dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Metalická manikúra provází podzimní nálady

Přidat na Seznam.cz
Je načase odlakovat zářivé letní barvy a dát prostor novým metalickým trendům. Tak ukažte své drápky.

S babím létem jsme se už nadobro rozloučily, ale neznamená to, že s příchodem prvních mrazíků sáhneme po kožených rukavicích, a tím zapomeneme na naše ruce. Pojďme se právě v těchto dnech věnovat manikúře a trendům, které jsou tento podzim v kurzu. 

Tato sezóna volá po metalické manikúře. Zkuste klasiku v podobě červené či černé barvy vyměnit za kovový lesk v karmínových odstínech. Na krásných pěstěných nehtech se také budou skvěle vyjímat odstíny mědi nebo čokolády.

Smaragdová či zlatá? Všechny tyto barvy budou letošní podzim sázkou na jistotu. Za pozornost také stojí nejnovější limitovaná kolekce laků Le Vernis od Chanel. Je jen na nás, jak moc odvážné budeme.

vogue.com, pinterest.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
METALICKÁ MANIKÚRA INSPIRCE TRENDY 2018 CHANEL TOM FORD SALLY HANSEN KRÁSA LAKY NA NEHTY

Související články

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

Jak upravit ofinu doma

S ofinou to není lehké, ale co si budeme povídat, ten efekt stojí zato. Jednoduchá úprava ofiny ve vaší koupelně s výsledkem jako z kadeřnictví. Pojďte to zkusit s námi. 

Celý článek

Chanel pozval v nové haute couture kolekci své diváky na svatební obřad

Kreativní ředitelka Virginie Viard předvedla v rámci couture týdne módy celkem dvaatřicet modelů. Některé jsou inspirované klíčovými kousky značky Chanel a jiné odhalují zcela novou tvář módního domu. 

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek