dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

Mariana Prachařová opět v roli modelky

Přidat na Seznam.cz
Zpěvačka, influencerka a herečka Mariana Prachařová navštívila město módy – samotnou Paříž, aby se stala modelkou svému dvornímu kadeřníkovi Honzovi Kořínkovi.

Nová kolekce účesů přinesla i novou kampaň, pro kterou si tentokrát kadeřník Honza Kořínek vybral influencerku Marianu Prachařovou.

„Do Paříže jsem se těšila, už jsem tam párkrát byla, ale nikdy by mě nenapadlo, že tam pojedu fotit. To fakt ne,“ říká o této příležitosti Mariana Prachařová, která šla v podstatě do neznáma. „Trochu jsem tušila, co mě čeká, ale realita byla pak jiná. Vlastně jsem zjistila, že se docela stydím a bylo pro mě hodně náročné fotit přímo v ulicích takového města jako je Paříž. Naštěstí v našem super týmu to šlo zvládnout. Přiznám se ale, že kdyby nás pojila jen spolupráce na Instagramu, tak bych to snad asi ani nezvládla a nabídku odmítla,“ vzpomíná Mariana Prachařová.

Spojení extravagantních účesů a focení bylo pro Marianu nejnáročnější, svěřila se, že nerada strhává pozornost a přece jen tyto účesy na sebe poutaly spoustu kolemjdoucích. Celé focení ale probíhalo s úsměvem a v příjemných kreacích. „Všechny ty účesy se mi líbily, říkala jsem si, jaký je Honza kouzelník, protože mě nikdy nenapadlo, že by něco takového šlo z mých vlasů vytvořit.“

Slovy chvály nešetří ani kadeřník. „S Marianou spolupracujeme téměř už dva roky – za tu dobu jsme se už dost poznali a společný výlet spojený s focením účesů jsme už nějaký čas plánovali. A to, že se nám podařilo vytvořit tak skvělou fashion kolekci dokazuje jen to, že je nám spolu dobře, že nás spolupráce baví, že je to pro nás radost, že si důvěřujeme a tvoříme krásné věci,“ uzavírá kadeřník Honza Kořínek.

Kolekce účesů s názvem Soulmates představuje hned několik zajímavých looků, od hladkých vlasů, jednoduchých stylingů až po extravagantní účesy. „Fashion focení je trochu jiná disciplína, protože ne pokaždé jsou to účesy nositelné, často to bývají velmi výrazné stylingy,“ vysvětluje Honza a dodává, že je rád, že se podařilo ukázat, kolik zajímavých vzhledů se dá vytvořit na jedné jediné ženě. „Pokaždé je to pro mne výzva. Snažím se, aby byl každý účes jiný. Navíc musíte pracovat v trochu jiných podmínkách, než když češete v ateliéru, kde máte klid, světlo, teplo a žádné okolní vlivy nezasahují do vaší práce,“ popisuje Honza Kořínek. Ten musel několik účesů vytvořit přímo v ulicích Paříže.

Soulmates v překladu znamená „spřízněné duše“ a ty se odrážely i napříč všemi účesy. Utažené copánky v kombinaci s líčením působí velmi extravagantně, stejně tak i velmi objemný look v messy vzhledu. Kolekce obsahuje také jednoduché účesy, jako wetlook nebo dva drdoly ve tvaru „banánů“.

„Nebyl jsem na to v Paříži sám, měl jsem s sebou super tým – kolegyni Liby Jůnovou, která mi pomáhala s přípravou vlasů, našeho dvorního fotografa Petra Kozlíka, který vždy skvěle vymyslí lokaci a pojetí fotek,“ dodává Honza Kořínek.

 

Model: Mariana Prachařová
Hair: Honza Kořínek
Hair assistant: Liby Jůnová
Make-up: Mariana Prachařová, Liby Jůnová
Styling:  Jan Čtvrteča
Photo: Petr Kozlík
Production: Production Honza Kořínek/Jan Čtvrtečka

 

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY KRÁSA ZE SPOLEČNOSTI HONZA KOŘÍNEK MARIANA PRACHAŘOVÁ EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY SOULMATES

Související články

Jak na dokonalou oční linku

Chcete vypadat jako ženy ze žurnálu, ale nevíte, jak si správně namalovat oční linku? S naším návodem z vás bude profík. Už žádné kostrbaté čáry, pandí oči nebo oči pro pláč.

Celý článek

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Rakouská přírodní značka dieNikolai přichází se skvělou biodynamickou kosmetikou a vánočními balíčky

Veganská kosmetika z rakouského města Wachau představuje svou kosmetickou značku dieNikolai a vánoční balíčky pro různé typy pleti. Máte rádi vína Ryzlink a Veltlín? Pak budete spokojeni, protože i tohle jsou tajné přísady.

Celý článek

Jasmina Alagič pokřtila novou vegan rtěnku značky ANY COSMETICS

Anežka, známá jako Not So Funny Any je jedinou známou Češkou, která vytvořila vlastní a zcela nezávislou kosmetickou řadu. Podporu Anežka získala i u Global Social Awards.

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek