bešeňová Fashion Opening

Stylová módní akce, která se konala doslova na vodním mole, ukázala mnoho známých českých i slovenských návrhářů. Mezi nimi pak také známé tváře jako Máriu Čírovou, Dominiku Richterovou či Andreu Verešovou.

Celý článek

Proč mít ve skříni alespoň jedny maxišaty?

Maxišaty jsou letním must-have, který ve svém šatníku nesmíte zanedbat. Univerzálnost a praktické sladění s vašimi doplňky jsou jasnými důvody, proč si jedny, nebo raději hned dvoje maxišaty na tuto sezónu pořídit.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Celý článek