dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Mango sází v jarní kampani na Kalifornii i ženy v každém věku

Přidat na Seznam.cz
Sluncem zalitá Kalifornie, krásné mladé ženy i půvabné starší dámy přináší jarní kampaň značky Mango.

Mango jde vstříc rozmanitosti. Dubnová kampaň přináší modely, které si může obléknout žena od dvaceti do šedesáti, nebo i více let. Fotky z Venice Beach v Kalifornii zobrazují modelku Bhumiku Arora, 63letou blogerku Lyn Slater, modelku a hudebníka Staz Lindes a umělkyni Lauren Johnson.

V kolekci hraje velkou roli bílá barva, k tomu však různobarevná pozadí. Vše se vzájemně doplňuje. Ženy milující značku Mango budou mít jistě radost. Jarní kolekce je jemná, ženská a plná elegance. Lehké materiály, volánky, květinové vzory, džínové sáčko, šle, košile i šaty plné dámských linií jsou přesně tím, co na jaře umíme pojmout za své.

Kampaň nafotila fotografka Angelo Penetta a o celkový design se postarala Aleksandra Woroniecka. Jako upoutávka pro jarní kolekci nám to rozhodně stačí.

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ MANGO JARNÍ KOLEKCE

Související články

Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek

Kolekce od 4F a Anny Lewandowské podtrhuje sílu ženskosti

Značka 4F představuje další spolupráci s Annou Lewandowskou - kolekci, která je výrazná jak formou, tak i použitím barev. Její univerzální charakter, který kombinuje sportovní komfort s módním nádechem, umožňuje tvořit neomezené množství outfitů.

Celý článek