dnes je 15.12.2019 a svátek má Radana

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Londýn se po více jak roce může chlubit svým několikapatrovým rájem. Ano, rájem, a to doslova. Řeč je totiž o nové pobočce Louis Vuitton v Bond Street.

Ikonická prodejna v neméně ikonické ulici byla znovuotevřena. Její aktuální podobu má na starosti americký architekt Peter Marino.

Původní design celé budovy zapadal do šedi a nenápadnosti nákupní ulice. Dnes je díky duhové instalaci opravdu nepřehlédnutelný, a to jak při prvním pohledu na celý obchod, tak i na ten druhý, kdy vkročíte dovnitř. Samotný nákup tak dostává úplně jiné rozměry. Nejde jen o radost z nově pořízeného módního kousku, ale také o umělecký prožitek. Po návštěvě obchodu budete mít spíše pocit, že jste navštívili galerii

V celém obchodě najdete více jak 40 obrazů, soch a světelných instalací od více jak 20 umělců. Dominantou celého prostoru je točité schodiště, skrze které vedou na sebe poskládané světelné disky z betonu, dubu či mosazi. Atmosféru obchodu dotváří také např. dánský nábytek či skříňky z dílny Jeana Toureta. Hlavní atrium propojují čtyři zavěšená křesla od bratrů Fernanda a Humberta Campana. 

K obchodu také patří soukromé nákupní apartmá, které se nachází ve čtvrtém patře. Pobočka v Bond Street spolu s francouzskou Maison Vendôme jsou jedinými místy, kde budou celé sbírky oděvů a šperků, které bude možné vyrobit na zakázku.

wallpaper.com

 

Přidat na Seznam.cz
LOUIS VUITTON BOND STREET LONDÝN MÓDA DESIGN NÁVRHÁŘI INSPIRACE MÓDNÍ DŮM ZAHRANIČNÍ TVORBA NÁKUPY A OBCHOD

Související články

Jak vyřešit stylové dárky? Máme pro vás pár tipů

Vánoce jsou za dveřmi, a i když by to měly být svátky plné pohody a klidu, tak je to většinou naopak. Každý se jen žene, aby koupil ten nejlepší a kolikrát i nejdražší dárek. O tom Vánoce přece nejsou! Jak stylově vyřešit designové dárky?

Celý článek

Vánoční dárky pro kamarádky

Jestliže máte to štěstí a po svém boku máte úžasnou kamarádku, která je vám oporou v dobrém i zlém, určitě i vy přemýšlíte, čím ji na Vánoce udělat radost. Máme pro vás pár tipů, kterými zaručeně potěšíte nejenom svou nejlepší kamarádku, ale také třeba zároveň i sebe…

Celý článek

Rozhovor s Annou Polívkovou: Na místě činu!

Letošní opening v Tatrách si nenechala ujít ani Anna Polívková, která zároveň uvedla premiéru filmu Žena na vrcholu natočeném na místním Chopku. Ve svém nabitém programu si na nás udělala několik minut času, aby nám prozradila, co pro ni znamená móda a jak je na tom se zimními sporty.

Celý článek

Jak se stylově obléknout na svah

Zajímáte se o módu a chcete, aby vám to slušelo za každé situace? Je jedno, zdali jdete na rande, do práce nebo na svah. Sportovní a teplé oblečení lze také snadno kombinovat. Ptáte se, jak svůj šatník vybavit do mínusových teplot?

Celý článek

Jak udržet v kondici svou imunitu i přes přibývající věk?

Nic není věčné, ani imunita si nedokáže udržet svou obranyschopnost na plné obrátky po celý život. Existují však jednoduché metody, jak jí s tím můžeme pomoct.

 

Celý článek

Vibrační plošina vám pomůže vytvarovat postavu

Blíží se Vánoce, spolu s nimi i období přibírání, a tak je na čase začít přemýšlet o tom, jak se udržíte v kondici. Tip se vám bude hodit i tehdy, jestli si jako novoroční předsevzetí dáte zhubnout. 

Celý článek

Džíny a boty: Jak vytvořit nejlepší kombinaci

Na trhu najdete nespočet střihů všemi tolik oblíbených džínů. Ať už to jsou skinny, slim, boyfriend, mom jeans, zvonáče nebo rovné džíny... Krokem druhým je pak vybrat ideální pár bot, který vaše nové džíny ještě víc vyzdvihne. Máme pro vás několik jednoduchých kombinací, které budou zaručeně fungovat.

Celý článek

Slovenská návrhářka Ida Sandor se spojila s českou značkou KARA

Limitovaná dámská kolekce KARA x Ida Sandor vychází z potřeb současné ženy. Navrhla ji známá slovenská designérka, která si libuje v čistotě a minimalismu.

Celý článek