dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Martin Dejdar a Anna Polívková si v Tatrách užili premiéru filmu Ženská na vrcholu

Přidat na Seznam.cz
Herec Martin Dejdar se netají tím, že zimu a zimní sporty miluje. Stejně tak celá jeho rodina, se kterou si zimu bez lyžování nedokážou představit. Tentokrát se v Tatrách objevil po boku hereckých kolegů Anny a Bolka Polívkových.

Premiéra filmu Ženská na vrcholu se konala v rámci Opening zimní sezóny v hotelu Grand v Jasné, kde nechyběly ani mnohé známé filmové tváře. Dejdar ve filmu ztvárnil hlavní roli mrzouta, který spoustu času tráví válením se v závějích sněhu. Prostředí mu bylo tak blízké, že i mrzouta obývajícího na horské samotě ztvárnil levou zadní, a to i přesto, že má ve skutečnosti společnost moc rád.

„Já svátky miluji, a vůbec rodinné oslavy. Nevyhýbám se společnosti a rozhodně bych se nechtěl trvale stáhnout do ústraní jako Richard, kterého hraji. Ačkoli na druhou stranu musím přiznat, že sám se sebou rozhodně vydržím a dokáži si představit, že bych pobýval nějakou dobu na horské samotě. Asi ale jen do té doby, než by mě nějaká citlivá ženská duše přivedla zpět do civilizace,“ smál se Martin Dejdar během filmové premiéry ve slovenské Jasné. Přiznal, že Vánoce s rodinou ještě vždy tráví v České republice, ale následně hned odjíždí na zimní radovánky.

Na hory jezdí český herec pravidelně a do Tater se s dětmi hodlá vracet, stejně jako on sem jezdíval se svými rodiči. Premiéru filmu si nenechal ujít ani jeho syn Matěj se svou přítelkyní Sofiou Sekelovou.

A co Martina Dejdara v Tatrách oslovilo nejvíce? Místní lidé, dobrá kuchyň i nádherná příroda. „Ať chceme nebo ne, je nám zkrátka Slovensko blízké. A já se zde stále cítím tak trochu jako doma,“ dodal Dejdar.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MARTIN DEJDAR ANNA POLÍVKOVÁ BOLEK POLÍVKA MATĚJ DEJDAR ŽENSKÁ NA VRCHOLU SLOVENSKO TATRY CESTOVÁNÍ. ZIMNÍ SPORTY

Související články

DRAG Queens: Módní ikony a inspirace

Víte, co vše se může skrývat pod zkratkou DRAG (dressed as a girl - oblečená jako dívka)? Dobám, kdy jsme si mysleli, že jsou to ty uřvané paní z karaoke a říkali jsme jim transky, odzvonilo. Pojďte s námi na exkurzi do světa plného zábavy a neskutečných módních kreací!

 

Celý článek

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Sophia Amoruso: Kariéra připomínající jízdu na horské dráze

Dnes společně nahlédneme do života ženy, která si prošla typickým americkým snem. Sophia díky své kreativitě a úsilí vybudovala módní impérium. Ale co se stalo pak?

Celý článek

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek

Hvězdný styl Victoria Beckham od 90. let až po současnost

Tehdejší popová zpěvačka, dnešní uznávaná módní návrhářka, Victoria Beckham ušla opravdu dlouhou cestu. Podívejte se společně s námi na rekapitulaci jejího osobního stylu za posledních více než dvacet let.

Celý článek