dnes je 24.09.2019 a svátek má Jaromír

Kylie Jenner zahájila spolupráci s Violet Grey

Přidat na Seznam.cz
Coby dnešní celebrity byly bez sociálních médií? Napadlo vás to někdy? Kylie Jenner si to plně uvědomuje…

Každá nová spolupráce v tomto směru je pro Kylie Jenner velkým krokem kupředu. Proto i spolupráce s online prodejcem Violet Grey je novým příběhem v její kariéře. Sociální média jsou magnetem současnosti, co se týče zaujetí pozornosti „obyčejných“ lidí.

Kylie Jenner se v rámci nové spolupráce nechala nafotit v hotelu Chateau Marmont jedním z nejžádanějších fotografů vůbec. Ben Hassett, známý pro cit k výrazným portrétům ji zachytil pod stylingem Monica Rose ve smyslných polohách, ve spodním prádle, v sexy lodičkách s propracovaným make-upem od Ariel Tejada a s vlasovými úpravami Tokyo Stylez.

Kylie Jenner v rozhovoru pro Violet Grey bez nadsázky přiznala, že za její stoupající slávou stojí právě sociální média. V současné době má více než 86 milionů fanoušků jen na Instagramu. „Sociální média jsou pro mě vším,“ řekla. „Můžou být pro celebrity i negativním místem. Avšak, co bychom si bez nich počali?“

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KYLIE JENNER VIOLET GREY SOCIÁLNÍ MÉDIA

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek