dnes je 05.04.2020 a svátek má Miroslava

Metalická manikúra provází podzimní nálady

Přidat na Seznam.cz
Je načase odlakovat zářivé letní barvy a dát prostor novým metalickým trendům. Tak ukažte své drápky.

S babím létem jsme se už nadobro rozloučily, ale neznamená to, že s příchodem prvních mrazíků sáhneme po kožených rukavicích, a tím zapomeneme na naše ruce. Pojďme se právě v těchto dnech věnovat manikúře a trendům, které jsou tento podzim v kurzu. 

Tato sezóna volá po metalické manikúře. Zkuste klasiku v podobě červené či černé barvy vyměnit za kovový lesk v karmínových odstínech. Na krásných pěstěných nehtech se také budou skvěle vyjímat odstíny mědi nebo čokolády.

Smaragdová či zlatá? Všechny tyto barvy budou letošní podzim sázkou na jistotu. Za pozornost také stojí nejnovější limitovaná kolekce laků Le Vernis od Chanel. Je jen na nás, jak moc odvážné budeme.

vogue.com, pinterest.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
METALICKÁ MANIKÚRA INSPIRCE TRENDY 2018 CHANEL TOM FORD SALLY HANSEN KRÁSA LAKY NA NEHTY

Související články

Jak si snadno udělat gelové nehty sama doma

Nehty jsou vizitkou každé ženy a kvůli nynější situaci není zatím možné docházet do salonů. Jak to vyřešit? Prostě si udělejte gelové nehty doma! Chce to trochu praxe, ale hlavní výhodou je především cena.

Celý článek
Slavné obočí

Linie pohledu slavných dam

Preferujete obočí do úhledného tvaru, orámované tužkou, vysoce posazené, tenké či husté? Ač tak nebo onak, právě obočí je jedním z nejdůležitějších rysů našeho obličeje. Udává výraz, kterým se lišíme od ostatních.

Celý článek

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Celý článek

Oční sérum šetrné k člověku i přírodě si teď vaše pleť zaslouží dvojnásob

Čas, který teď máme navíc, můžeme perfektně využít k tomu, abychom své pleti, zejména pak očím, dopřáli maximální péči. Vyzkoušejte novinku Inlight Bio oční sérum Supreme, je to takový malý drahokam.

Celý článek

Vrásky jako symbol moudrosti a stáří? Naučte se je lehce skrývat

Ve chvíli, kdy se nám v obličeji začnou tvořit vrásky, může nás pohltit menší panika, co s nimi? Je však několik způsobů, jak se o svou pleť starat i s vráskami, jak jim předcházet a udržovat vitalitu vaší pleti v co nejlepší kondici!

Celý článek

Jak používat lesk na rty, abyste dosáhla perfektního výsledku?

Milujete lesk na rty? Máte vždy alespoň jeden po ruce a neumíte si bez něj představit běžnou činnost? Naprosto vám rozumíme, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dosáhnout ještě lepšího výsledku.

Celý článek