dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

MEN IN BLACK - DAVID BECKHAM A KEVIN HART OPĚT SPOLU

Přidat na Seznam.cz
Na jedné straně největší globální ikona současnosti, na straně druhé komik světového formátu. David a Kevin přijíždějí v nové pánské kolekci H&M.

DAVID BECKHAM A KEVIN HART SE ZNOVU DÁVAJÍ DOHROMADY V NOVÉ KAMPANI H&M A SPOLEČNĚ VYRÁŽEJÍ NA ROAD TRIP

Na jedné straně největší globální ikona současnosti, na straně druhé komik světového formátu. David Beckham se znovu pustil do spolupráce s Kevinem Hartem v nové kampani pro H&M s názvem Modern Essentials selected by David Beckham odhalující novou pánskou kolekci.

 

Reklamní spot opět v režii Fredrika Bonda vypráví o road tripu a navazuje na příběh z jejich prvního setkání pro H&M, kde se Kevin připravoval na roli Davida v životopisném filmu. Ani tentokrát ale Kevin ze svých cílů neslevuje a v nové kampani, kde mají oba aktéři na sobě stejné modely z kolekce podzim/zima 2016, je komediální herec pevně odhodlán stát se hvězdou muzikálu „I, Beckham: The Musical”.

Není divu, že David a Kevin vypadají v kampani tak stylově! Vždyť kolekce Modern Essentials je určená právě mužům, kteří mají úžasný osobní styl, a to, ať už jsou kdekoliv.

 

Kolekce podzim/zima 2016 Modern Essentials selected by David Beckham bude k dostání ve všech obchodech H&M, které prodávají pánské oděvy od 29. září. Tak na ni buďte připraveni a pamatujte, že pilotka i svetr s pruhy jsou nový základ pánského šatníku na celém světě.

  

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÉ OBLEČENÍ NOVÁ KOLEKCE H&M MODERN ESSENTIALS BY DAVID BECKHAM KEVIN HART DAVID BECKHAM

Související články

Osm slavných sportovců, kteří založili vlastní módní značku

Jejich hvězdná síla přináší něco víc než jen stovky milionů každoročně na účtu. Přináší i módní značky, které mají nemalý úspěch a vliv.

Celý článek

Móda z rukou české designérky: barvy, energie a kvalitní organický materiál

Designérka Katka Maršounová je osoba, která se vám vryje nejen do paměti, ale také do srdce - PROJECT REHAB.

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek
pánský účes 2019

Trendy pánské účesy, které milují i ženy

Pánové, váháte co s vlasy, co by vám slušelo a co se bude tento rok nosit? Máme pro vás trendy pánské účesy, které na vás budou milovat i ženy.

Celý článek

Styl a elegance v pánské kolekci Toma Forda pro jaro 2019

Dalo by se říct, že se návrhář Tom Ford rozjel ve velkém. Jeho showroomy teď zahrnula kolekce plná luxusních kousků, které však odráží i vysokou cenu.

Celý článek

David Bekcham jmenován ambasadorem British Fashion Council

Ke kariéře úspěšného fotbalisty si David Beckham může přidat také zcela odlišnou pozici. Od teď bude hrát významnou roli i na módním hřišti.

Celý článek

Značka Lacoste přináší kolekci k oslavě 85. výročí

Na počest svého 85. výročí vyzdvihuje francouzská značka to nejlepší sportovní oblečení ze svého archivu.

Celý článek

Exkluzivně: David Beckham představuje svou značku House 99

David Beckham odtajnil své podnikatelské plány minimálně pro letošní rok, kdy na trh zaútočí se zcela novou zbraní. Jaké překvapení, že i tentokrát cílí na muže.

Celý článek