dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

MBPFW - LaFormela a LUKÁŠ LINDNER

Přidat na Seznam.cz
Mercedes-Benz Prague Fashion Week pokračuje a Móda vám přináší další z jeho kolekcí - LaFormela a LUKÁŠ LINDNER.

Pohodlnou a sportovní módu nám předvedlo trio LaFormela při prezentaci své nové kolekce pro AW 2016-17 na Mercedes-Benz Prague Fashion week. Zavedlo nás k různým subkulturám, kde čerpalo svou inspiraci. Do rutinní ponurosti chladných ulic, punku a exotiky etnických kultur, to vše zvládnuté do perfektního sladěného stylingu. Převládalo zde hodně červené barvy, která byla pro kolekci signifikantní, stejně jako další výrazné barvy, zvláště pak pastely jako světle modrá, petrolejová, žlutá a na závěr neodmyslitelná černá. Sportovní mikiny nedbale, ale stylisticky a promyšleně naaranžované v jednotlivých outfitech, podtrhovaly pohodlnost kolekce, která se v celém tomto duchu nesla. Volné střihy a pestrost barev působily velmi živým a svěžím dojmem Barevné pásky a lemování, někdy i s psanými hesly na nich, oživily celý look a můžeme je pokládat za budoucí trendy na poli doplňků.

FOTOGALERIE ZDE

Návrhář předvedl sofistikovanou a zcela lehkou poezii. Kolekce pro F/W 2016-2017 se nesla v duchu luxusu a za zvuku vážné hudby. Jednalo se o elegantní pánskou a dámskou módu s naprosto rafinovanými střihy, v nichž je Lukáš Lindner mistrem. Barevnost se rovná podzimní a zimní náladě, kterou můžeme čekat v další nadcházející sezóně. Okrová, hnědá, tmavě fialová, šedá, olivová zelená, petrolejová modrá - to vše jsou barvy, které ovládly současnou kolekci. Převážně byly k vidění kabáty a oděvy vycházející z klasických pánských obleků a košil. Ty nejluxusnější materiály, klasické elegantní střihy, ženská rafinovanost a pánská vytříbenost...

FOTOGALERIE ZDE

Přidat na Seznam.cz
MBPFW LUKÁŠ LINDNER LAFORMELA MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK

Související články

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

Nejnovější kolekce Kataríny Filan Halásové a Zdeňka Marka oslavují svojí různorodostí i jejich rodná města

V pondělním programu pražského týdne módy se objevilo další silné uskupení. Minimalistická a hravá kolekce značky MUSA se během večerních hodin protnula se světem snů a vizí budoucnosti zrcadlící se v tvorbě návrháře Zdeňka Marka.

Celý článek

David Nikolov se značkou Valery již poněkolikáté ohromuje svým pojetím udržitelnosti v oblasti módy

To, co bylo pro mladého návrháře ještě před rokem velkým snem, se v pondělním programu MBPFW přetavilo ve skutečnost. David Nikolov zde totiž dostal možnost odprezentovat svoji novou kolekci, kterou opětovně vystihuje především koncept upcyklace.

Celý článek

Manifest mladých návrhářů z UMPRUM na Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Co se děje v hlavách mladých pražských návrhářů? Tuto otázku zodpověděla část kolekce, kterou prezentovali studenti UMPRUM na letošním podzimním Mercedes Benz Prague Fashion Week.

Celý článek

Návrháři Michael Kováčik i Dominika Kozáková pražskému týdnu módy představili dvě diametrálně odlišné kolekce. V obou případech však hlavní roli hrají ženy plně vytížené, silné a přitom citlivé zároveň

Ne zřídka spojí jedna přehlídka dva návrháře. V tomto případě se pražský týden módy na chvíli zahalil do šatníků žen vytížených pracovním i osobním životem stejně jako žen, které inspiruje tradice a osobitý styl.

Celý článek

Kolekce FULL TIME DIVA CLAN slovenské návrhářky Vanda Janda přinesla na prvním dnu pražského týdne módy velký ohlas

Ženy sebevědomé, které chtějí být nejlepší verzí sebe sama i takové, které nejenom svůj vzhled, ale i intelektuální stránku považují za své životní poslání, jsou tím, co v této kolekci můžete najít. První den Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představil více než sílu ženského ducha.

Celý článek

La Formela otevřela Mercedes-Benz Prague Fashion Week přehlídkou, která se inspirovala nejenom krásou koní

Nová kolekce LA FORMELA opět vyzdvihuje ženu a její křivky jako malou bohyni krásy. Nečekejte však nic tuctového, tito návrháři přesně ví, kde se láme krása a divokost žen stejně jako koní.   

Celý článek

Nedělní odpoledne bude patřit mladým talentům. Svou práci na MBPFW představí finalisté soutěže Preciosa Master of Crystal a vítěz Van Graaf Junior Talent 2021 Aleš Hnátek

Podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představí vedle známých jmen i řadu zástupců nastupující generace mladých designérů. Historicky poprvé se na MBPFW budou prezentovat finalisté soutěže Preciosa Master of Crystal.

Celý článek