dnes je 07.12.2022 a svátek má Benjamín/Ambrož

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Přidat na Seznam.cz
Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

foto: se svolením Louis Vuitton

Virgil Abloh působil u módního domu Louis Vuitton v letech 2018 až 2021 na postu uměleckého ředitele pánských kolekcí. Návrhář vycházel ze své první verze náramku z roku 2020 a i tentokrát prostřednictvím propojení módního domu s organizací UNICEF pomáhá dětem v nouzi. Novinka nese stejné designové kódy, ovšem ve variaci nových materiálů a barev. Řetízek, visací zámeček a přívěsek Louis Vuitton jsou v provedení z přírodního kovu nebo černého titanu – to vše v kombinaci s neónově žlutou, duhovou nebo černou kordovou šňůrkou.

 

foto: se svolením Louis Vuitton

V pokračování kampaně #MAKEAPROMISE se Louis Vuitton zavázal zvyšovat povědomí a finanční prostředky na podporu práce UNICEF s cílem poskytnout dětem postiženým konflikty a katastrofami přístup k vodě, hygieně, výživě, vzdělání, zdravotním a ochranným pomůckám. Zakoupením Silver Lockit mají klienti možnost pomáhat dětem v ohrožení.

Originální pojetí náramku Silver Lockit od Virgila Abloha, které bylo poprvé představeno v únoru 2020, přineslo do kolekce svěží esprit. Umělecký ředitel pánských kolekcí doplněk opatřil svým ikonickým výrazným řetězem a silnější šňůrkou; design korunuje stříbrný visací zámeček a přívěsek Louis Vuitton v zadní partii.

foto: se svolením Louis Vuitton

Od roku 2016 se značce Louis Vuitton podařilo prostřednictvím prodeje náramků a přívěsků z kolekcí Silver Lockit nashromáždit pro organizaci UNICEF částku přesahující 18 miliónů amerických dolarů. V rámci kontinuální podpory UNICEFu jsou každý rok na trh uváděny nové variace náramku Silver Lockit. Z nákupu každého náramku Silver Lockit by Virgil Abloh poputuje na konto organizace UNICEF 100 dolarů. 

foto: se svolením Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY DOPLŇKY A ŠPERKY LOUIS VUITTON UNICEF SILVER LOCKIT NÁRAMEK LOUIS VUITTON

Související články

Pandora uvádí novou limitovanou edici přívěsků na podporu organizace UNICEF

Nový visací přívěsek z limitované edice ve tvaru květiny, na které je vyrytý text „learn, grow, love“, byl navržen tak, aby připomínal, že i v tom nejméně očekávaném prostředí mohou vyrůst krásné, silné květiny.

Celý článek
Vánoční kolekce Swarovski

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků s představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek
Bulgari Vánoce

OSLAVTE LETOŠNÍ VÁNOCE S LUXUSNÍMI ŠPERKY BULGARI

Letos na Vánoce představuje klenotnický dům Bulgari kampaň I Believe in Wonder, která nás nabádá, abychom uvěřili na zázraky. Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle.

Celý článek

Vánoční kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol oslavuje minulost i přítomnost zároveň

Populární značka šperků vypustila do světa svou novou vánoční kampaň pro rok 2022, do které obsadila modelku Hailey Bieber. Tiffany & Co. se vrací do minulosti a zároveň oslavuje přítomnost.

Celý článek

Beyoncé oslnila zlatem a diamanty. Večírkem na speciální pozvánky uzavřela pařížský týden módy

Na konci pařížského týdne módy oslnila Beyoncé zlatem a diamanty od Tiffany & Co. v celkové hodnotě přes 5 milionů korun. Oblékla si k tomu šaty Saint Lauren a pozvala na svůj další večírek jen nejvybranější společnost.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek