dnes je 04.06.2020 a svátek má Dalibor

Marie Copps uchvátila Toronto kolekcí “She’s A Queen”

Přidat na Seznam.cz
Česká návrhářka Marie Copps prezentovala svoji kolekci na pravidelném dubnovém týdnu umění a módy. Kolekce “She’s A Queen” se stala pomyslnou třešničkou na dortu.

I Česká republika měla své želízko v ohni na FAT – Fashion Art Toronto, který se letos konal již po jedenácté. Módní události, na níž se prezentuje 100 domácích a mezinárodních designerů s 50 různými show se totiž zúčastnila česko-kanadská návrhářka Marie Copps.

Vyhledávaná společenská událost, která přitahuje kromě příznivců módy a umění také média, kupce a kurátory, nabízí během pěti dnů řadu módních přehlídek, fotografických expozic či jiných uměleckých instalací a to vše v doprovodu živých hudebních vystoupení.

Jako každým rokem i letos se zde prezentovaní návrháři museli držet ústředního tématu, kterým byl tentokrát DRESS CODE, který závěrem ostře nabitého pětidenního programu představila i Marie Copps se svou kolekcí “She’s A Queen”, obsahující opulentní díla inspirovaná aristokracií, celebritami a vyšší společností.

 

 

„Byla jsem velice nadšená, když jsem se letos v lednu dozvěděla, že mě organizátoři FAT vybrali jako jednoho z návrhářů. Když jsem pak v březnu dostala program na pět dní, tak jsem hledala, ve kterém dni budu prezentovat svoji kolekci. Celý seznam jsem prohlížela a své jméno jsem našla až na samém konci. Byla jsem velice poctěna, že celý týdenní maraton módy a umění budu zakončovat se svojí kolekcí, prozradila Marie Copps.

Co však Marii potěšilo ještě více, byly velmi vřelé kritiky její tvorby a příznivé ohlasy ze strany návštěvníků, k nimž se s čistým svědomím připojujeme.

 

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA ČESKÁ NÁVRHÁŘKA MARIE COPPS FASHION ART TORONTO

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek

Návrhářka Marie Zelená: V našich modelech podporujeme lidi, aby cestovali a poznávali krásy naší vlasti

Známá česká módní návrhářka Marie Zelená nedávno představila nový projekt Oslava krás světa, který na šatech znázorňuje krásná místa České republiky a dalších evropských i světových zemí. Jak si poradila s nelehkou dobou, na čem nyní pracuje a na co se můžeme v budoucnu těšit, jsme se zeptali samotné návrhářky Marie Zelené.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek