dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Přidat na Seznam.cz
Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Známá šperkařská značka Pandora vytvořila ve spolupráci s Disney řadu šperků na motivy známých disneyovských postaviček. Mezi nimi najdeme například Buzze Rakeťáka z pohádky Příběh hraček, všechny disneyovské princezny, robota Wall-E nebo pomatenou rybičku Dory z pohádky Hledá se Nemo, která má na kontě i vlastní film Hledá se Dory z roku 2016. Šperky mohou od teď fanoušci těchto pohádek nosit při sobě ve formě náhrdelníku nebo náramku na přívěsky Pandora Moments.

foto: se svolením Pandora

Kolekce je navíc unikátní svým zdobením, které Pandora použila vůbec poprvé. Šperky jsou zdobeny speciální glazurou, která ve tmě svítí. Některé detaily jsou dokonce ručně malované, čímž vynikne jedinečnost celé kolekce. Rozličnost postaviček navíc dává možnost spojovat pohádkové příběhy oblíbených hrdinů dle libosti.

foto: se svolením Pandora

Kdo by však dával přednost jiné fanouškovské letní kratochvíli, může se těšit na další letní kolekce Pandora ME, která je inspirována právě letními festivaly. K oslavě léta totiž bezesporu patří barvy, hudba, energie a styl, jímž každý může vyjádřit své vlastní já. Autory této kolekce jsou kreativní ředitelé Pandora Filippo Ficarelli a Francesco Terzo. Ambasadory kolekce se stali Charli XCX, Beabadoobee, Addison Rae, Donté Colley a Cecilia Cantarano. Nové šperky jsou ručně dokončované, zhotovené z unikátní směsi stříbra a 14karátového růžového zlata, s ručně malovanou glazurou a ručně o osazenými třpytkami.

foto: se svolením Pandora

„Naši koncepci utvářela atmosféra Summer of Love a hnutí mládeže z konce 60. a ze 70. let, což je patrné v našich medailoncích Síla slunce a Duhové srdce svobody Pandora ME. Pandora ME je způsob myšlení pramenící z energie objevování, z energie hraní si se stylem a z energie vzájemného propojení lidí," říkají autoři kolekce.

foto: se svolením Pandora

A do třetice všeho dobrého zachycuje letní kolekce Pandora také prosluněné dobrodružství u moře. Kolekce reflektuje sluneční paprsky v duších každého dovolenkáře. Ať už milujete slunění na pláži, plachtění po moři nebo dobrodružné toulky v přírodě. Nejzajímavejším kouskem této kolekce je bezesporu přívěšek chameleona , který mění svou barvu v závislosti na teplotě.

foto: se svolením Pandora

 

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY ZAHRANIČNÍ TVORBA DISNEY LÉTO festivaly

Související články

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek

Diamanty z Ruska oficiálně přestane nakupovat společnost Tiffany & Co.

Tiffany & Co. se v posledních dnech dostává pod velký tlak společnosti, která žádá zastavení prodeje produktů pocházejících z Ruska. Přidávají se tak k dalším klenotníkům, kteří dělají krok na podporu Ukrajiny.

Celý článek

Český zlatník Michal Kadaník dokáže svými šperky ohromit nemalé publikum

Michal Kadaník je český zlatník, který se od svých 16 let věnuje výrobě šperků. Za své působení získal několik designových ocenění a vyrobil přes 300 prstýnků, které změnily život více než 200 párům.

Celý článek

Milan Fashion Week: Módní dům Versace předvedl kolekci plnou latexu a korzetů

Dramatická i sexy kolekce z rukou Donatelly Versace přinesla rozporuplné pocity. Návrhářka nešetřila teatrálností i perfektně padnoucími střihy.

Celý článek

Od cestování k české slow fashion. "Chceme, aby ženy byly krásné a cítily se skvěle"

Značka Ecstatic vznikala postupně z přátelství dvou podnikavých cestovatelek – Lilie Khousnoutdinové a Ilony Bittnerové. Tyto dvě ženy sice svedlo dohromady téma porodů, ale ačkoliv měly už obě děti, do společného podnikání se pustily díky cestování, okouzlení krásnými věcmi a zálibě v nakupování.

Celý článek