dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

MBPFW v novém kabátu

Přidat na Seznam.cz
Nový Fashion Temple a kampaň Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku zdůrazňují individualitu a sebevědomí.

Nadcházející edice pražského týdne módy, která představí špičku domácího oděvního designu, se odehraje opět na novém místě.

Pomyslný Fashion Temple, který se ve jménu české módy v minulých sezónách otevřel už na několika neobvyklých místech, jakými byly Strahovský stadion, skatepark Štvanice, budova bývalé Živnobanky či dokonce Právnická fakulty UK, se během prvního zářijového týdne letošního roku posune opět do centra Prahy.

7 dní pro módu

Přehlídkové dny od 1. až 7. září budou hostit pro tento účel speciálně upravené zásobovací garáže obchodního domu Kotva s vjezdem z Rybné ulice, kde se postupně představí nám již známá kompletní sestava návrhářů.

Potvrzena jsou velká esa české módní tvorby jako Martina Špetlová, Jakub Polanka, Klára Nademlýnská či Monika Drápalová. Nebudou chybět ani etablované návrhářky Kateřina Geislerová, Zuzana Kubíčková či Petra Balvínová a značky Chatty, LaFormela nebo Odivi. Prostor na mole ale budou mít i studenti oděvního návrhářství včetně výherců soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2016 Daniely Peškové a Filipa Jakaba.

Mezi další novinky bezpochyby patří i zcela nová globální kampaň

 

Celosvětová kampaň módních eventů Mercedes-Benz na sezónu jaro/léto 2017 komunikuje touhu vystoupit z davu, rebelství a individualitu, které reprezentují dvě nové tváře. Stylové rebelky a životní partnerky britská muzikantka Eliot Sumner s modelkou Lucií Von Alten, které budeme už od srpna potkávat v pražských ulicích téměř na každém kroku.

Nenechte se připravit o sezónní trendy českých módních špiček a zajistěte si svou účast na podzimním MBPFW již nyní.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ČESKÁ MÓDA MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK KATEŘINA GEISLEROVÁ KLÁRA NADEMLÝNSKÁ MONIKA DRÁPALOVÁ

Související články

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek