dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Martina Sáblíková ukázala své vytrénované tělo

Přidat na Seznam.cz
I přes plně nabitý program, si česká krasobruslařka, trojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková našla čas na to, aby nafotila nejnovější kolekci sportovní značky Under Armour.

Martina se v současné době připravuje na olympijské hry, které se uskuteční v roce 2022 v čínském Pekingu. Budou to její jíž páté olympijké hry a dává do toho opravdu vše. Chce být ještě lepší než doposud.  

„V současné chvíli jsem ve fázi intenzivního tréninku. Celou svou přípravu, veškerou tvrdou práci směřuji do jediného cíle a to je obhajoba medaile na zimní olympiádě v  Číně.“ říká nejúspěšnější česká rychlobruslařka Martina Sáblíková. „Pro své náročné tréninky hledám oblečení, které mě nebude omezovat, ale naopak pomáhat dosahovat lepších výkonů. A právě proto jsem se spojila se sportovní značkou Under Armour a vybrala si jejich jedinečnou kolekci UA RUSH, která je na základě vědeckého výzkumu navržena tak, aby pomáhala sportovcům zvyšovat jejich výkony,“ dodává Sáblíková.

Kolekce Armour Rush je určená pro intenzivní trénink a sportovní aktivity. Vlákno obohacené o minerály absorbuje teplo a přeměňuje ho na infračervenou energii, kterou znovu vrací do těla. Tato recyklovaná energie zvyšuje cirkulaci krve a podporuje tak zlepšení výkonu a následnou regeneraci. Vědci vyvinutá technologie UA RUSH pomáhá sportovcům trénovat intenzivněji a zvyšovat tak vytrvalost a sílu.

To jsou faktory, které jsou pro Martinu při tréninku, ale také při samotném závodě nesmírně důležité. Proto si také kolekci Rush pro svou přípravu na olympijské hry zvolila, protože ji poskytne určitou výhodou, kdy její svaly mohou pracovat tvrději. I o pouhé jedno procento větší síla a vytrvalost během tréninku může způsobit rozdíl mezi výhrou a prohrou. Proto je důležité energii neplýtvat, ale recyklovat ji, a mít tak možnost zvýšit svůj maximální výkon.

Martina je zkušená sportovkyně a dobře ví, že kvalitní odpočinek je v přípravě každého sportovce stejně důležitý jako tvrdý tréning. Fáze zotavení je ve sportu nezbytná a neměla by být opomíjena. Proto svůj šatník doplnila o speciální kolekci UNDER ARMOUR RECOVER, která urychluje proces zotavení po tréninku a zároveň pomáhá svalům při regeneraci. Hlavním cílem je optimalizovat odpočinek a doplnit tak sílu před dalším náročným tréninkem.

Ve svém nabitém programu si Martina Sáblíková udělala začátkem října čas a s jedním z nejznámějších českých portrétních fotografů Tomášem Třeštíkem vytvořila v CrossFit Meat Factory několik snímků pro sportovní značku Under Armour.

Nejnovější kolekci podzim/zima včetně unikátních řady UA RUSH a UA RECOVER naleznete již nyní v Under Armour Brand House v OC Nový Smíchov a u vybraných maloobchodníků.

Trénujte jako Martina Sáblíková a získejte svou další výhodu díky UNDER ARMOUR RUSH & RECOVER!

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA SPORTOVNÍ KOLEKCE UNDER ARMOUR MARTINA SÁBLÍKOVÁ

Související články

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Značka Hugo Boss vytvořila novou kolekci ve spolupráci s basketbalovou ligou NBA

Značka Hugo Boss vytvořila unikátní kolekci ve formátu jaro/léto 2021 a podzim/zima 2021. Na této kolekci spolupracuje s představiteli nejvyšší basketbalové ligy NBA.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

Celý článek