dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Michael Kors vyhlásil ve své jarní kolekci dovolenou!

Michael Kors je návrhář, který se snaží ženám i mužům ve své práci přinést přeci jen něco navíc. Tentokrát hledal klidné plážové vibrace.

Do kanceláře, na večeři, nebo do divadla? Vlastně kamkoliv a to i klidně na pláž! Tak pojal Kors svou aktuální jarní kolekci. Hledal nedbalost, uvolněnost i eleganci. Nebál se ušít pár modelů na větší modelky a v rámci přehlídky je představit. Díky tomu si získal obrovský potlesk, jelikož přeci jen jsou modelky stále konfekčních velikostí 34 - 36 maximálně.

A svou oblíbenost také potvrdil tím, že v předních řadách na přehlídce seděly Nicole Kidman i Naomi Watts a to už přeci jen o něčem vypovídá, co myslíte? Ale zpět k jarní kolekci. Kors se zaměřil na omezenou škálu pastelových barev, zejména modrou, růžovou a lila. Dále pak několik kousků v hnědé, šedé a černé. Na modelech byly k vidění malované palmy a to na šatech i blejzrech.

Kolekce působí osobitým způsobem. Hlavní myšlenkou Korse bylo vytvořit dílo, které si lidé budou chtít obléknout zejména ve dnech dovolené, na pláž, do parku nebo jen tak na procházku a zároveň, aby jim toto oblečení navodilo pohodový pocit volna a odpočinku. Hedvábné šaty i halenky jsou jen třešničkou na dortu.

vogue.com

 

 

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL KORS COLLECTION JARO 2018 SPRING 2018 NICOLE KIDMAN NAOMI WATTS

Související články

Couture kolekce Fendi 2019 je inspirována českým malířem

Modní dům Fendi představil novou Haute Couture kolekci v čele s geniálním Karlem Lagerfeldem, kterému byl inspirací český malíř František Kupka.

Celý článek

Návrhářka Jitka Klett představila v podzimní kolekci ženský půvab

Kolekce GRACE pro podzim/zimu 2018-19 nafocená při měsíčním svitu uprostřed divoké přírody  vyzdvihuje tóny červené, modré i černé barvy.

Celý článek

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Podzimní Haute Couture Zuhair Murad inspirované ruskou carevnou

Velkolepé Rusko v rukách mocných vládců - tak právě do této doby vás s elegancí zanese nová podzimní kolekce Zuhair Murad Haute Couture 2018.

Celý článek