dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

MI Fashion Label si v jarní kolekci 2018 pohrála s detaily

Přidat na Seznam.cz
Pom pomy, výrazné líčení víček, kabelky, volánky a řasení - česká značka MI Fashion Label dala v jarní kolekci 2018 na detaily.

Další z přehlídek, kterou nám zářijový týden módy v Praze nabídl, byla ta od MI Fashion Label. Na první pohled zaujala hra s doplňky a detaily. Modelky dostaly nevšední líčení očí, pásky, kabelky nebo třeba chlupaté pom pomy. Ty jsme zahlédli jak připnuté na taškách, tak na šatech nebo ležérně vykukující z kapsy kraťásků na klíčence. Neobvykle střižené byly také boty, kterými své modely návrhářka doplnila. Jejich asymetrický střih jistě přilákal mnoho pohledů.

Návrhářka nedržela žádnou očividnou koncepci modelů, spíše uvedla několik modelů vždy z jedné výrazné látky a proložila je většinou tmavým outfitem. Převládaly lehce oversize střihy, neočekávejte tedy žádné obepnuté šatičky nebo džíny. Přehlídku uzavřela šaty z pronikavě modré látky, u které vsadila spíše na minimalismus a namísto komplikovaných střihů a kombinací materiálu jedněm našila krajkové černé rukávky a druhým přidala křížení na hrudníku do písmene X.

MBPFW

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MI FASHION LABEL ČESKÁ NÁVRHÁŘKA MBPFW JARO 2018

Související články

Lilia Khousnoutdinova představila kolekci inspirovanou cestami slovanskou mytologií

Značka Ecstatic Fashion v popředí s kreativní historičkou, dulou a mámou Lilií Khousnoutdinovou představila kolekci šatů a šperků z bhútánských látek.

Celý článek

Spojení věhlasných módních domů dalo vzniknout něčemu neopakovatelnému

Fendace je pro módu neopakovatelným okamžikem. Nejde o spolupráci, ale spíš o výměnu rolí a charakteristických prvků značek Versace a Fendi.

Celý článek

Tatiana Kovaříková představila letní kolekci vystihující unikátnost každé ženy

Česká návrhářka Tatiana Kovaříková představuje osvěžující letní kolekci spjatou s příjemnými večery, chutí na nová dobrodružství a nezapomenutelnými zážitky.

Celý článek

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

Minikolekce s lučními květy od návrhářky Lucie Markové

Jaro jednoznačně volá po květinách, slunci i nové energii. To vše můžete načerpat společně s návrhářkou Lucií Markovou v její nové minikolekci.

Celý článek

Mi Fashion label představuje novou kolekci inspirovanou z cest na Sicílii

Designérka Lenka Mulabegovič se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ornamentu, barev, kombinacích a vzorů, které přenesla do nové kolekce plné minimalistických forem oděvů.

Celý článek

Souznění umění a designu najdete u české značky k r a p a

Móda tvořená pro všední dny, originálně a s maximálním důrazem na kvalitu, tak popisuje značku k r a p a její majitelka Šárka Křapová.

Celý článek

Módní návrhářka Jitka Klett aktivně reprezentuje českou módní scénu v zahraničí, tentokrát v Miláně

Je to pár dní od chvíle, kdy Jitka Klett představila milánské módě tu českou. A stále je to pro nás neuvěřitelné. Letošní Milan Fashion Week tak získal něco navíc.

Celý článek