dnes je 16.12.2017 a svátek má Albína

Michael Kors vyhlásil ve své jarní kolekci dovolenou!

Michael Kors je návrhář, který se snaží ženám i mužům ve své práci přinést přeci jen něco navíc. Tentokrát hledal klidné plážové vibrace.

Do kanceláře, na večeři, nebo do divadla? Vlastně kamkoliv a to i klidně na pláž! Tak pojal Kors svou aktuální jarní kolekci. Hledal nedbalost, uvolněnost i eleganci. Nebál se ušít pár modelů na větší modelky a v rámci přehlídky je představit. Díky tomu si získal obrovský potlesk, jelikož přeci jen jsou modelky stále konfekčních velikostí 34 - 36 maximálně.

A svou oblíbenost také potvrdil tím, že v předních řadách na přehlídce seděly Nicole Kidman i Naomi Watts a to už přeci jen o něčem vypovídá, co myslíte? Ale zpět k jarní kolekci. Kors se zaměřil na omezenou škálu pastelových barev, zejména modrou, růžovou a lila. Dále pak několik kousků v hnědé, šedé a černé. Na modelech byly k vidění malované palmy a to na šatech i blejzrech.

Kolekce působí osobitým způsobem. Hlavní myšlenkou Korse bylo vytvořit dílo, které si lidé budou chtít obléknout zejména ve dnech dovolené, na pláž, do parku nebo jen tak na procházku a zároveň, aby jim toto oblečení navodilo pohodový pocit volna a odpočinku. Hedvábné šaty i halenky jsou jen třešničkou na dortu.

vogue.com

 

 

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL KORS COLLECTION JARO 2018 SPRING 2018 NICOLE KIDMAN NAOMI WATTS

Související články

Připravte se na kovbojku - Pre-fall Temperley London 2018

Britská značka si v rámci kolekce předcházející podzimní Ready-to-wear nachystala kovbojské klobouky, volány a přírodní barvy. Něčím to však později narušila. 

Celý článek

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Celý článek

Pre-Fall Bottega Veneta ve hře s geometrií

Přestupní stanice mezi jarní kolekcí prezentovanou v Miláně a podzimní přehlídkou, která se uskuteční v únoru v New Yorku. Takový je Pre-Fall návrháře Thomase Maiera pod Bottega Veneta.

Celý článek

ELIŠKA TOMKOVÁ PŘEDSTAVILA NOVOU KOLEKCI PRO PODZIM/ZIMA

Navštívit představení kolekce a zároveň přehlídku módní značky Elisha, která jak jistě víte, spadá pod návrhářku Elišku Tomkovou, byl rozhodně zážitek. Byl jsem neskutečně zvědavý, jak na mě kolekce bude působit, jelikož jako muž se na mnoho věcí dívám jinak, než žena. 

Celý článek

Jitka Klett představila novou kolekci v míčovně Pražského hradu

Móda.cz nechyběla u jedinečné přehlídky oblíbené československé návrhářky Jitky Klett. Ta v prostorách míčovny Pražského hradu uvedla svou kolekci 2017-2018.

Celý článek

Glamour aristokracie v Resort kolekci Alexander McQueen 2018

Sarah Burton se podařilo něco ojedinělého. Ve své hlavě šla staletí zpátky, aby se inspirovala pro nádherné modely Resort kolekce 2018.

Celý článek

Zoe Kravitz a Laetitia Casta v nespoutané jarní módě Saint Laurent

Zoe Kravitz a Laetitia Casta jsou nové tváře jarní kampaně značky Saint Laurent. Nafotil je známý fotograf David Sims.

Celý článek

Kde uvede Chanel svou další přehlídku?

Značka Chanel uvede svou další kolekci v rodném městě Karla Lagerfelda. 

Celý článek