dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

LASSEVO - Designed by Vladimir Stanek!

Přidat na Seznam.cz
Nová česká značka konečně nabídne kvalitní pánské plavky, jaké by muži pohledali.

Módní segment nabízí až nechutné množství stylových dámských plavek, ale jak je na tom mužská část? Odpovíme za vás, ne valně. Ačkoli na nějaké ty trendy kousky občas narazí, převážně se muži v Česku musí spokojit s nabídkou ne příliš pestrou.

Bylo však jen otázkou času, než se najde člověk, ochotný tuto mezeru na trhu vyplnit a nabídnout mužům kvalitní skvěle padnoucí fashion kousky vhodné na pláž i koupaliště. A je to tu!

Nová česká značka LASSEVO, specializující se výhradně na pánské plavky, hlásí svůj příchod na trh, a to s kolekcí inspirovanou Prahou, její jedinečností a zároveň i životním stylem moderních mužů v Los Angeles, které tolik zbožňují všichni Američané. Odtud tedy pochází i inspirace pro samotné logo značky, které nese slavné iniciály města andělů “LA”, ovšem stejně tak v něm můžete spatřit střechy a věže našeho hlavního města.

Kolekce pánských plavek navržených uznávaným českým návrhářem vyniká minimalistickým designem a je vyrobena a ručně ušita v České republice z těch nejmodernějších materiálů s vášní a jediným cílem, aby vám padly tím nejlepším možným způsobem.

 

Čtveřice barevných provedení plavek a řetízku s přívěškem “LA” jsou k dostání prostřednictvím eshopu, který nám toho snad již brzy nabídne ještě víc. LASSEVO, za níž nestojí nikdo jiný než Vladimír Staněk, také znám pro svou originální tvorbu pánského oblečení pod již dobře zavedenou módní značkou STINAK, má totiž skvěle našlápnuto stát se high beach brandem se vším, co je potřeba na pláž či koupaliště.

 

V Americe už LASSEVO znají, tak proč bychom ji neměli poznat i my u nás doma. Buďme patrioti a oblékejme skutečnou českou kvalitu, která je světová!

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA PLAVKY PÁNSKÉ PLAVKY PLÁŽOVÁ MÓDA VLADIMÍR STANĚK LASSEVO ČESKÝ NÁVRHÁŘ

Související články

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Petra a Pavel Koutní: Do výroby zařazujeme recyklované přírodně barvené materiály a zaměřujeme se na pohodlí zákazníka

Petra a Pavel Koutní přebrali tradici prostějovského oděvnictví. Jejich rodinná značka Koutný je známá nejen u nás, ale i v zahraniční. Mezi jejich tradiční zákazníky patří České dráhy, Policie ČR i dobrovolní hasiči. Jak se firma pere s krizí a jaký rozvoj plánuje do budoucna - zeptali jsme se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Módní padělky aneb trh s falešným zbožím

Nejen v České republice se rozmohl takový nešvar. Módní padělky, tzv. fake fashion se rozjíždí především během Vánoc. Proč lidé vůbec kupují a nosí padělky a jaké problémy to přináší módnímu průmyslu?

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

Columbia Sportswear představuje novou limitovanou kolekci Columbia x Star Wars inspirovanou komunitou Mandalorianů

Columbia Sportswear představuje ve spolupráci s Lucasfilm speciální v pořadí již pátou  limitovanou kolekci Columbia Star Wars inspirovanou tentokrát legendárními postavami Mandaloriana  a Baby Yody z úspěšného televizního seriálu Th Mandalorian.  

Celý článek

Barbora Hranoš o módních doplňcích Otto Kilian: Mužů, kteří se doplňků nebojí, je u nás zatím málo

Otto Kilian je česká značka, která nabízí limitované kolekce pánských a dámských doplňků. Stojí za ní manželský pár, Barbora a Petr Hranošovi. Ve svém portfoliu mají nejen kravaty, ale také manžetové knoflíčky, motýlky či kapesníčky do saka. Vše je vyráběno ručně se zapojením českých výrobců. Při výrobě z vysoce kvalitních látek vznikají malé série, ve kterých je každý model jedinečný.

 

 

Celý článek

ROZHOVOR o nové kolekci Conscious Exclusive, která přináší do módy nové udržitelné materiály

Zimní kolekce značky H&M přináší více než jen další krok k udržitelné módě. Férové platové podmínky, zodpovědnost v rámci recyklace materiálů i pánská část kolekce jsou tím, na co jsme se v upřímném rozhovoru se Slávkou Barnovou Head of PR H&M ČR zeptali.

Celý článek