dnes je 05.07.2022

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Přidat na Seznam.cz
Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

foto: se svolením Louis Vuitton

Virgil Abloh působil u módního domu Louis Vuitton v letech 2018 až 2021 na postu uměleckého ředitele pánských kolekcí. Návrhář vycházel ze své první verze náramku z roku 2020 a i tentokrát prostřednictvím propojení módního domu s organizací UNICEF pomáhá dětem v nouzi. Novinka nese stejné designové kódy, ovšem ve variaci nových materiálů a barev. Řetízek, visací zámeček a přívěsek Louis Vuitton jsou v provedení z přírodního kovu nebo černého titanu – to vše v kombinaci s neónově žlutou, duhovou nebo černou kordovou šňůrkou.

 

foto: se svolením Louis Vuitton

V pokračování kampaně #MAKEAPROMISE se Louis Vuitton zavázal zvyšovat povědomí a finanční prostředky na podporu práce UNICEF s cílem poskytnout dětem postiženým konflikty a katastrofami přístup k vodě, hygieně, výživě, vzdělání, zdravotním a ochranným pomůckám. Zakoupením Silver Lockit mají klienti možnost pomáhat dětem v ohrožení.

Originální pojetí náramku Silver Lockit od Virgila Abloha, které bylo poprvé představeno v únoru 2020, přineslo do kolekce svěží esprit. Umělecký ředitel pánských kolekcí doplněk opatřil svým ikonickým výrazným řetězem a silnější šňůrkou; design korunuje stříbrný visací zámeček a přívěsek Louis Vuitton v zadní partii.

foto: se svolením Louis Vuitton

Od roku 2016 se značce Louis Vuitton podařilo prostřednictvím prodeje náramků a přívěsků z kolekcí Silver Lockit nashromáždit pro organizaci UNICEF částku přesahující 18 miliónů amerických dolarů. V rámci kontinuální podpory UNICEFu jsou každý rok na trh uváděny nové variace náramku Silver Lockit. Z nákupu každého náramku Silver Lockit by Virgil Abloh poputuje na konto organizace UNICEF 100 dolarů. 

foto: se svolením Louis Vuitton

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY DOPLŇKY A ŠPERKY LOUIS VUITTON UNICEF SILVER LOCKIT NÁRAMEK LOUIS VUITTON

Související články

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Kabelky z hladké kůže v luxusní kombinaci s černou srstí a černým lakováním české značky KRAS

Designérka Helena Krásová představuje dvě novinky značky KRAS, které vás potěší lehkou extravagancí i luxusem odlesků černého laku.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek