dnes je 04.07.2020 a svátek má Prokop

Martina Sáblíková ukázala své vytrénované tělo

Přidat na Seznam.cz
I přes plně nabitý program, si česká krasobruslařka, trojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková našla čas na to, aby nafotila nejnovější kolekci sportovní značky Under Armour.

Martina se v současné době připravuje na olympijské hry, které se uskuteční v roce 2022 v čínském Pekingu. Budou to její jíž páté olympijké hry a dává do toho opravdu vše. Chce být ještě lepší než doposud.  

„V současné chvíli jsem ve fázi intenzivního tréninku. Celou svou přípravu, veškerou tvrdou práci směřuji do jediného cíle a to je obhajoba medaile na zimní olympiádě v  Číně.“ říká nejúspěšnější česká rychlobruslařka Martina Sáblíková. „Pro své náročné tréninky hledám oblečení, které mě nebude omezovat, ale naopak pomáhat dosahovat lepších výkonů. A právě proto jsem se spojila se sportovní značkou Under Armour a vybrala si jejich jedinečnou kolekci UA RUSH, která je na základě vědeckého výzkumu navržena tak, aby pomáhala sportovcům zvyšovat jejich výkony,“ dodává Sáblíková.

Kolekce Armour Rush je určená pro intenzivní trénink a sportovní aktivity. Vlákno obohacené o minerály absorbuje teplo a přeměňuje ho na infračervenou energii, kterou znovu vrací do těla. Tato recyklovaná energie zvyšuje cirkulaci krve a podporuje tak zlepšení výkonu a následnou regeneraci. Vědci vyvinutá technologie UA RUSH pomáhá sportovcům trénovat intenzivněji a zvyšovat tak vytrvalost a sílu.

To jsou faktory, které jsou pro Martinu při tréninku, ale také při samotném závodě nesmírně důležité. Proto si také kolekci Rush pro svou přípravu na olympijské hry zvolila, protože ji poskytne určitou výhodou, kdy její svaly mohou pracovat tvrději. I o pouhé jedno procento větší síla a vytrvalost během tréninku může způsobit rozdíl mezi výhrou a prohrou. Proto je důležité energii neplýtvat, ale recyklovat ji, a mít tak možnost zvýšit svůj maximální výkon.

Martina je zkušená sportovkyně a dobře ví, že kvalitní odpočinek je v přípravě každého sportovce stejně důležitý jako tvrdý tréning. Fáze zotavení je ve sportu nezbytná a neměla by být opomíjena. Proto svůj šatník doplnila o speciální kolekci UNDER ARMOUR RECOVER, která urychluje proces zotavení po tréninku a zároveň pomáhá svalům při regeneraci. Hlavním cílem je optimalizovat odpočinek a doplnit tak sílu před dalším náročným tréninkem.

Ve svém nabitém programu si Martina Sáblíková udělala začátkem října čas a s jedním z nejznámějších českých portrétních fotografů Tomášem Třeštíkem vytvořila v CrossFit Meat Factory několik snímků pro sportovní značku Under Armour.

Nejnovější kolekci podzim/zima včetně unikátních řady UA RUSH a UA RECOVER naleznete již nyní v Under Armour Brand House v OC Nový Smíchov a u vybraných maloobchodníků.

Trénujte jako Martina Sáblíková a získejte svou další výhodu díky UNDER ARMOUR RUSH & RECOVER!

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA SPORTOVNÍ KOLEKCE UNDER ARMOUR MARTINA SÁBLÍKOVÁ

Související články

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

Festivaly, sport i čas s dětmi patří k aktuálním must have v módě

Červenec přináší období, kdy trávíme poměrnou část dne venku. Čekají nás koupaliště, hřiště, festivaly, výlety a pro milovníky sportu i spoustu naběhaných či nachozených kilometrů. Jaké módní trendy nás všemi aktivitami budou v červenci provázet?

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková navrhla kolekci pro celou rodinu

Značka Tedys se zabývá šitím totožných oděvů pro rodiče a jejich děti. Ke spolupráci oslovili herečku a fotografku Andreu Růžičkovou, která navrhla kolekci s názvem #nARuby.

Celý článek

Módní návrhářka Zuzana Osako otevírá svůj pop-up shop v Praze na Letné

Aktuální kolekce značky Tradice, která má velký ohlas, je nově k dostání i v showroomu designérky nábytku Heleny Dařbujánové. Šaty inspirované českým folklorem tak seženete pohodlně i na Letné.

Celý článek

O těchto značkách spodního prádla musíte vědět

Spodní prádlo je velice často spojováno spíše s výjimečnými příležitostmi, ať už je to první rande nebo Valentýn, ale podle nás by měl být pro ženu výjimečný každý den a k tomu právě spodní prádlo rozhodně patří.

Celý článek

Letní kousky, ve kterých se blýsknete i na dovolené v tuzemsku

Letošní dovolená možná bude trochu jiná než ty předešlé, ale nic to nemění na tom, že si ji jistě všichni i tak užijeme. Co si tedy letos pořídit na dovolenou po tuzemsku nebo i k moři.

Celý článek

Zkraťte si hledání módních kousků na internetu pomocí módního vyhledávače Vildo.cz

Může se zdát, že internet nabízí opravdu vše, na co si pomyslíme. Vlastně v určitém slova smyslu ano, mnohdy však nepřeberná nabídka hledání daného zboží protahuje, až zákazníka odradí. Vyzkoušejte novou službu, která vám ušetří čas i peníze.

 

Celý článek

Česká značka Circlle představuje kolekci plnou zemských živlů

Česká sportovní značka oblečení vás se svou novou kolekcí přesvědčí o tom, že právě tohle oblečení unosíte na mnoho jiných sportovních aktivit než jenom na jógu.

Celý článek