dnes je 05.12.2019 a svátek má Jitka

Martina Sáblíková ukázala své vytrénované tělo

Přidat na Seznam.cz
I přes plně nabitý program, si česká krasobruslařka, trojnásobná olympijská vítězka Martina Sáblíková našla čas na to, aby nafotila nejnovější kolekci sportovní značky Under Armour.

Martina se v současné době připravuje na olympijské hry, které se uskuteční v roce 2022 v čínském Pekingu. Budou to její jíž páté olympijké hry a dává do toho opravdu vše. Chce být ještě lepší než doposud.  

„V současné chvíli jsem ve fázi intenzivního tréninku. Celou svou přípravu, veškerou tvrdou práci směřuji do jediného cíle a to je obhajoba medaile na zimní olympiádě v  Číně.“ říká nejúspěšnější česká rychlobruslařka Martina Sáblíková. „Pro své náročné tréninky hledám oblečení, které mě nebude omezovat, ale naopak pomáhat dosahovat lepších výkonů. A právě proto jsem se spojila se sportovní značkou Under Armour a vybrala si jejich jedinečnou kolekci UA RUSH, která je na základě vědeckého výzkumu navržena tak, aby pomáhala sportovcům zvyšovat jejich výkony,“ dodává Sáblíková.

Kolekce Armour Rush je určená pro intenzivní trénink a sportovní aktivity. Vlákno obohacené o minerály absorbuje teplo a přeměňuje ho na infračervenou energii, kterou znovu vrací do těla. Tato recyklovaná energie zvyšuje cirkulaci krve a podporuje tak zlepšení výkonu a následnou regeneraci. Vědci vyvinutá technologie UA RUSH pomáhá sportovcům trénovat intenzivněji a zvyšovat tak vytrvalost a sílu.

To jsou faktory, které jsou pro Martinu při tréninku, ale také při samotném závodě nesmírně důležité. Proto si také kolekci Rush pro svou přípravu na olympijské hry zvolila, protože ji poskytne určitou výhodou, kdy její svaly mohou pracovat tvrději. I o pouhé jedno procento větší síla a vytrvalost během tréninku může způsobit rozdíl mezi výhrou a prohrou. Proto je důležité energii neplýtvat, ale recyklovat ji, a mít tak možnost zvýšit svůj maximální výkon.

Martina je zkušená sportovkyně a dobře ví, že kvalitní odpočinek je v přípravě každého sportovce stejně důležitý jako tvrdý tréning. Fáze zotavení je ve sportu nezbytná a neměla by být opomíjena. Proto svůj šatník doplnila o speciální kolekci UNDER ARMOUR RECOVER, která urychluje proces zotavení po tréninku a zároveň pomáhá svalům při regeneraci. Hlavním cílem je optimalizovat odpočinek a doplnit tak sílu před dalším náročným tréninkem.

Ve svém nabitém programu si Martina Sáblíková udělala začátkem října čas a s jedním z nejznámějších českých portrétních fotografů Tomášem Třeštíkem vytvořila v CrossFit Meat Factory několik snímků pro sportovní značku Under Armour.

Nejnovější kolekci podzim/zima včetně unikátních řady UA RUSH a UA RECOVER naleznete již nyní v Under Armour Brand House v OC Nový Smíchov a u vybraných maloobchodníků.

Trénujte jako Martina Sáblíková a získejte svou další výhodu díky UNDER ARMOUR RUSH & RECOVER!

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA SPORTOVNÍ KOLEKCE UNDER ARMOUR MARTINA SÁBLÍKOVÁ

Související články

ANNA Anna

Tip na skvělý dárek: originální barevné čepice a čelenky české značky Anna Anna!

Přemýšlíte každý rok, co zajímavého a hezkého dát svým blízkým nebo těm, kteří už „všechno mají”? Máme pro vás tip na zcela originální dárek, který je krásný, cenově dostupný, a ještě podpoříte českou řemeslnou výrobu.

Celý článek

Zajímavá historie spodního prádla

Spodní prádlo je běžnou součástí šatníku každého z nás. Ale jak to celé vlastně začalo? Pojďte se s námi podívat do historie ženského spodního prádla.

Celý článek

Čeští olympionici budou v Japonsku reprezentovat v kolekci, kterou inspirovala gymnastika v popředí s Věrou Čáslavskou

Limitovaná kolekce vznikla nejenom pro české reprezentanty, ale také pro jejich fanoušky. Nápis Czech Republic má i svůj japonský ekvivalent.

Celý článek

Prosinec ve smyslu vzorovaných must haves kousků!

Jistě už chystáte dětem nadílku na Mikuláše a pomalu dokupujete vánoční dárky. Na chvíli se však zastavte a mrkněte, co by v šatníku pro tuto zimu nemělo chybět právě vám, prosincem počínaje…

Celý článek

Oblečení na svah, které opravdu stojí za to! Co na sebe na lyže či snowboard?

Chystáte se letos na lyže nebo přemýšlíte, jakou výbavu na sjezdovku nakoupit pod stromeček? Máme pro vás několik tipů na mrazuvzdorné oblečení pro vás i vaši drahou polovičku. Takhle si svůj oblíbený svařák či jiný horký nápoj na svahu vychutnáte v teple a ještě stylově.

Celý článek

Styl ze seriálu Sex ve městě, aneb podle které z hrdinek se obléknete?

Příběhy čtyř krásek ze seriálu Sex ve městě zná asi každý. Nádherné šaty, drinky, muži a móda. Který styl oblékání vám sedí nejvíce?

Celý článek

Rihanna představila novou Fenty kolekci s názvem 'City Bloom'

Zpěvačka Rihanna představila novou módní kolekci Fenty s názvem City Bloom. Kolekce je inspirovaná každodenním stylem mocných žen, které žijí dle svých vlastních pravidel a ideálů.

Celý článek

Alexander McQueen se inspiroval křehkou krásou přírody, kterou vložil do jarní kolekce 2020

Kolekce, kterou sice využijeme až za pár měsíců, nás může potěšit svým bytím už dnes. Alexander McQueen oslavuje faunu a flóru a bohatství Země. To vše propojil ve smyslu krásy žen a květin propletené dohromady.

Celý článek