dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Luxusní šperky z mořských perel

Dopřejte ženě luxusní dárek v podobě šperku z pravých mořských perel. 

Síla mořských perel

Mořské perly ve šperkařském průmyslu pocházejí z umělých odchovů na perlových farmách, kde se jejich vývoj kultivuje. Pro svůj dokonalý tvar a nádherný lesk jsou populární perly Akoya, které většinou najdete v bílé a v odstínu světlé růžové. Pravé přírodní mořské perly rozeznáte od těch umělých poměrně snadno. Přírodní perly nejsou všechny perfektní a naprosto stejné, zatímco umělé ano. Jelikož se cena mořských perel šplhá poměrně vysoko, seriózní prodejce vám poskytne certifikát pravosti a zbaví vás tak veškerých obav.   

 

Okouzlete tahitskými perlami

Ženu svého života jistě nadchnete šperkem z tahitských perel. Tahitské perly se barví do tmavých odstínů, a navíc mají silnou vrstvu perleti. Jako další bonus, který z nich vytváří žádané zboží, je dorůstání do větších velikostí. Většinou pochází z oblastí Polynésie a jejich tmavé zbarvení si podmaní každé ženské srdce. Luxusní perleť navíc padne k jakémukoli outfitu a jen tak ženu neomrzí.

 

buka.cz ; Amity Pearl Trading Co.

DOPLŇKY A ŠPERKY ŠPERKY MOŘSKÉ PERLY PERLY PERLOVÉ ŠPERKY BUKA.CZ

Související články

Britská modelka Adwoa Aboah je vizí nové kampaně Chanel

Kampaň pro jaro a léto 2018 představující dioptrické i sluneční brýle v černobílém podání s modelkou Aboah popisuje rozmanitost.

Celý článek

Vlasové doplňky, které byste na Newyorském fashion weeku určitě nečekali

Na letošním fashion weeku bylo k vidění spoustu netradičních doplňků do vlasů. Uvidíme je letos i v podzimních ulicích?

Celý článek

Ariana Rockefeller X Longines Masters

Známá filantropka, podnikatelka a vnučka ropného magnáta J. D. Rockefellera představila limitovanou edici kabelek u příležitosti Longines Masters of New York. Je synonymem luxusu a prestiže stejně jako parkurové skákání.

Celý článek

Jak se nosí výrazné a barevné kabelky

Máte doma výraznou kabelku, ale nevíte jak jí kombinovat? Máme pro vás pár tipů, se kterými určitě zazáříte.

Celý článek

Svatební trendy 2018

Chystáte se pořídit si svatební šaty, ale nevíte jaké? Vybrali jsme pro vás trendy na rok 2018 podle Wedding Fashion Weeku, který se konal v New Yorku. Jaké to jsou?

Celý článek

Svetry, které nejen zahřejí, ale budou i slušet

Dnes už není svetr brán jen jako nutnost na zimu, ale často je součástí zajímavého outfitu. Podívejte se na svetry, které jsou zrovna v módě!

Celý článek

Protažené i deformované - linie nových hodinek Cartier Libre

Kolekce hodinek vysokého šperkařství Cartier se osvobodila od veškeré kategorizace a řádu. Možná právě proto také dostala jméno Libre. 

Celý článek

Doplňky Max Mara pro rok 2018 představuje Bella Hadid

Nejspíš bychom ani nespočítali, v kolika kampaních se loni objevila Bella Hadid. I značka Max Mara sáhla na jistotu po této modelce.

Celý článek