dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

MBPFW v novém kabátu

Přidat na Seznam.cz
Nový Fashion Temple a kampaň Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku zdůrazňují individualitu a sebevědomí.

Nadcházející edice pražského týdne módy, která představí špičku domácího oděvního designu, se odehraje opět na novém místě.

Pomyslný Fashion Temple, který se ve jménu české módy v minulých sezónách otevřel už na několika neobvyklých místech, jakými byly Strahovský stadion, skatepark Štvanice, budova bývalé Živnobanky či dokonce Právnická fakulty UK, se během prvního zářijového týdne letošního roku posune opět do centra Prahy.

7 dní pro módu

Přehlídkové dny od 1. až 7. září budou hostit pro tento účel speciálně upravené zásobovací garáže obchodního domu Kotva s vjezdem z Rybné ulice, kde se postupně představí nám již známá kompletní sestava návrhářů.

Potvrzena jsou velká esa české módní tvorby jako Martina Špetlová, Jakub Polanka, Klára Nademlýnská či Monika Drápalová. Nebudou chybět ani etablované návrhářky Kateřina Geislerová, Zuzana Kubíčková či Petra Balvínová a značky Chatty, LaFormela nebo Odivi. Prostor na mole ale budou mít i studenti oděvního návrhářství včetně výherců soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2016 Daniely Peškové a Filipa Jakaba.

Mezi další novinky bezpochyby patří i zcela nová globální kampaň

 

Celosvětová kampaň módních eventů Mercedes-Benz na sezónu jaro/léto 2017 komunikuje touhu vystoupit z davu, rebelství a individualitu, které reprezentují dvě nové tváře. Stylové rebelky a životní partnerky britská muzikantka Eliot Sumner s modelkou Lucií Von Alten, které budeme už od srpna potkávat v pražských ulicích téměř na každém kroku.

Nenechte se připravit o sezónní trendy českých módních špiček a zajistěte si svou účast na podzimním MBPFW již nyní.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ČESKÁ MÓDA MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK KATEŘINA GEISLEROVÁ KLÁRA NADEMLÝNSKÁ MONIKA DRÁPALOVÁ

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Nová kampaň Vivier miluje Paříž vás přesvědčí, že si zamilujete nejen hlavní město Francie, ale i kolekci

Francouzská značka Roger Vivier představila novou jarní kolekci s názvem Vivier miluje Paříž. Z kolekce přímo sálají francouzské vibrace, čemuž dopomáhá i do puntíku sladěný vintage interiér. 

Celý článek

Návrhářka Marie Zelená: V našich modelech podporujeme lidi, aby cestovali a poznávali krásy naší vlasti

Známá česká módní návrhářka Marie Zelená nedávno představila nový projekt Oslava krás světa, který na šatech znázorňuje krásná místa České republiky a dalších evropských i světových zemí. Jak si poradila s nelehkou dobou, na čem nyní pracuje a na co se můžeme v budoucnu těšit, jsme se zeptali samotné návrhářky Marie Zelené.

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek
Kaia Gerber

Hvězda světového modelingu: Kaia Gerber 10x jinak

Už od dětství bylo zřejmé, že svůj půvab zděděný po své slavné matce Cindy Crawford zúročí ve světě módy. Nyní, o několik let později, si vyměnily role a Kaia Gerber se stala světovou topmodelkou.

Celý článek

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek