dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Los Angel oslavuje WIF 2014 a oceněné ženy Crystal + Lucy Awards

Přidat na Seznam.cz
Women In Film (Ženy ve filmu), společenská akce každoročně organizovaná společností Max Mara, se letos konala v srdci Los Angel a nechyběl zde ani červený koberec.

Každoroční benefiční gala večer Women In Film – WIF letos hostilo luxusní prostředí Hyatt Regency Century Plaza. V rámci WIF jsou udělována ocenění významným ženám. Tato prestižní společenská událost, především ve světě žen a filmu, se nesla ve znamení výjimečnosti.

Mezi oceněnými najdeme Cate Blanchett, Kerry Washington, Jernnifer Lee, Evu Longorii i Rose Byrne, které oblékly luxusní modely jak jinak než značky Max Mara, sponzora i organizátora akce, a Sportmax.

WIF ve spolupráci s módní společností Max Mara, která je jedinečným ztělesněním italského stylu a luxusu, pořádá tuto ojedinělou akci na podporu všech žen v zábavním průmyslu a médiích. WIF je v podstatě neziskovou organizací podporující ženy a dívky formou stipendií, grantů a filmových fondů.

Od roku 1977 jsou v rámci činnosti WIF každoročně oceňovány významné ženy zábavního průmyslu. Ocenění Crystal Awards získávají ženy kreativní, průkopnické, ty které vynikají ve své zvolené oblasti a díky své vytrvalosti a excelentním výkonům pomohly rozšířit úlohu žen v tomto oboru.

Letošní ocenění Crystal Awards získala Cate Blanchett, australská filmová i divadelní herečka, která má na kontě kromě dvou Oskarů již řadu dalších ocenění a to i z řad kritiků.  Uznání ji přinesly především filmové role ve snímcích: „Elizabeth“, „Letec“, „Modrý Jasmín“ a samozřejmě trilogie „Pán prstenů“ a „Hobbit“.

Ocenění Lucy Awards je udělované od roku 1994 tvůrčím hercům všech žánrových kategorií za jejich mimořádné úspěchy.

V rámci Lucy Awards byla oceněna americká herečka Kerry Washington, která se proslavila dramatem „Skandál“, díky němuž byla také nominována na cenu Emmy.

Dále se uděluje cena Women in Film Max Mara Face of the Future, určená ženě za vynikající kariéru ve filmu i televizním průmyslu a ztělesnění stylu a elegance. Toto ocenění letos patří Rose Byrne, australské herečce prezentující se ve filmech „Dallas Doll“, „Goddess of 1967“, „Insidious“, a v poslední době jste ji mohli vidět ve filmu „X-Men: First Class“ nebo „Drůžičky“.

 

Nechybí také cena výjimečné režisérce, jež obdržela Jennifer Lee. Cena Dorothy Arzner Directors je pojmenována po první ženě Dorothy Arzner, která se stala členem Guild of America a upozornila tak na významnou úlohu žen v tomto oboru. Jennifer Lee je první režisérkou ženského pohlaví u Walt Disnye Animation Studios a díky animovanému filmu „Frozen“ získala v roce 2013 Academy Award for Best Anamed Feature.

Posledním významným oceněním udělovaným v rámci WIF je cena Norma Zarky Humanitarian, nesoucí jméno po proslulé právničce a neúnavné obhájkyni lidských práv a práv žen. Na její počest je udělována tato cena ženám, prokazujícím stejnou podporu pro rozvoj rovných příležitostí a oddanost ke zlepšení jejich životních možností.

Cenu Norma Zarky Humanitarian si jistě plně zasloužila právě Eva Longoria, americká filmová a televizní herečka u nás známá především ze seriálu „Zoufalé manželky“. Významné filmové role získala například v „Harsh Times“, „The Sentinel“ či „Over Her Dead Body“.

Oceněné byly ale také modely z červeného koberce. Časopis Cockteil prohlásil za nejlépe oblečenou celebritu právě Rose Byrne.

Jaké úžasné modely z dílny Max Mara a Sportmax oblékly slavné osobnosti na tuto prestižní akci a předvedly je právě na červeném koberci, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Zdroj: straper.cz

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČERVENÝ KOBEREC MAX MARA SPORTMAX WIF EVA LONGORIA CATE BLANCHETT

Související články

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek