dnes je 02.12.2022 a svátek má Blanka

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Přidat na Seznam.cz
Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

Fotografka Adéla Havelková s asistentkou Klárou Vaculíkovou nafotily modelku Evu Zedníčkovou a moderátorku Danielu Písařovicovou ve velmi specifickém interiéru v barevných kombinacích, které zastupují živé odstíny lososové, pistáciové, červené, oranžové, baby růžové, levandulové, tmavě modré a bílé.

Viskóza, umělé hedvábí i bavlna dopřávají šatům a sukním perfektní tvar stejně jako další chladivé a splývavé materiály ženských forem a plné nepřehlédnutelných detailů. Například šikmo střižené šaty perfektně padnou na mnoho typů postav.

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

Značka Mi fashion label se zaměřuje na malosériové zpracování kolekcí, prolínání prvků „vysoké krejčoviny” a experimentálního přístupu zpracování.

Hledání nových krejčovských principů a detailů. Propojení klasických a sportovních prvků dohromady. Na první pohled jsou kolekce řešeny silně graficky, v kontrastech jak barev, tak tvarosloví. Značka se inspiruje uměním, grafikou, umělci, architekturou, globálním street stylem a sportem. Výroba limitovaných kolekcí dbá na ekologii, etiku, recyklaci. Při tvorbě kolekcí Mi fashion label spolupracuje s různými českými umělci a jejich díly.

Návrhářka autorské potisky použila zhruba na polovině minimalistických oděvů z kolekce
S I C I L I A N A. Díky tomu z těchto modelů cítíme proudící energii i kvalitní život, který si zejména lidé žijící na Sicílii umí dopřát. Make-up artistka Lenka Fritschová se postarala o výraznější líčení modelek a šperky na focení propůjčila designérka Zdena Zingopi.

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

foto: Adéla Havelková / se svolením Mi Fashion Label

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVROBA MI FASHION LABEL LENKA MULABEGOVIČ DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ EVA ZEDNÍČKOVÁ

Související články

Balenciaga vydala druhé prohlášení ve snaze vysvětlit jejich kontroverzní prázdninovou kampaň

Děti držící kabelky ala plyšové medvídky vyvolaly velký rozruch a sociálními sítěmi se šíří hashtag #cancelBalenciaga. Módní dům se snaží zachránit, co jen jde.

Celý článek

Time to shine / city light

V životě ženy přichází chvíle, kdy skončí s předstíráním, že je někým, kým není a rozhodne se být co nejautentičtější. Nastal čas jejího znovuzrození. A jakmile se setmí, skutečná diva ožije.

Celý článek

Módní svět, který plní sny na zakázku, najdete u návrhářky Julie Haynaliy

Módní návrhářka Julia Haynaliy toužila být součástí módního světa už odmalička. Její sen se nakonec vyplnil a po vystudování prestižní moskevské akademie Metrics si v České republice založila vlastní oděvní ateliér.

Celý článek

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Vanda Janda opakovaně ohromila módní publikum na Mercedes-Benz Prague fashion weeku

RethinkFashion přístup je iniciativa, která spojila Vandu Jandu společně se značkou Perwoll. Láska k módě, udržitelnost materiálů i po několik generací a více rozmyslu v oblékání dalo vzniknout kolekci SS23, kterou návrhářka včera představila v rámci MBPFW.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek