dnes je 25.07.2021 a svátek má Jakub

Máte rádi dobrou kávu a chcete si ji vychutnat v pohodlí domova? Vyzkoušejte kapsle STARBUCKS

Přidat na Seznam.cz
Každý milovník kávy ví, že STARBUCKS je na vrcholu kvalitních horkých nápojů. A co teprve STARBUCKS by NESPRESSO®, kávové kapsle, za kterými nemusíte nikam chodit a vychutnáte si je v pohodlí svého domova. Pojďte se s nimi pořádně seznámit.

Právě tato doba volá po tom, abychom zůstávali co nejvíce doma, proto bychom si to měli ve svém prostředí zpříjemnit na maximum. Jak lépe toho dosáhnout než s kvalitní a lahodnou kávou? Z čeho můžete vybírat?

Kapsle Starbucks Blonde® Espresso roast 

Výsledkem práce Starbucks pražičů, kteří hledají jemnější alternativu tmavě pražených Starbucks káv, je jasná citrusová sladkost a hladká plnost chutí kávy Blonde Roast. Směs káv z Latinské Ameriky a východní Afriky chutná skvěle horká i studená. 


Zdroj: STARBUCKS

Kapsle Colombia

Středně pražená káva, pro kterou je typická vyváženost a dominantní příchuť ořechů. Ve výšce 1800 metrů nad mořem v majestátních Andách uprostřed sopečného údolí se pěstují ta nejkvalitnější kávová zrna z celé Kolumbie.


Zdroj: STARBUCKS

Kapsle Pike Place® 

Z první kavárny Starbucks v Seattlu se do všech kaváren na světě rozšířila čerstvě překapávaná káva, kterou si můžete vychutnat v průběhu celého dne. Skvěle vyvážená káva s jemnými tóny kakaa a pražených oříšků spatřila světlo světa v roce 2008, kdy ti nejlepší pražiči upražili kávová zrna z Latinské Ameriky a probudili v nich bohatou a plnou chuť, kterou si můžete vychutnat každý den ve svých oblíbených kavárnách po celém světě. 


Zdroj: STARBUCKS

Kapsle Espresso roast 

Intenzivní, karamelovo sladká a příjemně hořká – to je chuť jedinečné kávy Espresso roast, která je součástí všech Starbucks espresso nápojů. Její příběh začal už v roce 1975 při hledání perfektní a vyvážené kávy, která by se stala součástí této kávové kultury.


Zdroj: STARBUCKS

Valentýnské překvapení

Chystáte se pro kávu přeci jen do kavárny Starbucks? Rozhodně uděláte dobře. Starbucks totiž přináší valentýnské překvapení, kdy pro všechny zamilované nabídne trio horkých čokolád. Jedinečné momenty plné lásky a pohody, prožité s vaší drahou polovičkou vám i tento rok zpříjemní Premium Hot Chocolate, White Chocolate nebo limitovaná Marshmallow Hot Chocolate s marshmallow šlehačkou. Svého partnera můžete také obdarovat donutem ve tvaru srdíčka. Tahle kombinace určitě navodí tu správnou atmosféru. Pokud preferujete trávit Valentýna zachumlaním v dece v pohodlí domova, objednejte si valentýnskou nabídku Starbucks prostřednictvím služeb Dámejídlo.cz nebo Wolt. 


Zdroj: STARBUCKS

 

 Nezapomenutelné valentýnské momenty vám i letos přeje Starbucks.

 

 

Přidat na Seznam.cz
LIFESTYLE RADY REDAKCE KÁVA STARBUCKS STARBUCKS by NESPRESSO® HORKÁ ČOKOLÁDA VALENTÝN

Související články

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Pravidelnost přináší velké výsledky

Do třetice všeho dobrého, to platí i o našem miniseriálu, který se věnuje cvikům i celkové filozofii obličejové jógy. Pojďte si s námi dnes přečíst, co vám face yoga přinese, kolik lekcí potřebujete, abyste si ji osvojili a mnoho dalšího.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Nezapomínejte dýchat!

Druhá část našeho miniseriálu na téma obličejové jógy vám přinese další poznání v tomto oblíbeném a velmi užitečném životním stylu. Říkáme životní styl, protože tím jóga, a to i ta obličejová, ve své podstatě opravdu je.

Celý článek

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Jak na ni a kde začít?

Obličejová jóga je v posledních letech velkým trendem. V historii lidstva má však své místo již tisíce let. Připravili jsme pro vás třídílný miniseriál, ve kterém se od dvou profesionálních lektorek dozvíte, co a jak.

Celý článek

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar

Značka Krups představuje zbrusu nový kávovar, který rozzáří vaši kuchyň a rozvibruje vaši duši… Jakýkoli plnoautomatický kávovar z řady Krups Intuition EA87 připraví kávu snad lepší, než na jakou chodíváte do vaší oblíbené kavárny, k tomu za pár okamžiků, naprosto podle vaší chuti i dalších smyslů.

Celý článek

Nákupní tip: příroda, bylinky i hojivé účinky v podobě přírodní kosmetiky

Jak už jsme avizovali na začátku února, sebeláska i láskám k druhým provází měsíc únor od začátku do konce. Nadělte si trošku radosti díky přírodní kosmetice.

Celý článek

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Celý článek

Tipy na valentýnské líčení

Svátek zamilovaných, který bude už za pár dnů, si říká o výjimečné líčení. Vsadíte na výrazné oči nebo se zaměříte na oslňující rty? 

Celý článek