dnes je 27.07.2021 a svátek má Věroslav

Louis Vuitton je stále nejoblíbenější módní značkou

Přidat na Seznam.cz
Mnohé z vás asi nepřekvapí, že francouzská módní značka Louis Vuitton je stále nejoblíbenější ze všech značek. Jaká jsou čísla, další oblíbené značky nebo které celebrity určují trendy?

zdroj: pixbay.com

Módní gigant LV stále vede na první příčce. Finanční web Money.co.uk si na základě vyhledávaných klíčových slov na Googlu udělal jasno. Za poslední rok ve 47 zemích světa tak jednoznačně vedl světoznámý Louis Vuitton. I když většina fashion weeku byla zrušena, tak lidé po celém světě stále nakupují.

Další příčky

LV jako slavná módní značka založená v roce 1854 a v předních příčkách módních domů. Výsledky mluvily jasně, na prvním místě je Louis Vuitton, pak Gucci a v blízkém závěsu Chanel a Calvin Klein. Zajímavý je i fakt, že nejvíce padělaných značek je právě LV. O padělání si můžete přečíst více v tomto článku.

zdroj: money.co.uk

Co nosí celebrity

I když většina značek je poměrně nákladná na pořízení, tak lidé chtějí vlastnit trochu toho luxusu. Neovlivňují nás jen značky, ale především světové celebrity, které je nosí. Mezi hlavní patří americká zpěvačka a skladatelka Billie Eilish, o které brzy vyjde dokumentární film. Dalšími jsou Harry Styles, Lady Gaga a Kylie Jenner.

zdroj: pexels.com

Není průzkum jako průzkum

Podle průzkumu je LV oblíbená například i u nás v České republice, Belgii, Rakousku a Francii. Gucci vede pro změnu v Itálii. Na druhou stranu je důležité zmínit, že čísla nemusí odpovídat realitě, protože ne vše, co je vyhledávané na internetu hned musí znamenat kupní potenciál nebo zájem o danou věc. Jelikož jde o značky dražší kategorie, nemůže si je dovolit každý, což vyvolává ještě větší zájem. Jak to máte vy? Máte značku LV rádi?

zdroj: pixbay.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ ZNAČKY KABELKA LOUIS VUITTON MÓDNÍ GIGANTI OBLÍBENÉ ZNAČKY BILLIE EILISH

Související články

Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin nejen pro cyklisty

Cyklistika a móda. Český výrobce prémiových kol Festka se spojil s přední českou módní značkou CHATTY a představili tak limitovanou kolekci v podobě triček a mikin nejen pro vášnivé cyklisty. Vskutku nevšední, ale zajímavá kombinace.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Kde se bere vzrůstající oblíbenost nákupů v prémiových outletech?

Nakupování oblečení je pro mnoho lidí relaxací, pro jiné formou zábavy, pro další nezbytnou nutností. Tak či onak je to věc, která pořádně leze do peněz – zvláště pak v případě, kdy se chcete blýsknout známou značkou.

Celý článek

Zajímavosti o značce: Louis Vuitton

Legenda mezi legendami, Louis Vuitton na módní scéně už 165 let. Jak se zrodila jedna z nejznámějších módních značek? Čím se živil samotný Louis Vuitton, než dovedl své jméno k luxusu?

Celý článek

Emma Stone prochází kalifornskou pouští s kabelkou Louis Vuitton v ruce

Nejnovější kampaň kabelek s názvem „Capucines“ značky Louis Vuitton zaplavila svět. Elegance, kulisa daleké pouště, cabrio a krásná Emma Stone hovoří za vše.

Celý článek

Které modelky a módní značky vládly Instagramu v roce 2017?

Minulou středu vydala společnost Instagram zprávu a zhodnocení roku 2017, kde uvedla nejoblíbenější trendy a účty tohoto roku.

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: zásnuby Mirandy Kerr a Pipy Middleton a novinky od Louis Vuitton

Minulý týden se ukázal být týdnem zásnub. Široká královská rodina se rozroste o dalšího člena díky zásnubám Pipy a Miranda Kerr řekla ano spolumajiteli aplikace Snapchat. 

Celý článek