dnes je 23.10.2017 a svátek má Teodor

Masáž obličeje zvládnete pomocí válečku Jade

Sledujete aktuální trendy, co se týče péče o pleť? Pak vás tento váleček nejspíš bude zajímat. Stojí míň než kdejaké laserové ošetření a nejspíš vám dopřeje i lepší péči.

V uplynulých letech se válečky na obličej, které se obvykle vyrábí z nefritu nebo z imitace kamenného jádra, staly oblíbenou kosmetickou pomůckou. Na jedné straně můžete zvolit drahé technologie, které vám nabídnou různé laserové efekty na podporu mladistvého vzhledu, na straně druhé můžete sáhnout po levnější a léty osvědčené variantě.

Z čeho je váleček vyrobený?

Právě válečky na obličej mají dalekou historii. Již v sedmém století v Číně zaznamenali hojivé a ochranné účinky různých kamenů. A jak to tak bývá, právě v jednoduchosti je nejenom krása, ale také síla daného výrobku, proto jednoduchý mechanismus válce je ten nejúčinnější. Váleček Jade je vybaven podlouhlým kamenem z čistého nefritu, který je připevněn k rukojeti s kovovým rámem připomínajícím malířský váleček. Některé verze mají dvojí koncovku a na opačném konci menší kámen pro použití například kolem očí. Pár verzí obsahuje i texturovaný povrch, který zvyšuje celkovou masáž pokožky. A to je vlastně to nejdůležitější – masážní efekt.

K čemu je taková masáž dobrá?

Masáž obličeje pomáhá uvolnit přepracované svaly a hluboké tkáně v obličeji. Celková masáž obličeje je něčím, co bychom si pravidelně měli dopřát, jelikož právě tady se ukládá spousta napětí, které způsobuje vrásky a jemné linie zejména kolek očí a čela. Jemný tlak a pohyb válečkem podporuje cirkulaci krve, která dále zpevňuje pokožku. A samotný kámen, kterým masáž provádíte je podle léčitelů pomocník, který vám pomůže odvrátit stres, úzkost a těžkosti života.

A které slavné osobnosti vlastní svůj „váleček krásy“? například Madona, Behati Prinsloo či Naomi Campbell. Jediné, na co si musíte dávat pozor při výběru válečku, je to, že je skutečně vyroben z přírodního kamene. Mnoho levnějších verzí je ve skutečnosti vyrobeno ze skla, které je obarvené barvou. Pravý váleček by měl být nejenom z kamene, ale také by jeho pohyb měl být naprosto tichý. Jakékoliv vrzání napovídá, že jde o levnější variantu.

fashionista.com

 

KRÁSA KOSMETIKA A PARFÉMY VÁLEČEK JADE NEFRIT KÁMEN VÁLEČEK NEFRIT

Související články

Vraťte se v čase: Vlasy à la dvacátá léta

Dvacátá léta přinesla ženám zlom v historii vlasových trendů. A tento zlom se pomalu ale jistě stává znovu velkým trendem.

Celý článek

Dejte své pleti to, co potřebuje

Správná preventivní péče je základem pro zdravou pleť, která se vám odmění. Třeba přirozeným leskem. 

Celý článek

Připravovaná kosmetika Claudie Schiffer má promo fotky

O chystané řadě kosmetiky Claudie Schiffer jsme vás již informovali. Do světa byly vyslány promo snímky. A stojí za to.

Celý článek

GIGI HADID PŘIPRAVUJE SVOU ŘADU MAKE-UPŮ POD ZNAČKOU MAYBELLINE

Gigi Hadid se stala tváří kosmetické značky Maybelline již v roce 2015 a nyní jejich spolupráce přechází na vyšší level. 

Celý článek

JAK SI UDĚLAT PERFEKTNÍ MAKE UP, POKUD MÁM SVĚTLÉ OČI?

Beauty tutoriály jsou velmi sledované na YouTube, naleznete zde více než pět miliónů videí. Proto vám čas od času přineseme zajímavý tutoriál, který vás může inspirovat a naučit nové zkrášlující techniky. 

Celý článek

JAKE GYLLENHAAL JE NOVOU TVÁŘÍ PARFÉMU ETERNITY BY CALVIN KLEIN

Značka Calvin Klein je vyhledávaná nejen kvůli oblečení a spodnímu prádlu ale také pro parfémy. Populární vůně Eternity má za sebou letitou historii různých kampaní a nyní společnost CK přichází s další. 

Celý článek

Odrosty na nehtech už nejsou tabu! Marc Jacobs z nich udělal trend

I přesto, že vám lak krásně drží, po týdnu ho odlakováváte, jelikož máte odrosty? Asi už nemusíte. Marc Jacobs z udělal z odrostů nový trend!

Celý článek

Tělové scruby od MARKA dají vaší pokožce, co potřebuje

Jaká vůně je ta NEJ? Kokos, káva, citrus, čokoláda nebo máta? Nebo všechny? Tělové scruby však nejsou jen o dokonalých vůních, ale především o účincích!

Celý článek

Claudia Schiffer představuje vlastní beauty řadu

Claudia Schiffer si splnila typický dívčí sen - v roce 2017 uvádí na trh vlastní kosmetickou řadu. 

Celý článek

Dolce & Gabbana s kampaní The One pro muže i ženy

Pro ženy Emilia Clarke, pro muže Kit Harington zastupují v kampani „The One“ hlavní tváře nové vůně značky Dolce & Gabbana.

Celý článek