dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Letní oblečení z pletených materiálů by Jaroslava

Přidat na Seznam.cz
V úpletech české módní návrhářky Jaroslavy Procházkové prožijete komfortní léto ve městě i na cestách dokonce i během léta.

Od úpletů očekáváme, že se do nich můžeme zachumlat a chlad nebude mít šanci, proto oblečení z pletených materiálů tvoří především během zimních měsíců nedílnou součást sezónního šatníku každého z nás.

Právě z těchto důvodů by většina žen v horkém letním období do své skříně nic pleteného nevpustila.

Módní návrhářka Jaroslava Procházková svojí novou kolekcí s názvem ,,, be happy, joyous, free,,, však tento zvyk vyvrací. Každý z kousků této kolekce je lehounký jako vánek, nezabírá místo a nemačkavost této letní garderoby už je jen bonus pro vaše prázdninové zavazadlo. Lehké svetříky pro chladnější prázdninová rána, nádherné šaty z hedvábného úpletu, v nichž oslníte na zahradní party, široké šály v jemných pastelových barvách, které se hodí, když vás přepadne letní bouřka.

 

 

Modely návrhářky, která tvoří pod značkou JAROSLAVA, najdete v ateliéru v pasáži pražské Lucerny pod visícím koněm. Odtud nikdy neodejdete s kouskem, který vaší postavě dokonale nesedne. „V mém butiku v pasáži pražské Lucerny naleznou zákaznice vždy příjemnou a profesionální obsluhu, která jim poradí nejen s výběrem, ale zajistí také možnost úpravy přímo na míru. Ať potřebujete zkrátit rukávy, zmenšit velikost nebo doladit délku,“ slibuje Jaroslava Procházková.

 

Zdroj: Jaroslava Procházková

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LETNÍ ŠATY ÚPLETY

Související články

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

Letní kousky, ve kterých se blýsknete i na dovolené v tuzemsku

Letošní dovolená možná bude trochu jiná než ty předešlé, ale nic to nemění na tom, že si ji jistě všichni i tak užijeme. Co si tedy letos pořídit na dovolenou po tuzemsku nebo i k moři.

Celý článek

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Československý ples, kouzelná noc v obecním domě

Vyvrcholení plesové sezóny si nenechaly ujít významné osobnosti z kultury, vědy, sportu ani z podnikatelské sféry. Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním domě zářil všemi barvami a kypřil přepychem. 

Celý článek