dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Loučení s létem? Zkuste to ve VIP stylu

Přidat na Seznam.cz
Léto pomalu končí, škola je za rohem a je nejvyšší čas vymyslet, jak prázdniny zakončit. Akce s názvem „Oslavte konec léta“, by mohla být tou správnou tečkou na konec.

Poslední prázdninová sobota láká různými akcemi. Společnost Cinema City vás zve do VIP zóny na pražském Chodově, kde můžete přivítat školní rok dobrý jídlem a pitím ve společnosti filmových hvězd.

Speciální akce čeká na všechny školáky i neškoláky v sobotu 31. srpna ve VIP sálech megaplexu v obchodním centru Chodov. Každý, kdo si zakoupí na tento den vstupenku přímo do VIP, si kromě filmu vychutná i exkluzivní menu. Oproti klasické nabídce můžete ochutnat i bagetky s křupavými řízečky a francouzské palačinky se zmrzlinou a ovocem. Přiťuknout na vydařený konec léta si pak můžete welcome drinkem. Pro dospělé je připravena mimosa a pro děti pomerančový či jablečný džus.

Sobotní filmový program snad zaujme každého. Dětem vstoupí do kin pokračování animovaného snímku Angry Birds ve filmu 2. Dospělí budou moci zhlédnout českou komedii a hlavně režijní debut Petra Kolečka, film Přes prsty. A na ty, kteří film ještě neviděli, nebo si ho chtějí užít ještě jednou a s all inclusive zážitkem, čeká tarantinovská bomba Tenkrát v Hollywoodu.

Že jste o VIP zóně ještě neslyšeli? Pak je nejvyšší čas ji vyzkoušet! Jediná samostatná část megaplexu Cinema City v České republice zahranuje soukromou lobby, jejíž součástí je restaurace a tři prémiové kinosály, které jsou vybaveny pohodlnými sedačkami s opěrkami nohou a díky menší kapacitě míst i intimnější atmosféra, která přinese nové zážitky z filmů. Kromě aktuálních filmových trháků máte k dispozici večeři od renomovaného šéfkuchaře, nebo například neomezené množství konzumace popocornu, nachos a nelako nápojů z baru.

Vstupenky do sálu zakoupíte na pokladnách cinemacity nebo na stránkách cinemacity.cz/vip. Cena jedné vstupenky je 710 Kč.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LÉTO ZAKONČENÍ PRÁZDNIN CINEMA CITY CENTRUM CHODOV

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek