dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Přidat na Seznam.cz
Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Oficiální přehlídka a oslava

Usměvavá Meghan Markle potěšila anglickou veřejnost, když se objevila na tradičním ceremoniálu nazvaným Trooping the Colour. Pod anglickým názvem se skrývá oslava narozenin královských panovníků, kdy se vojska sjedou z celé země, aby poctila šlechtickou rodinu průvodem se salvami a přeletem vojenských letadel. Nutností je přítomnost mladých královských členů, kteří projíždí v kočáru a zdraví veřejnost. Meghan je nyní na mateřské dovolené a její přítomnost na této akci byla poprvé, kdy se objevila před lidmi po porodu. 

Obě vévodkyně byly elegantními maminkami

Vévodkyně ze Sussexu si na speciální společenskou příležitost oblékla tmavě modrý kabát Givenchy. Navrhovala ho stejná návrhářka, která stvořila i její svatební šaty. Clare Waight Keller patří k oblíbenkyním mladé maminky Meghan. Elegantní klobouk byl od návrháře Noela Steward. Vévodkyně Kate oblékla světle žluté šaty z dílny Alexandra McQueen a výrazný klobouk od Philipa Tracey. Obě vévodkyně byly obrázkem štěstí, radosti a neotřelého šik stylu. 

Zdroj; pinterest.com,  vogue.co.uk

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE CEREMINIÁL TROOPING NAROZENINY KRÁLOVNY PO PORODU GIVENCHY VÉVODKYNĚ ZE SUSSEXU

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek