dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Přidat na Seznam.cz
Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

Fotografka Adéla Havelková s asistentkou Klárou Vaculíkovou nafotily modelku Evu Zedníčkovou a moderátorku Danielu Písařovicovou ve velmi specifickém interiéru v barevných kombinacích, které zastupují živé odstíny lososové, pistáciové, červené, oranžové, baby růžové, levandulové, tmavě modré a bílé.

Viskóza, umělé hedvábí i bavlna dopřávají šatům a sukním perfektní tvar stejně jako další chladivé a splývavé materiály ženských forem a plné nepřehlédnutelných detailů. Například šikmo střižené šaty perfektně padnou na mnoho typů postav.

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

Značka Mi fashion label se zaměřuje na malosériové zpracování kolekcí, prolínání prvků „vysoké krejčoviny” a experimentálního přístupu zpracování.

Hledání nových krejčovských principů a detailů. Propojení klasických a sportovních prvků dohromady. Na první pohled jsou kolekce řešeny silně graficky, v kontrastech jak barev, tak tvarosloví. Značka se inspiruje uměním, grafikou, umělci, architekturou, globálním street stylem a sportem. Výroba limitovaných kolekcí dbá na ekologii, etiku, recyklaci. Při tvorbě kolekcí Mi fashion label spolupracuje s různými českými umělci a jejich díly.

Návrhářka autorské potisky použila zhruba na polovině minimalistických oděvů z kolekce
S I C I L I A N A. Díky tomu z těchto modelů cítíme proudící energii i kvalitní život, který si zejména lidé žijící na Sicílii umí dopřát. Make-up artistka Lenka Fritschová se postarala o výraznější líčení modelek a šperky na focení propůjčila designérka Zdena Zingopi.

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVROBA MI FASHION LABEL LENKA MULABEGOVIČ DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ EVA ZEDNÍČKOVÁ

Související články

Jitka Klett prezentovala svoji tvorbu na prestižní módní události v Marrakéši

Na originálním mole luxusního hotelu Mandarin Oriental v Marrakéši se již podruhé konal jedinečný módní projekt MOROCCO FASHION WEEK 2022. Mezi vybranými návrháři z celého světa reprezentovala Českou republiku Jitka Klett.

Celý článek

projekt TRADICE NA ŠTENDRU napříč Českou republikou i zahraničím

Kapslová kolekce oděvů sestavená na míru konkrétnímu prostoru je nový projekt značky Tradice, která chce svým zákazníkům přiblížit své střihy s možností koupit si je na jedinečném místě.

Celý článek

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

Temnota barev i lehkost materiálů se prolíná novou kolekcí značky LEEDA

Temná barevnost šifonů se střídá s lehkostí lnů pastelových barev. Česká značka LEEDA opět zasahuje srdce svých módní fanoušků díky variabilitě nové kolekce.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek