dnes je 02.04.2020 a svátek má Erika

Louis Vuitton v boji proti AIDS

Přidat na Seznam.cz
Módní velikán Louis Vuitton se spojil s neziskovou organizací RED a vytvořil novou svíčku, která podporuje boj proti onemocnění AIDS.

Za každou prodanou svíčku půjde do Globálního fondu k boji proti AIDS 60 amerických dolarů. Vůni svíčky vytvořil Jacques Cavallier Belletrud a její design měl na starosti Marc Newson. Výrobek se skládá z kovové desky, na které je svíčka připevněná. Knot i kožená rukojeť jsou tematicky v červené barvě. Doplňuje je ručně litý keramický obal v bílé. 

Jen ty nejlepší přírodní ingredience, které evokují představy lásky, svobody, tepla a čistoty vložil do svíčky její autor Cavallier Belletrud. Ve výsledku tak ucítíte směs sladké, pepřové a květinové vůně s pivoňkami a malinami. „Vůně má silný univerzální charakter,“ říká Cavalliera Belletruda a přirovnává svíčku k parfému.

Pokud se rozhodnete, že si svíčku také koupíte, darujete tím někomu na 300 dní léky nezbytné k životu!

wwd.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LOUIS VUITTON LOUIS VUITTON RED AIDS SVÍČKA

Související články

Češi nevěří, že cesta ke zdravému tělu může být vydlážděná i bílou moukou a cukry, říká výživová poradkyně

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s výživovou poradkyní a influencerkou Hedvikou Hejdukovou. Jak zachovat zdravé tělo i mysl v době karantény? Jde vůbec jíst zdravě, rychle a levně zároveň? A co Češi dělají ve výživě špatně? Prozradíme v článku.

Celý článek

Celebrity bojují proti koronaviru Covid-19 v karanténě i charitou

Koronavirus Covid-19 si nevybírá. Vir napadl i bezpočet slavných celebrit, a tak i oni vytáhly do boje s virem, který v dnešní době sužuje celý svět. Některé pořádají charitativní sbírky a dávají své peníze charitě. Někteří vyzývají své fanoušky, aby zůstali v bezpečí.

Celý článek

Jak bojovat se zamlžením brýlí při nošení roušky, poradí optometrista

Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě. Noste roušky, jsme v tom totiž společně! Jestli ale také bojujete se zamlžováním vašich brýlí při nošení roušky, pak právě pro vás je tento článek...

Celý článek

Slavné svatební šaty Whitney Houston budou prodány v aukci

Tyhle šaty by snad chtěla mít každá nevěsta. Ikonické svatební šaty slavné zpěvačky Whitney Houston budou prodány v aukci. Zájemci mohou přihazovat na internetových stránkách aukční síně do konce dubna.

Celý článek

Po pěti letech opouští pozici kreativního ředitele Mulberry Johnny Coca

Španělský módní návrhář a kreativní ředitel Johnny Coca opouští po pěti letech britskou značku Mulberry. Kolekce na jaro a léto 2021 bude jeho poslední. 

Celý článek

Met Gala 2020 byla odložena na dobu neurčitou

Jedna z největších módních událostí roku se kvůli současné události odkládá na dobu neurčitou. Původně byla naplánovaná na 4. května 2020, vzhledem k šířícímu se koronaviru se ale ruší téměř všechny společenské akce. Met Gala není výjimkou.

Celý článek
Koronavirus COVID-19

Pandemie z druhé strany: Přináší i svá pozitiva

„Každé zlo je pro něco dobré“. Současná izolace lidí od společnosti přináší své klady. Na přírodě, na sobě samých.

Celý článek

Dezinfekční gel místo parfému

V reakci na globální nedostatek dezinfekčních gelů, poskytla francouzská luxusní společnost LVMH svá zařízení, která obvykle vyrábějí parfémy pro Louise Vuittona, Givenchy nebo Dior, k výrobě dezinfekcí a hydroalkoholických gelů.

Celý článek