dnes je 20.10.2017 a svátek má Vendelín

Michael Kors vyhlásil ve své jarní kolekci dovolenou!

Michael Kors je návrhář, který se snaží ženám i mužům ve své práci přinést přeci jen něco navíc. Tentokrát hledal klidné plážové vibrace.

Do kanceláře, na večeři, nebo do divadla? Vlastně kamkoliv a to i klidně na pláž! Tak pojal Kors svou aktuální jarní kolekci. Hledal nedbalost, uvolněnost i eleganci. Nebál se ušít pár modelů na větší modelky a v rámci přehlídky je představit. Díky tomu si získal obrovský potlesk, jelikož přeci jen jsou modelky stále konfekčních velikostí 34 - 36 maximálně.

A svou oblíbenost také potvrdil tím, že v předních řadách na přehlídce seděly Nicole Kidman i Naomi Watts a to už přeci jen o něčem vypovídá, co myslíte? Ale zpět k jarní kolekci. Kors se zaměřil na omezenou škálu pastelových barev, zejména modrou, růžovou a lila. Dále pak několik kousků v hnědé, šedé a černé. Na modelech byly k vidění malované palmy a to na šatech i blejzrech.

Kolekce působí osobitým způsobem. Hlavní myšlenkou Korse bylo vytvořit dílo, které si lidé budou chtít obléknout zejména ve dnech dovolené, na pláž, do parku nebo jen tak na procházku a zároveň, aby jim toto oblečení navodilo pohodový pocit volna a odpočinku. Hedvábné šaty i halenky jsou jen třešničkou na dortu.

vogue.com

 

 

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL KORS COLLECTION JARO 2018 SPRING 2018 NICOLE KIDMAN NAOMI WATTS

Související články

Boty jsou kombinací módy, průmyslového designu a sochařství, říká novodobá obuvnice Eva Klabalová

Aktuálně uvedla vlastní značku obuvi a pořádá workshopy, na nichž účastníky učí obuv vyrábět. Eva Klabalová si s námi popovídala o tom, jak je proces výroby bot náročný, jaké jsou workshopy a jestli je novodobodu obuvnicí, nebo ne.

Celý článek

Alexander McQueen předvedl na jaro 2018 nevšední podobu patchworku

Značka Alexander McQueen v rámci podzimního fashion weeku předvedla kolekci hodnou svého jména. 

Celý článek