dnes je 19.03.2018 a svátek má Josef

Michael Kors vyhlásil ve své jarní kolekci dovolenou!

Michael Kors je návrhář, který se snaží ženám i mužům ve své práci přinést přeci jen něco navíc. Tentokrát hledal klidné plážové vibrace.

Do kanceláře, na večeři, nebo do divadla? Vlastně kamkoliv a to i klidně na pláž! Tak pojal Kors svou aktuální jarní kolekci. Hledal nedbalost, uvolněnost i eleganci. Nebál se ušít pár modelů na větší modelky a v rámci přehlídky je představit. Díky tomu si získal obrovský potlesk, jelikož přeci jen jsou modelky stále konfekčních velikostí 34 - 36 maximálně.

A svou oblíbenost také potvrdil tím, že v předních řadách na přehlídce seděly Nicole Kidman i Naomi Watts a to už přeci jen o něčem vypovídá, co myslíte? Ale zpět k jarní kolekci. Kors se zaměřil na omezenou škálu pastelových barev, zejména modrou, růžovou a lila. Dále pak několik kousků v hnědé, šedé a černé. Na modelech byly k vidění malované palmy a to na šatech i blejzrech.

Kolekce působí osobitým způsobem. Hlavní myšlenkou Korse bylo vytvořit dílo, které si lidé budou chtít obléknout zejména ve dnech dovolené, na pláž, do parku nebo jen tak na procházku a zároveň, aby jim toto oblečení navodilo pohodový pocit volna a odpočinku. Hedvábné šaty i halenky jsou jen třešničkou na dortu.

vogue.com

 

 

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MICHAEL KORS COLLECTION JARO 2018 SPRING 2018 NICOLE KIDMAN NAOMI WATTS

Související články

Podzim 2018 Imreczeové plný neutrálních barev a plášťů

Zdeňka Imreczeová v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou podzimní kolekci. Vládla v ní béžová a černá.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Svůdná Taylor Hill v jarní kampani Joe's Jeans

Nádherná Taylor Hill zazářila v jarní kampani 2018 pro značku Joe's Jeans.

Celý článek

Hravá spolupráce Opening Ceremony & Disney

Že prý kreslené postavičky a známé módní značky nejdou dohromady? Opening Ceremony a Disney tento velký omyl vyvrátili.

Celý článek

Pastely v jarní kampani Chanel 2018

Francouzský módní dům uvádí novou jarní kampaň. Nese se ve dvou hlavních odstínech této sezóny - baby blue a baby pink. 

Celý článek

Jarní kampaň Marc Fisher s Marthou Hunt u moře

Marta Hunt se vrací i v sezóně 2018 do kampaně na obuv značky Marc Fisher. 

Celý článek

Podzim Saint Laurent 2018 v kůži i květinách

Anthony Vaccarello se do podzimu 2018 pustil z jedné vody načisto. Při přehlídce uvedl dámskou i pánskou kolekci a k tomu stihl představit ještě několik pohledů na ženu. 

Celý článek

Připravte se na jarní deště - pořiďte si šik městskou pláštěnku

S otevřenou náručí vítáme jaro. Už jsme se nemohli dočkat. Jenže sotva přišlo, přineslo s sebou i typické dešťové přeháňky. 

Celý článek