dnes je 26.09.2020 a svátek má Andrea

Letní kolekce značky TONAK přináší lásku k tradici, řemeslu i přírodě

Přidat na Seznam.cz
Nová kolekce spojuje klasické kořeny řemesla s aktuálním tématem udržitelnosti, etiky a celkového pojetí SLOW fashion.

„Ten pocit, když se nadechnete čerstvého vzduchu v lese, projdete se orosenou trávou a necháte se unést pestrou vůní přírody,“ přesně taková je i nová letní kolekce TONAK. Značka se s nadšením vrací k přírodním materiálům, mezi kterými najdeme například len, jež má jedinečné termoregulační vlastnosti.

V kolekci najdeme mimo jiné novinku v podobě konopného baretu, který vás bude chránit před sluncem, ale i horkem. Za klasickými klobouky letní kolekce TONAK stojí glazovaný papír, ramie či sláma.

Již samotný název kolekce CLASSIC is the NEW COOL napovídá, v jakém duchu se celé téma letní kolekce TONAK nese. Značka se snaží připomenout, že právě to, co dobře známe, ať už se jedná o střihy, linie či barvy, je tím, co si v našem šatníku vždy najde své místo.

Přírodní materiály nejvyšší kvality, ručně tkané hedvábí z těch nejjemnějších vláken, luxusní vzhled i krásný lesk klobouků jsou podpisem značky, na který mohou být v TONAK náležitě hrdí. Celá kolekce se nese v přírodních odstínech, které jsou doplněny o modrou, žlutou a starorůžovou barvu.

foto: Martin Řezáč

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY NÁKUPY A OBCHOD TONAK KLOBOUKY TONAK BARET SLAMÁK

Související články

P40 lite od Huawei je parťák, na kterého se můžete spolehnout

Kdy jste naposledy udělali fotku něčím jiným než smartphonem? Chytré telefony využíváme při práci, plánujeme v nich práci i život, přinášejí nám zábavu, a dokonce téměř nahradily i některé přístroje jako třeba fotoaparáty. 

Celý článek

TONAK podzim/zima 2020/2021

Snad každý z nás již někdy použil spojení KLOBOUK DOLŮ. Vzdáme tím hold před vším, co si zaslouží náš respekt a obdiv.

Celý článek

Fashion must have: V září zazáříte s doplňky od českých značek a návrhářů

A samozřejmě nejenom od nich! Takový stylový pásek, kožená kabelka či ledvinka, originální náhrdelník nebo nadčasový svetřík unosíte nejenom tento měsíc nebo tuto sezónu. Poslouží vám totiž i na podzim, v zimě během jara či léta. A to už stojí za zvážení!

Celý článek

Značka Brooks Brothers oblékala 40 amerických prezidentů. Kvůli koronaviru zkrachovala

Luxusní oděvní značka Brooks Brothers, jejíž obleky nosil například Kennedy nebo Obama, po více jak 200 letech končí. Do značné míry k tomu přispěla pandemie koronaviru, kvůli níž bylo nutné zavřít některé obchody. Nyní se firma připravuje na uzavření svých továren v USA a shání kupce.

Celý článek

Malířka Kateřina Bohušíková své malby přenesla na povlečení i kabelky

Móda a umění jsou velmi často propojeny v jeden celek. Ne jinak je tomu u návrhů, které vznikají pod rukama české malířky Kateřiny Bohušíkové.

Celý článek

OBJEVTE NEJLEPŠÍ SLUNEČNÍ BRÝLE POD 3000 KČ S OPTIKOU VAŠEČOČKY

Kolekce slunečních brýlí na léto 2020 pod 3000 Kč? Pražská optika VašeČočky vám přináší průvodce trendy na letošní léto, které potěší vás i vaši peněženku. Objevte bestsellery, jako jsou Ray-Ban, Michael Kors nebo Vogue!  

Celý článek

Ušetřete místo v domácnosti pomocí praktických úložných prostorů

V domácnosti se často setkáváme s jedním velkým problémem. Nemáme dostatek místa na všechny naše věci. Problém nemusí být jen v jejich množství nebo v malých rozměrech bytu. Kamenem úrazu může být nesprávné využití místa. Namísto velkých a masivních skříní vyzkoušejte praktické úložné prostory.

Celý článek

Levné a přitom kvalitní oblečení z Číny – kde jej koupit?

Při hledání kvalitního oblečení u čínských výrobců je důležité si uvědomit, že existuje důvod, proč je oblečení z Číny tak levné. Může se jednat o použití levnějších materiálů, nekvalitní střih či špatné číslování. To zároveň ovšem neznamená, že každý levný kousek oblečení z Číny je automaticky nekvalitním výrobkem. Koneckonců, i mnoho velkých, světově známých značek vyrábí své oblečení v Číně. 

Celý článek