dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

Louis Vuitton se zamiloval do Seleny Gomez

Přidat na Seznam.cz
Louis Vuitton má novou múzu - americkou herečku a zpěvačku Selenu Gomez. A nová podzimní kampaň s ní sklízí pozitivní i negativní reakce - prohlédněte si ji a názor si udělejte sami.

Selena Gomez se docela nedávno objevila na hlavní stránce Vogue Brazil společně s kreativním ředitelem Louis Vuitton, Nicolasem Ghesquièrem. Měsíc před tím doprovodila Ghesquièra na společenskou událost MET Gala, oblečená od hlavy až k patě v Louis Vuitton. Už to nám mohlo napovědět, koho si Louis Vuitton oblíbil. Ze Seleny se stala nová múza, v podzimní a zimní kampani tohoto módního domu tak nemůže chybět. 

Značka se v kampani již opakovaně obrací k cestování, ale Selenu zachycuje i na studiových fotografiích. Fotografie od Bruce Webera přesto, že podzimní a zimní kolekce Louis Vuitton je nádherná, zatím nesklidily mnoho pochvaly. Módní kritici se nějak nedokážou sžít s představou Seleny Gomez jako hlavní tváře módního domu, jehož klientela nečítá jen zákaznice mladší generace. Mladistvý look Seleny jim zkrátka k této značce nesedí. Snaha Ghesquièra ovšem je, soudě podle toho, jaké osobnosti pro svůj módní dům v poslední době vybírá, omladit a osvěžit image Louis Vuitton. Se Selenou podle nás rozhodně nesáhl vedle, jen bychom u fotografií uvítali trochu originality nebo nový nápad. Podzimní kampaň totiž připomíná kampaně Louis Vuitton z minulého roku v kombinaci s malou inspirací u skupinových fotek pro kampaně Dolce & Gabbana.

Ač se nejvíce mediální pozornosti dostává Seleně, v kampani se objevují i jiné tváře a jejich snímky na nás působí více jako kampaň než editoriál pro časopis, jako je tomu v případě fotek se Selenou. Mezi profesionální modelky v kampani patří Jean Campbell, Luisana Gonzáles, Natalie Westling, Sora Choi, Erika Linder nebo Rianne van Rompaey.

Foto: highsnobiety.com

Přidat na Seznam.cz
LOUIS VUITTON NICOLAS GHESQUIÉRE SELENA GOMEZ PODZIM/ZIMA 2016-2017

Související články

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Selena Gomez v nové kampani na tenisky Cari Bold od značky Puma

Šestadvacetiletá zpěvačka Selena Gomez představila, jakožto ambasadorka značky Puma, nové sportovní tenisky s názvem Cari Bold. Ke kampani vzniklo i krátké video.

Celý článek

Virgil Abloh vytvořil moderní a nespoutanou pánskou kolekci pro Louis Vuitton

Nová pánská kolekce módního domu Louis Vuitton prezentovaná v rámci pařížského týdne módy nabídla sportovní i elegantní oděvy. Kreativní ředitel Virgil Abloh zkrátka ví, jakým směrem se chce ubírat a rozhodně se nejedná o nudnou záležitost. 

Celý článek

Louis Vuitton vyzývá k pomoci dětem v Mozambiku

Módní dům Louis Vuitton spolupracuje s UNICEF již několikátým rokem. Tento týden opět vyzývá k pomoci lidem postiženým cyklonem Idai.

Celý článek

Selena Gomez pro debut kolekce dámských plavek Krahs

Za fotkami a celou kampaní stojí nejen nádherné fotografie a krásné plavky, ale i sladký příběh.

Celý článek

Emma Stone a Alicia Vikander jako hvězdy nové kampaně Louis Vuitton

Jedny z nejkrásnějších kabelek světa jsou zároveň velmi populárními. Nejnovější trendy v kabelkách představují tři krásné herečky.

Celý článek

Tohle si na Milan Design Week rozhodně nenechte ujít

Každoročně se v Miláně potkávají slavní i méně známí designéři a milovníci designu jako takového, aby zde představili a zároveň našli svou novou inspiraci. Které umělce si nesmíte letos nechat ujít?

Celý článek

V eklektické kolekci Louis Vuitton se mísila moderní pařížská architektura

Diváci, kteří byli pozváni na přehlídku módního domu Louis Vuitton, zažili zvláštní podívanou. Pod Louvrem se jim naskytla příležitost vidět repliku slavného Centre Pompidou, ale také to, jak kreativní ředitel Ghesquière vnímá módu.

Celý článek