dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

Louis Vuitton se zamiloval do Seleny Gomez

Přidat na Seznam.cz
Louis Vuitton má novou múzu - americkou herečku a zpěvačku Selenu Gomez. A nová podzimní kampaň s ní sklízí pozitivní i negativní reakce - prohlédněte si ji a názor si udělejte sami.

Selena Gomez se docela nedávno objevila na hlavní stránce Vogue Brazil společně s kreativním ředitelem Louis Vuitton, Nicolasem Ghesquièrem. Měsíc před tím doprovodila Ghesquièra na společenskou událost MET Gala, oblečená od hlavy až k patě v Louis Vuitton. Už to nám mohlo napovědět, koho si Louis Vuitton oblíbil. Ze Seleny se stala nová múza, v podzimní a zimní kampani tohoto módního domu tak nemůže chybět. 

Značka se v kampani již opakovaně obrací k cestování, ale Selenu zachycuje i na studiových fotografiích. Fotografie od Bruce Webera přesto, že podzimní a zimní kolekce Louis Vuitton je nádherná, zatím nesklidily mnoho pochvaly. Módní kritici se nějak nedokážou sžít s představou Seleny Gomez jako hlavní tváře módního domu, jehož klientela nečítá jen zákaznice mladší generace. Mladistvý look Seleny jim zkrátka k této značce nesedí. Snaha Ghesquièra ovšem je, soudě podle toho, jaké osobnosti pro svůj módní dům v poslední době vybírá, omladit a osvěžit image Louis Vuitton. Se Selenou podle nás rozhodně nesáhl vedle, jen bychom u fotografií uvítali trochu originality nebo nový nápad. Podzimní kampaň totiž připomíná kampaně Louis Vuitton z minulého roku v kombinaci s malou inspirací u skupinových fotek pro kampaně Dolce & Gabbana.

Ač se nejvíce mediální pozornosti dostává Seleně, v kampani se objevují i jiné tváře a jejich snímky na nás působí více jako kampaň než editoriál pro časopis, jako je tomu v případě fotek se Selenou. Mezi profesionální modelky v kampani patří Jean Campbell, Luisana Gonzáles, Natalie Westling, Sora Choi, Erika Linder nebo Rianne van Rompaey.

Foto: highsnobiety.com

Přidat na Seznam.cz
LOUIS VUITTON NICOLAS GHESQUIÉRE SELENA GOMEZ PODZIM/ZIMA 2016-2017

Související články

V centrále Louis Vuitton si pořídili druhý největší diamant na světě

Diamant velký jako tenisový míček - takovou raritu si pořídila do své centrály v Paříži značka Louis Vuitton. Jde přitom o druhý největší diamant na světě.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek

Herečka Emma Stone září v kampani na parfém Cœur Battant od Louis Vuitton

Značka Louis Vuitton představila nový dámský parfém Cœur Battant, jehož hlavní tváří je herečka Emma Stone. Květinová vůně nenechá v těchto dnech nikoho chladným. 

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Louis Vuitton v boji proti AIDS

Módní velikán Louis Vuitton se spojil s neziskovou organizací RED a vytvořil novou svíčku, která podporuje boj proti onemocnění AIDS.

Celý článek

Donald Trump při otevření nové továrny Louis Vuitton v Texasu

Prezident Spojených států amerických a král luxusu značky Louis Vuitton se potkali ve čtvrtek při příležitosti otevření nové továrny LVHM, která se zaměří na výrobu kabelek Louis Vuitton.

Celý článek

Zajímavosti o značce: Louis Vuitton

Legenda mezi legendami, Louis Vuitton na módní scéně už 165 let. Jak se zrodila jedna z nejznámějších módních značek? Čím se živil samotný Louis Vuitton, než dovedl své jméno k luxusu?

Celý článek

Uvolněná kampaň značky Puma obsadila opakovaně Selenu Gomez

Kalifornský sen, pohodlné sportovní oblečení, utřídění si myšlenek, jednoduše kampaň zalitá pohodou a časem sama pro sebe, to je „Cali Chase“ sportovní značky PUMA.

Celý článek