dnes je 20.08.2022 a svátek má Bernard

Louis Vuitton je stále nejoblíbenější módní značkou

Přidat na Seznam.cz
Mnohé z vás asi nepřekvapí, že francouzská módní značka Louis Vuitton je stále nejoblíbenější ze všech značek. Jaká jsou čísla, další oblíbené značky nebo které celebrity určují trendy?

zdroj: pixbay.com

Módní gigant LV stále vede na první příčce. Finanční web Money.co.uk si na základě vyhledávaných klíčových slov na Googlu udělal jasno. Za poslední rok ve 47 zemích světa tak jednoznačně vedl světoznámý Louis Vuitton. I když většina fashion weeku byla zrušena, tak lidé po celém světě stále nakupují.

Další příčky

LV jako slavná módní značka založená v roce 1854 a v předních příčkách módních domů. Výsledky mluvily jasně, na prvním místě je Louis Vuitton, pak Gucci a v blízkém závěsu Chanel a Calvin Klein. Zajímavý je i fakt, že nejvíce padělaných značek je právě LV. O padělání si můžete přečíst více v tomto článku.

zdroj: money.co.uk

Co nosí celebrity

I když většina značek je poměrně nákladná na pořízení, tak lidé chtějí vlastnit trochu toho luxusu. Neovlivňují nás jen značky, ale především světové celebrity, které je nosí. Mezi hlavní patří americká zpěvačka a skladatelka Billie Eilish, o které brzy vyjde dokumentární film. Dalšími jsou Harry Styles, Lady Gaga a Kylie Jenner.

zdroj: pexels.com

Není průzkum jako průzkum

Podle průzkumu je LV oblíbená například i u nás v České republice, Belgii, Rakousku a Francii. Gucci vede pro změnu v Itálii. Na druhou stranu je důležité zmínit, že čísla nemusí odpovídat realitě, protože ne vše, co je vyhledávané na internetu hned musí znamenat kupní potenciál nebo zájem o danou věc. Jelikož jde o značky dražší kategorie, nemůže si je dovolit každý, což vyvolává ještě větší zájem. Jak to máte vy? Máte značku LV rádi?

zdroj: pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ ZNAČKY KABELKA LOUIS VUITTON MÓDNÍ GIGANTI OBLÍBENÉ ZNAČKY BILLIE EILISH

Související články

NOVÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON HRAJE VŠEMI BARVAMI

Louis Vuitton rozehrává s novou kolekcí match point na kurtech nejznámějších turnajů od French Open až po Wimbledon. Kolekce je neodolatelným mixem zajímavých detailů a působivých dynamických barev.

Celý článek

Módní bonbónky z Met Gala 2021

Letošní svátek milovníků vysoké módy Met Gala je již za námi, a nezbývá než si vychutnat módní bonbónky. A že jich bylo! Hvězdy světového formátu ukázaly svůj smysl pro módu i extravaganci.

Celý článek

Rodina Hiltonových a Billie Eilish v novém videu Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia natočili video ke své nové kolekci Oscar de la Renta. Ve videu vystupují přední světové topmodelky, které se místo klasického mola předvádějí v rušných ulicích New Yorku.

Celý článek

Německé módní značky, které možná ještě neznáte

Německo - rodná země jednoho z nejúžasnějších návrhářů naší historie Karla Lagerfelda, domovská země značky Hugo Boss a kolébka Adidas či Puma. Znáte ale i další skvosty německého návrhářství? 

Celý článek

Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin nejen pro cyklisty

Cyklistika a móda. Český výrobce prémiových kol Festka se spojil s přední českou módní značkou CHATTY a představili tak limitovanou kolekci v podobě triček a mikin nejen pro vášnivé cyklisty. Vskutku nevšední, ale zajímavá kombinace.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Kde se bere vzrůstající oblíbenost nákupů v prémiových outletech?

Nakupování oblečení je pro mnoho lidí relaxací, pro jiné formou zábavy, pro další nezbytnou nutností. Tak či onak je to věc, která pořádně leze do peněz – zvláště pak v případě, kdy se chcete blýsknout známou značkou.

Celý článek