dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Los Angel oslavuje WIF 2014 a oceněné ženy Crystal + Lucy Awards

Přidat na Seznam.cz
Women In Film (Ženy ve filmu), společenská akce každoročně organizovaná společností Max Mara, se letos konala v srdci Los Angel a nechyběl zde ani červený koberec.

Každoroční benefiční gala večer Women In Film – WIF letos hostilo luxusní prostředí Hyatt Regency Century Plaza. V rámci WIF jsou udělována ocenění významným ženám. Tato prestižní společenská událost, především ve světě žen a filmu, se nesla ve znamení výjimečnosti.

Mezi oceněnými najdeme Cate Blanchett, Kerry Washington, Jernnifer Lee, Evu Longorii i Rose Byrne, které oblékly luxusní modely jak jinak než značky Max Mara, sponzora i organizátora akce, a Sportmax.

WIF ve spolupráci s módní společností Max Mara, která je jedinečným ztělesněním italského stylu a luxusu, pořádá tuto ojedinělou akci na podporu všech žen v zábavním průmyslu a médiích. WIF je v podstatě neziskovou organizací podporující ženy a dívky formou stipendií, grantů a filmových fondů.

Od roku 1977 jsou v rámci činnosti WIF každoročně oceňovány významné ženy zábavního průmyslu. Ocenění Crystal Awards získávají ženy kreativní, průkopnické, ty které vynikají ve své zvolené oblasti a díky své vytrvalosti a excelentním výkonům pomohly rozšířit úlohu žen v tomto oboru.

Letošní ocenění Crystal Awards získala Cate Blanchett, australská filmová i divadelní herečka, která má na kontě kromě dvou Oskarů již řadu dalších ocenění a to i z řad kritiků.  Uznání ji přinesly především filmové role ve snímcích: „Elizabeth“, „Letec“, „Modrý Jasmín“ a samozřejmě trilogie „Pán prstenů“ a „Hobbit“.

Ocenění Lucy Awards je udělované od roku 1994 tvůrčím hercům všech žánrových kategorií za jejich mimořádné úspěchy.

V rámci Lucy Awards byla oceněna americká herečka Kerry Washington, která se proslavila dramatem „Skandál“, díky němuž byla také nominována na cenu Emmy.

Dále se uděluje cena Women in Film Max Mara Face of the Future, určená ženě za vynikající kariéru ve filmu i televizním průmyslu a ztělesnění stylu a elegance. Toto ocenění letos patří Rose Byrne, australské herečce prezentující se ve filmech „Dallas Doll“, „Goddess of 1967“, „Insidious“, a v poslední době jste ji mohli vidět ve filmu „X-Men: First Class“ nebo „Drůžičky“.

 

Nechybí také cena výjimečné režisérce, jež obdržela Jennifer Lee. Cena Dorothy Arzner Directors je pojmenována po první ženě Dorothy Arzner, která se stala členem Guild of America a upozornila tak na významnou úlohu žen v tomto oboru. Jennifer Lee je první režisérkou ženského pohlaví u Walt Disnye Animation Studios a díky animovanému filmu „Frozen“ získala v roce 2013 Academy Award for Best Anamed Feature.

Posledním významným oceněním udělovaným v rámci WIF je cena Norma Zarky Humanitarian, nesoucí jméno po proslulé právničce a neúnavné obhájkyni lidských práv a práv žen. Na její počest je udělována tato cena ženám, prokazujícím stejnou podporu pro rozvoj rovných příležitostí a oddanost ke zlepšení jejich životních možností.

Cenu Norma Zarky Humanitarian si jistě plně zasloužila právě Eva Longoria, americká filmová a televizní herečka u nás známá především ze seriálu „Zoufalé manželky“. Významné filmové role získala například v „Harsh Times“, „The Sentinel“ či „Over Her Dead Body“.

Oceněné byly ale také modely z červeného koberce. Časopis Cockteil prohlásil za nejlépe oblečenou celebritu právě Rose Byrne.

Jaké úžasné modely z dílny Max Mara a Sportmax oblékly slavné osobnosti na tuto prestižní akci a předvedly je právě na červeném koberci, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Zdroj: straper.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČERVENÝ KOBEREC MAX MARA SPORTMAX WIF EVA LONGORIA CATE BLANCHETT

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek