dnes je 07.06.2020 a svátek má Iveta/Slavoj

MARKS & SPENCER PODPOŘIL ONKOLOGICKÁ CENTRA VELIKONOČNÍM SORTIMENTEM

Přidat na Seznam.cz
Vzhledem k současné nelehké situaci, která je náročná zejména pro nemocné a zdravotníky, se společnost Marks & Spencer rozhodla darovat významným českým onkologickým centrům velikonoční sortiment potravin.

Přes dvacet tisíc sladkostí z velikonoční kolekce proto v těchto dnech věnovala onkologickým pacientům, kteří patří mezi nejvíce ohrožené nemocí COVID-19 a také zdravotníkům, kteří jsou momentálně vystaveni zvýšené zátěži. M&S chce obdarovaným tímto způsobem zpříjemnit jejich hospitalizaci a poděkovat za jejich obětavou práci.

„Velikonoce jsou čas, který obvykle slavíme spolu s rodinou a přáteli, místo toho však zdravotníci neúnavně pracují, aby nás ochránili před šířením viru. Rozhodli jsme se jim proto touto cestou poděkovat za fantastickou práci, kterou odvádějí. Jejich nasazení v této době je neuvěřitelné, a nás velice těší, že jsme jim mohli udělat radost,“ uvedl Stephen Smy, Country Manager M&S Česká republika.

Ve spolupráci s neziskovou zdravotní organizací Dialog Jessenius M&S navíc k velikonoční sladkostem M&S přibalil také edukační materiály.

„K dárkům od Marks & Spencer jsme s radostí přiložili informace, které jsme připravili s odborníky z České onkologické společnosti ČLS JEP. Pacienti v nich najdou rady, jak se v současné mimořádné situaci chovat, a jak o sebe pečovat.“ dodala Michaela Tůmova, ředitelka neziskové organizace Dialog Jessenius.

Poděkování patří také společnosti Liftago, které zajistila rozvoz sortimentu M&S do onkologických center.

Britská společnost Marks & Spencer dlouhodobě ve svých českých pobočkách podporuje edukační aktivity organizace Dialog Jessenius zaměřené na prevenci rakoviny prsu. V posledních letech také pravidelně před Vánocemi obdarovává potravinovým zbožím Domov pro seniory Stachy-Kůsov.

Děláme správnou věc!

  • Obdarovaná onkologická centra.
  • Komplexní onkologické centrum Fakultní nemocnice v Motole
  • Komplexní onkologické centrum Masarykova onkologického ústavu v Brně ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Brno a Fakultní nemocnicí U Svaté Anny
  • KOC Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
  • Komplexní onkologické centrum Fakultní nemocnice Na Bulovce ve spolupráci se Všeobecnou fakultní nemocnicí a Fakultní Thomayerovou nemocnicí
  • Komplexní onkologické centrum Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava
  • Léčebna dlouhodobě nemocných v Praze 6
Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA M&S COVID-19 ONKOLOGICKÉ CENTRUM NEMOCNICE OBLEČENÍ M&S

Související články

Martina Marková radí jak na cvičení doma. Odhalila i své nejoblíbenější recepty

Pětkrát se stala mistryní ČR v tanci, byla označována jako nejhezčí tanečnice historie StarDance a založila svou firmu BodyHunters. To je úžasná Martina Marková, která si na nás udělala čas, i když neví kam dřív skočit. Odhalila nám své tipy a triky nejen ohledně cvičení ale také stravy
 

Celý článek

Bio okénko: Dekorativní kosmetika, která neškodí zdraví

Netoxická krása aneb kosmetika v souladu s přírodou jsou tím, co ženy v posledních letech čím dál více vyhledávají. I nás tento směr baví, proto přinášíme malé bio okénko do světa kvalitnější a pro zdraví sympatičtější kosmetiky.

Celý článek

Jak na domácí pedikúru

Se stále zavřenými salóny jsme museli spoustu péče o své tělo vzít do vlastních rukou, a to doslova. Jednou z těchto činností je i pedikúra. Máme pro vás několik tipů, jak rychle docílit krásných chodidel i z pohodlí domova.

Celý článek

Jak vybrat kvalitní dezinfekci vhodnou pro děti i pro citlivou kůži?

Antibakteriální či dezinfekční gely jsou běžnou součástí aktuálních dní. Jak ale rozeznat, jaká dezinfekce je kvalitním výrobkem splňujícím přísné požadavky a které výrobky viry při mytí rukou nezničí? Stejně tak nás zajímalo, které dezinfekce jsou vhodné pro citlivou kůži dětí i dospělých trpících kožními problémy.

Celý článek

Víte, jak správně vybírat konopné produkty a na co se zaměřit? Poradíme vám!

Základem bude čtení etiket, protože i když obal slibuje perfektní výsledky, ne vždy tomu odpovídá složení. Pojďte se společně s námi malinko vzdělat nad tématem výběru vhodných konopných produktů.

Celý článek

Dejte si pozor na starou kosmetiku

Nechce se vám vyhazovat kosmetika, která má už po záruce? Pak děláte chybu, i kosmetické produkty mají své datum spotřeby. Například prošlé oční stíny mohou způsobit nehezké zdravotní problémy.

Celý článek

Chcete se stravovat zdravěji? Zkuste superpotravinu budoucnosti

Není lepšího času, než právě teď začít s úpravou vlastní životosprávy. Právě teď totiž máme čas dohnat vše, co jsme si poslední měsíce a roky jen slibovali a odkládali „na později“. Začněte třeba právě s tímto vegan proteinem!

Celý článek

Jak si snadno udělat gelové nehty sama doma

Nehty jsou vizitkou každé ženy a kvůli nynější situaci není zatím možné docházet do salonů. Jak to vyřešit? Prostě si udělejte gelové nehty doma! Chce to trochu praxe, ale hlavní výhodou je především cena.

Celý článek