dnes je 29.02.2020 a svátek má Horymír

Loučení s létem? Zkuste to ve VIP stylu

Přidat na Seznam.cz
Léto pomalu končí, škola je za rohem a je nejvyšší čas vymyslet, jak prázdniny zakončit. Akce s názvem „Oslavte konec léta“, by mohla být tou správnou tečkou na konec.

Poslední prázdninová sobota láká různými akcemi. Společnost Cinema City vás zve do VIP zóny na pražském Chodově, kde můžete přivítat školní rok dobrý jídlem a pitím ve společnosti filmových hvězd.

Speciální akce čeká na všechny školáky i neškoláky v sobotu 31. srpna ve VIP sálech megaplexu v obchodním centru Chodov. Každý, kdo si zakoupí na tento den vstupenku přímo do VIP, si kromě filmu vychutná i exkluzivní menu. Oproti klasické nabídce můžete ochutnat i bagetky s křupavými řízečky a francouzské palačinky se zmrzlinou a ovocem. Přiťuknout na vydařený konec léta si pak můžete welcome drinkem. Pro dospělé je připravena mimosa a pro děti pomerančový či jablečný džus.

Sobotní filmový program snad zaujme každého. Dětem vstoupí do kin pokračování animovaného snímku Angry Birds ve filmu 2. Dospělí budou moci zhlédnout českou komedii a hlavně režijní debut Petra Kolečka, film Přes prsty. A na ty, kteří film ještě neviděli, nebo si ho chtějí užít ještě jednou a s all inclusive zážitkem, čeká tarantinovská bomba Tenkrát v Hollywoodu.

Že jste o VIP zóně ještě neslyšeli? Pak je nejvyšší čas ji vyzkoušet! Jediná samostatná část megaplexu Cinema City v České republice zahranuje soukromou lobby, jejíž součástí je restaurace a tři prémiové kinosály, které jsou vybaveny pohodlnými sedačkami s opěrkami nohou a díky menší kapacitě míst i intimnější atmosféra, která přinese nové zážitky z filmů. Kromě aktuálních filmových trháků máte k dispozici večeři od renomovaného šéfkuchaře, nebo například neomezené množství konzumace popocornu, nachos a nelako nápojů z baru.

Vstupenky do sálu zakoupíte na pokladnách cinemacity nebo na stránkách cinemacity.cz/vip. Cena jedné vstupenky je 710 Kč.

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LÉTO ZAKONČENÍ PRÁZDNIN CINEMA CITY CENTRUM CHODOV

Související články

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek

Raf Simons nastupuje jako pomocný kreativní ředitel do Prady

O tom, že by se Raf Simons mohl připojit k Miuccie Pradě, se spekulovalo již nějakou dobu. A konečně je to tady. Belgický návrhář nastoupí jako pomocný kreativní ředitel do Prady a společně s Miucciou představí první kolekci v září 2020.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek

Anna K. nabírá síly ve Špindlu. Hojně si užívá lyžování i dobrého jídla

Skiareál Špindlerův mlýn je vyhledávaným místem pro zimní radovánky a aktivní relax. Svou zaslouženou dovolenou si zde vychutnává i Anna K., která však prozradila, že i aktivní odpočinek nese svou daň.

Celý článek

Klára Haunerová: Móda a minimalismus

Zakladatelka a majitelka Institutu módní tvorby v Praze se zabývá přednáškovou činností ohledně fashion industry v Čechách a v zahraničí a propaguje udržitelnost v módním průmyslu. Svým počínáním ukazuje i ostatním návrhářům, že to jde dělat i jinak a přesto dobře! 

Celý článek

Nemáš Instagram? Jako bys nežil

Dnešní uspěchaná doba si vyžádala několik obětí, ale i mnoho užitečných aplikací. Už nedostáváme milostné dopisy, náš milý nečeká za oknem a nová restaurace už nebude mít hlášení v místním rozhlasu. Většina z nás je stále zahleděná do obrazovek svých chytrých telefonů.

Celý článek

Má oblečení, které nosíme, psychologický efekt na naši náladu?

Existuje vztah mezi barvami našeho oblečení a naší náladou? Odborníci tvrdí, že ano. To, jak se oblékáme, má vliv nejen na naše okamžité rozpoložení a naopak, ale také na míru našeho sebevědomí a s tím související úspěšnost toho, co právě děláme.

Celý článek

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek