dnes je 21.05.2018 a svátek má Monika

Luxusní briliantové šperky od Danfil Jewellery

Možná už pěknou dobu sníte o opravdu cenném a nádherném šperku. Briliant by zřejmě všechny vaše sny splnil do puntíku.

Více jak dvacet pět let působí na trhu česká firma Danfil Jewellery, která nejen vytváří vlastní kolekce prstenů, zásnubních prstenů, přívěsků a náušnic, ale také splní jakékoli vaše přání v tvorbě na zakázku. Aby šperky Danfil byly dostatečně kvalitní, při výrobě šperkaři pracují jen s těmi nejnovějšími technologiemi. V jejím sortimentu najdete kolekci Danfil Diamonds, která představuje velmi úspěšné briliantové šperky, avšak za příznivé ceny. Hrdě ji nosí i známé české ženy. 

Brilianty pro každého

Danfil Jewellery uvedla na trh další kolekce, například Danfil Light Collection nabídne decentní tenké prstýnky, Danfil Colored Gemstone zase šperky s barevnými drahými kameny. Kolekce Danfil Diamonds zastupuje ten největší luxus ze všech - třpyt a eleganci šperků se zasazenými brilianty. Značka nabízí přes 400 modelů a za ceny, které vás rozhodně neodradí. Vybírat můžete mezi bílým i žlutým zlatem ve formě zásnubních i běžných prstenů, přívěsků na řetízky a náušnic. Design šperků stále stojí na tradici zakladatele značky - Filipa Horáka, který pochází ze známého rodu šperkařů a zlatníků severních Čech.     

Andělské šperky

Zlato a diamanty by už samy o sobě tvořily harmonické spojení, kolekce Andělských šperků je navíc doplňuje decentním peříčkem. Právě tím ráda dozdobí svůj outfit i Karolína Mališová nebo influencerka Michaela Dihlová. Nejoblíbenějším je jednoduchý řetízek s peříčkem ve zlaté barvě. Danfil Jewellery myslí i na nejmenší. V jejich portfoliu najdete Cutie Diamonds určené pro malé holčičky. V kolekci si můžete vybrat mezi malými dětskými náušničkami ve žlutém i bílém provedení. Vaše dítko z nich sice za pár let vyroste, jedná se však o cenný šperk, který se může darovat novým přírůstkům po generace. 

Žlutá nebo bílá?

Pokud tápete, kterou barvu zlata vybrat, je dobré myslet na to, jaký je žena typ a jakou barvu šperků preferuje. Obecně stále platí, že zlato žluté zastupuje nestárnoucí klasiku, ale tíhnou k němu spíše ženy ve středním a vyšším věku. Mladé ženy preferují zlato bílé, které konec konců působí o něco moderněji a mladistvěji. Vhodnou alternativou pro všechny typy žen a všechny věkové skupiny je zlato růžové. V sortimentu Danfil Jewellery najdete všechny tři a záleží už jen na vás, ke kterému se nakonec přikloníte. 

Prohlédněte si kompletní nabídku šperků.

 

DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY BRILIANTY DANFIL JEWELLERY

Související články

Emma Stone prochází kalifornskou pouští s kabelkou Louis Vuitton v ruce

Nejnovější kampaň kabelek s názvem „Capucines“ značky Louis Vuitton zaplavila svět. Elegance, kulisa daleké pouště, cabrio a krásná Emma Stone hovoří za vše.

Celý článek

Sezóna květin ve vlasech

Máte ráda jaro, květiny, romantiku a hezké účesy? Právě snílci jako vy ocení krásu květinových doplňků ve vlasech. My víme, jak je co nejlépe zakomponovat do každého účesu.

Celý článek

Bregje Heinen a Stephan James září v nové jarní kolekci Refresh Shoes

Nová kolekce značky Refresh Shoes pro jaro a léto je přesně to, co chceme nosit několik následujících měsíců.

Celý článek

Designéři D&G pozvali své klienty do Metropolitní opery v New Yorku na představení nové kolekce

Podzim i zima budou probíhat v newyorském stylu, a to doslova. Nová kolekce Dolce&Gabbana je plná ikonických prvků.

Celý článek

Nejvíc trendy doplňky na jaro 2018

Jaké módní doplňky by letos neměly chybět ve vaší skříni? V článku najdete několik tipů, s čím určitě nešlápnete vedle.

Celý článek

Čím větší tím lepší? U náušnic to platí dvojnásob

Elegantní mini diamanty nechejte pro tuto sezónu doma. Jaro si žádá výraznější zdobení. Alespoň co se týče náušnic.

Celý článek

Novou tváří Pandory se stala Ciara

Známá zpěvačka Ciara se stala novou ambasadorkou světově proslulé šperkařské společnosti Pandora. 

Celý článek

Britská modelka Adwoa Aboah je vizí nové kampaně Chanel

Kampaň pro jaro a léto 2018 představující dioptrické i sluneční brýle v černobílém podání s modelkou Aboah popisuje rozmanitost.

Celý článek