dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Mercedes-Benz Prague Fashion Week: Ether

"Ether míří za hranice České republiky."

Značka Ether, která na českém trhu působí od roku 2010 se pod vedením designérky Evy Vontorové po úspěšné prezentaci kolekce pro rok F/W 2016-2017  na Harbin Fashion Week v Číně rozhodla, že se svým designem dobude tamní butiky a expanduje za české hranice. V Číně tato nápaditá a promyšlená ready to wear kolekce, propojená s hi tech technikou vzbudila velké ohlasy. "Objednavatelé v Číně jsou, musíme teď vše zpracovat, abychom klientům vyhověli", říká mladá a energická designérka, která má celou tvorbu a výrobu pod svými křídly. My jsme tuto zajímavou kolekci mohli sledovat na Mercedes Benz Fashion Weeku v Praze, kdy se představila 18. března v rámci přehlídkového večera spolu s ODIVI.

Představena byla také hlavní hvězda a tou je SIDUS, batoh v několika barevných a materiálových provedeních, dokonce také velikostních variacích.

„Prototyp batohu Sidus jsem v Čechách představila na podzimním Designbloku. V Asii měl také obrovský úspěch, proto jsem se rozhodla věnovat mu hlavní důraz v celé kolekci. Mým hlavním cílem bylo ukázat, že Sidus funguje jak s lodičkami, tak pro sportovní outfit k teniskám,“ vysvětluje Eva.

Nová kolekce Ether sestává ze 16 ready-to-wear outfitů a přinesla několik novinek. Poprvé se Ether věnuje také pánským outfitům. Mikiny s koženými detaily atd. Dámy zase budou nosit třásně. Co se týče palety barevnosti, pohybuje se mezi šedou, černou, červenou, bílou a lahvově zelenou. Materiálově zůstala designérka věrná vlně a kůži, která je stále jejím rukopisem. 

Spotlight přehlídky patřil batohu Sidus micro, který je navržen pro velikost iPhone 6+.

Kolekce z Fashion Weeku v Číně

MBPFW

MBPFW 2016 FASHION WEEK MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2016 ETHER

Související články

Lesk luxusu v jarní kolekci Reem Acra 2018

Značka Reem Acra patří přesně mezi ty, jejichž móda se vždy dá označit za ženskou a jednoznačně luxusní. Jinak tomu není ani na jaře 2018. 

Celý článek

Jak se oblékli návštěvníci pražského Fashion weeku?

Ukazujeme vám desítky fotek outfitů ze zahraničních fashion weeků, tentokrát si můžete prohlédnout i ten český!

Celý článek