dnes je 21.06.2019 a svátek má Alois

Kylie Jenner zahájila spolupráci s Violet Grey

Přidat na Seznam.cz
Coby dnešní celebrity byly bez sociálních médií? Napadlo vás to někdy? Kylie Jenner si to plně uvědomuje…

Každá nová spolupráce v tomto směru je pro Kylie Jenner velkým krokem kupředu. Proto i spolupráce s online prodejcem Violet Grey je novým příběhem v její kariéře. Sociální média jsou magnetem současnosti, co se týče zaujetí pozornosti „obyčejných“ lidí.

Kylie Jenner se v rámci nové spolupráce nechala nafotit v hotelu Chateau Marmont jedním z nejžádanějších fotografů vůbec. Ben Hassett, známý pro cit k výrazným portrétům ji zachytil pod stylingem Monica Rose ve smyslných polohách, ve spodním prádle, v sexy lodičkách s propracovaným make-upem od Ariel Tejada a s vlasovými úpravami Tokyo Stylez.

Kylie Jenner v rozhovoru pro Violet Grey bez nadsázky přiznala, že za její stoupající slávou stojí právě sociální média. V současné době má více než 86 milionů fanoušků jen na Instagramu. „Sociální média jsou pro mě vším,“ řekla. „Můžou být pro celebrity i negativním místem. Avšak, co bychom si bez nich počali?“

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KYLIE JENNER VIOLET GREY SOCIÁLNÍ MÉDIA

Související články

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek