dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Louis Vuitton vybavil nové BMW karbonovými zavazadly

Přidat na Seznam.cz
Spojení automobilového koncernu a módního domu už v dnešní době není nic až tak překvapivého, i proto světlo světa spatřila další řada zavazadel značky Louis Vuitton, která byla vyrobena speciálně pro nový model BMW. Mnichovská automobilka totiž uvádí na trh svůj zbrusu nový model BMW i8, který doplňují modernizovaná, sportovně laděná zavazadla od renomovaného specialisty.

 

Zbrusu nový plug-in hybrid a kolekce luxusních zavazadel mají společného jmenovatele, kterým je karbon.

V automobilovém průmyslu se již v dnešní době jedná o běžně využívaný materiál, který zvyšuje bezpečnost cestujících. V textilním průmyslu je ale využití vysoce odolných uhlíkových vláken na samém začátku. Francouzský specialista však hozenou rukavici zdvihl se ctí a může se tedy pyšnit exkluzivní kolekcí zavazadel.

Sada zavazadel se skládá celkem ze čtyř druhů, přesně padnoucích do prostoru sportovního dravce.
Do zavazadlového prostoru hravě umístíte větší cestovní tašku Weekender GM i8. Na přepážku kufru pak odložíte vak na oblečení Garment Bag i8. Menší cestovní taška Weekender PM i8 a brašna na laptop Business Case i8 pak najdou své místo na zadním sedadle.

Zbrusu nová luxusní kolekce zavazadel bude k dostání již v dubnu  2014 v buticích Louis Vuitton v Mnichově, Miláně, Londýně, Paříži, Moskvě, Dubaji, New Yorku a Los Angeles. Na jejich dodání si však patřičně počkáte, protože se jedná o zboží na objednání.
Jen o cenách se snad ani nešeptá. Ty vám ale jistě rádi a ochotně sdělí v každém z celosvětových butiků Louis Vuitton.

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: press.bmwgroup

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA BMW LOUIS VUITTON LUXUS

Související články

Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek
Šperky Louis Vuitton

OSOBITÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON EMPREINTE

Nadčasová kolekce šperků Louis Vuitton Empreinte se rozrůstá o nové kousky, které nás berou na cestu za objevováním svého vlastního já a osobního vkusu.

Celý článek

Louis Vuitton přivolává jaro prostřednictvím energické městské kolekce

Kolekce Spring in the City je prosycená energií kalifornského jara. Přináší dokonalé sezónní modely, které se hodí do města i na výlet na pobřeží. 

Celý článek

LOUIS VUITTON PŘEDSTAVUJE LODIČKY INSPIROVANÉ IKONICKÝMI TENISKAMI

Dámská kolekce obuvi značky Louis Vuitton se rozrůstá o nový model inspirovaný teniskami LV Archlight. Jedná se o lodičky LV Archlight v typu slingback – s otevřenou patou a řemínkem v zadní partii. V této sezóně je nosí také hvězdná Chiara Ferragni. 

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek

Maličkosti plné lásky najdete u značky Louis Vuitton

Málokterá značka v těchto dnech nepředstavila aktuální novinky. Nakonec právě svátek svatého Valentýna i pomalu se blížící jaro jsou dva perfektní důvody k tomu, vytvořit něco nového, láskyplného a krásného.

Celý článek

Novým přírůstkem značky Louis Vuitton jsou tenisky LV Runner Tatic

LV Runner Tatic je novým přírůstkem do ikonické rodiny tenisek značky Louis Vuitton. Boty jsou inspirované aktivní atmosférou a uhlazenými křivkami, typickými pro 90. léta.

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek