dnes je 22.11.2019 a svátek má Cecílie

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Přidat na Seznam.cz
Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Oficiální přehlídka a oslava

Usměvavá Meghan Markle potěšila anglickou veřejnost, když se objevila na tradičním ceremoniálu nazvaným Trooping the Colour. Pod anglickým názvem se skrývá oslava narozenin královských panovníků, kdy se vojska sjedou z celé země, aby poctila šlechtickou rodinu průvodem se salvami a přeletem vojenských letadel. Nutností je přítomnost mladých královských členů, kteří projíždí v kočáru a zdraví veřejnost. Meghan je nyní na mateřské dovolené a její přítomnost na této akci byla poprvé, kdy se objevila před lidmi po porodu. 

Obě vévodkyně byly elegantními maminkami

Vévodkyně ze Sussexu si na speciální společenskou příležitost oblékla tmavě modrý kabát Givenchy. Navrhovala ho stejná návrhářka, která stvořila i její svatební šaty. Clare Waight Keller patří k oblíbenkyním mladé maminky Meghan. Elegantní klobouk byl od návrháře Noela Steward. Vévodkyně Kate oblékla světle žluté šaty z dílny Alexandra McQueen a výrazný klobouk od Philipa Tracey. Obě vévodkyně byly obrázkem štěstí, radosti a neotřelého šik stylu. 

Zdroj; pinterest.com,  vogue.co.uk

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MEGHAN MARKLE CEREMINIÁL TROOPING NAROZENINY KRÁLOVNY PO PORODU GIVENCHY VÉVODKYNĚ ZE SUSSEXU

Související články

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek

Značka Marks&Spencer se ve finančních potížích obává nejhoršího

M&S je jedním z nejznámějších retailerů ve Velké Británii. Své pobočky má po celé Evropě. V druhé polovině letošního roku však společnost zažívá nečekaný propad, její akcie klesly o 36 % a nedaří se ani tržbám, zisk totiž klesl až o 17 %. Blíží se konec M&S?

Celý článek

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Celý článek