dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Letní kabelky CCC v barvách moře a pěny

Přidat na Seznam.cz
Letošní kolekce kabelek CCC fandí jednoduchosti 

Pobíhání po městě usnadňují uživatelsky přívětivé nastavitelné pásky kabelek CCC jak u menších a elegantnějších modelů, tak popruhy středních kabelek, do nichž se kromě mobilu, rtěnky a kapesníčku vejde klidně i kniha, diář, antiperspirant, pracovní lejstra nebo skládací deštník. Větší nálož unesou pevná dvojitá ucha praktických, ale pohledných „zavazadel“ na celý den.

Poměrně decentní výběr odstínů CCC kabelek umožňuje bezproblémovou kombinaci „módní společnice“ soblečením, ale co sbotami? „Už dávno není nutné mít kabelku a obuv ve stejných barvách. Přehnaně urputná snaha o jejich sladění je dokonce spíše out. Totožné zbarvení není to nejpodstatnější, důležité je spíš sladit styl a materiál,“ napovídá zástupce společnosti CCC Boty. „Obecně by se dalo říci, že je vhodnější volit střevíčky tmavší než tašku. Výjimkou je výrazná stylizace, kdy si třeba k neutrální černé kabelce obujete rudé lodičky či neonově zelené botky. Kabelku můžete též ozvláštnit šátkem, pentlí nebo broží v barvě bot,“ doplňuje.

Nevíte, jak si z té záplavy vybrat?
Co se týče velikosti a tvaru, můžete kromě módních trendů vycházet z dispozic své postavy. „Tvar kabelky by měl být protiváhou vašeho typu figury. Jste-li spíše nižší, nenoste obrovitou tašku, která vás ještě více uzemní. Jestliže jste silnější, pozor na velké beztvaré kabely, vyberte si spíše hladký hranatý model, pokud možno s tvarem podlouhlého obdélníku na výšku. Pokud jste štíhlá, pak se nemusíte bát měkké a kulaté kabelky,“ prozrazuje zástupce společnosti CCC Boty a dodává: „Velikost kabelky by zkrátka měla být adekvátní mohutnosti vaší postavy. Ztepilá dívčina s psaníčkem bude vypadat poněkud nepatřičně, stejně jako drobounké děvče nesoucí pořádnou tornu.“

CCC BOTY CZECH, s.r.o je nejrychleji rostoucí sítí prodejen obuvi vČeské republice. Působí zde od roku 2005 a v současné době má na našem území 45 prodejen. Otevření dalších čtyř prodejen proběhne do konce roku 2011.

CCC BOTY CZECH nabízejí obuv pro ženy, může a děti pro všechny sezóny i příležitosti. Součástí sortimentu jsou také módní doplňky a široký výběr kabelek a tašek.

 

Zdroj obrázků: CCC BOTY 

Přidat na Seznam.cz
KABELKY BOTY CCC CCC Boty OBUV STYL DOPLŇKY MÓDNÍ DOPLŇKY MODNI

Související články

Boty a kabelky Jenny fair

JENNY FAIRY RECORDS HUDEBNÍ KAMPAŇ NA SEZÓNU PODZIM-ZIMA

Jenny Fairy uvedlo podzimní kolekci plnou trendů a temperamentní hudby, do které vás vtáhnou španělské rytmy. 

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek
Kolekce Puma a Vogue

PUMA A VOGUE SPOLEČNĚ VYTVOŘILI IKONICKOU KOLEKCI

Společnosti PUMA a VOGUE oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy do jedinečné kolekce.

Celý článek
Boty na léto

NADČASOVÁ KAPSULOVÁ KOLEKCE CCC JENNY FAIRY

Trendy řetízky a holografické sandálky nejsou jen záležitostí jednoho léta. Nadčasová kapsulová kolekce Janny Fairy Soft Chains a Rainbow Forever je další letní must have.

Celý článek
Vans obuv

VANS A PRETTY GUARDIAN SAILOR MOON VZDÁVÁ HOLD POPULÁRNÍMU ANIME

Vans a populární anime Pretty Guardian Sailor Moon představují společnou čtyřdílnou kolekci oslavující lásku a přátelství. 

Celý článek

Boty, které ovládly letní sezonu: Jaké z nich musíte mít?

Boty jsou jedním z těch módních kousků, kterých se ženy nemohou nabažit. Jaké jsou letošní dámské letní trendy, které teď ovládají trh? Nechte se inspirovat našimi tipy a obnovte svůj letní botník o tyhle krásné kousky. Každá z vás si zajisté vybere.

Celý článek
Boty a obuv

NEW BALANCE OSLAVUJE GREY DAY

Pro značku New Balance je symbolem šedá barva, která je trvalým elementem této značky. Letos si na oslavu tohoto odkazu připravila značka New Balance speciální edici obuvi a oblečení, které spojuje legendární šedá barva.

Celý článek

Jak módně sladit boty a kabelku se zbytkem vašeho outfitu?

Jestli-že chcete být trendy, bude dobré, když budete znát základní módní pravidla pro vytváření outfitů. Jestli-že nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jak to udělat, aby byly vaše doplňky plně kompatibilní se zbytkem elegantního i sportovního outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek