dnes je 30.11.2021 a svátek má Ondřej

Láska prochází žaludkem... touha také

Přidat na Seznam.cz
Je libo prášek z rohu nosorožce nebo z ještěrčích ocásků či lanýže? 

Nevím, co na to říká bohyně lásky Afrodité, když vidí, jaké všechny prostředky na povzbuzení sexuální touhy jsou po ní pojmenované. Je ale fakt, že od pradávna se používají ve všech kulturách. Je libo prášek z rohu nosorožce nebo z ještěrčích ocásků či lanýže? Dnes si zřejmě rádi první dva prostředky odepřeme a bohužel asi většina z nás z finančních důvodů i ty lanýže. A jaké možnosti nám tedy zbývají, nechceme-li se vydat do lékárny nebo do sex shopu?

Podle staré orientální moudrosti je nejlepším afrodisiakem žena. Na základě malého průzkumu mezi současníky bylo zjištěno, že velmi oblíbenými jsou šampaňské s jahodami, čokoláda, šlehačka, bublinková koupel a u chlapů biftek. Obecně se ví, že některá koření podporují sexuální apetit - patří mezi ně pepř, pálivá paprika, chilli, kapary, zázvor, šafrán, vanilka, hřebíček. Správně okořeněná lehká večeře dělá divy.

V případě, že váš protějšek miluje zeleninu, uvařte mu celer, petržel nebo pórek, eventuelně i chřest. Ženy prý vzruší, když jim muž nakrájí rajská jablíčka a posype posekanou bazalkou. Velice účinný je česnek a cibule. V tibetských klášterech jsou dokonce zakázány pěstovat. Ale požívat je musí oba partneři, protože nic jejich „vůni“ dokonale neodstraní. Mezi bylinami vévodí žen-šen a aloe, mírnějšími afrodisiaky jsou máta, meduňka, saturejka, rozmarýn, tymián, levandule. Dalším účinným prostředkem je med. Líbánky ? honeymoon jsou toho důkazem. Pečte svým polovičkám medové koláčky a slaďte nápoje medem. Prostě používejte med, kde to jen jde. Nesmíme zapomenout ani na plody moře. Nejlepším afrodisiakem jsou prý ústřice ? Casanova je snídal každý den. Těm, kdo však ústřicím nepřišli na chuť, můžeme doporučit i krevety. Návod na ty nejlepší krevety Krevety rozmrazíme, osušíme, česnek rozpůlíme. Na rozpáleném oleji krevety zprudka smažíme asi tři minutky, krevety zčervenají a voda se odpaří. Přidáme česnek a feferonky a asi jen na minutu je osmahneme Hned podáváme s francouzskou bagetou a pochutnáváme si na nich se sexuálně přitažlivým partnerem. Úspěch je zaručen.

Přidat na Seznam.cz
ŽENY PEPR PAPRIKA CHILLI KAPARY ZÁZVOR ŠAFRÁN AFRODITÉ VANILKA

Související články

Nákupní tip: Namožené svaly a klouby uklidní aktivní látky jako chilli, zázvor, CBD i CBG

Podzim je jako stvořený pro aktivní dobrodružství. Když ale začnou bolet svaly a klouby, je potřeba jim dodat patřičný balzám.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Tělo s příběhem ve spodním prádle české značky Paon

Tak, jak je v poslední době vykreslováno ženské tělo, bývá velice často vzdálené realitě. Spodní prádlo a modelky jdou obvykle dohromady jen v případě, že jsou tyto ženy hubené a celkově perfektní. 

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Cítím se dobře, když jsem dobře oblečená

Jak dalece má oblékání vliv na naše sebevědomí? Platí to, že čím lépe jsem oblečená, tím lépe se cítím? Jak dosáhnout spokojeného outfitu, abyste se opravdu cítila díky oděvu lépe?

Celý článek

5 nejlepších seriálů na deštivé dny

Deštivé dny jsou plné smíšených nálad a pocitů, bez větších dávek snahy cokoliv dělat. Pokud zrovna máte v tento nečas volný den, zalezte si k televizi a pusťte si nějaký z doporučených seriálů.

Celý článek

Jak nejlépe utratit peníze, které jste našli pod stromečkem?

Dostali jste pod stromeček místo dárku obálku s penězi nebo dárkovou kartu? Víme, jak je utratit!

Celý článek

Jak se žena obléká po rozchodu?

Rozchod a způsob oblékání spolu na první pohled nenesou žádnou souvislost, jenže oblékání je způsob, jakým se projevujeme, tudíž se výrazně odrazí i po partnerském rozchodu. 

Celý článek