dnes je 05.12.2019 a svátek má Jitka

Michael Kovacik představil na pražském týdnu módy kolekci plnou ženskosti

Přidat na Seznam.cz
Již posedmé představil uznávaný slovenský návrhář Michael Kováčik svou práci v rámci pražského módního týdne. I tentokrát jeho přehlídka stála za to!

Ženskost, kterou do svých kolekcí Kováčik vnáší, je tím, co pravidelně osloví široké publikum žen. Tentokrát na první pohled upoutaly výrazné klobouky a vysoké kozačky s otevřenou špičkou, které sice překvapily, ale rozhodně neurazily.

Volnost a lehkost bytí, se kterou kolekce jaro / léto 2020 vznikla, jsou patrné z každého střihu. Důraz na ženskou siluetu perfektně doplňuje uvolněnost, se kterou modelky střihy vynesly i jejich pohodlné a příjemné jarní a letní materiály.

Dlouhá sáčka a kabátky, košilové šaty s důmyslnými detaily, černý overal a celkově monochromatické tóny v bílé, hnědé a černé doplněné o béžovou a zlatou působí vážně a elegantně. Tahle kolekce si jednoznačně zaslouží vysoké hodnocení!

foto kredit: archiv MBPFW,

 

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MICHAEL KOVÁČIK MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2019 MBPFW MBPFW 2019 JARO/LÉTO 2020

Související články

Slovenská značka Moela představila kolekci určenou pro ženy 21. století

Nová módní značka Moela přináší ready-to-wear kolekci, která je v souladu s udržitelnou módou a přírodními materiály. Cílí na ženy 21. století, které jsou úspěšné a zodpovědné.

Celý článek

Alexander McQueen se inspiroval křehkou krásou přírody, kterou vložil do jarní kolekce 2020

Kolekce, kterou sice využijeme až za pár měsíců, nás může potěšit svým bytím už dnes. Alexander McQueen oslavuje faunu a flóru a bohatství Země. To vše propojil ve smyslu krásy žen a květin propletené dohromady.

Celý článek

Olivia Palermo a její nová dámská kolekce

Elegance, styl a smysl pro detail - to je Olivia Palermo. Pokud byste se chtěla oblékat právě jako ona, pak máme dobrou zprávu. Začátkem příštího roku bude mít svou vlastní kolekci. Jak my se těšíme.

Celý článek
Zákulisí módních přehlídek

Ze zákulisí módních přehlídek očima modelky

Velkolepé módní show patří k oblíbeným společenských událostem, na které se všichni milovníci módy chodí inspirovat a zároveň se podívat na snovou podívanou krásných dam, doslova plujících po mole, mnohdy za doprovodu tanečních kreací. Co se ale za jinak pohodovou show, z pohledu diváka, skrývá v zákulisí?

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Nikol a Jakub Ponerovi vsadili na sportovně elegantní městský styl

Módní přehlídka Iconic není tím jediným, co je u sourozeneckého dua Nikol a Jakuba Ponerových nového. Mají za sebou také focení se známými osobnostmi, Nikol Švantnerovou, Jitkou Boho a známou blogerkou Andulou.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová představila další šetrnou kolekci White Sage

Láska k přírodě, touha po oblečení, které má duši, schopnost kombinovat, vrstvit a upravovat, než oblečení nahradíme novým, to vše je jejím motorem pro vytváření smysluplného a nadčasového oblečení.

Celý článek

Zimní kolekce značky Talabaya je určena ženám, které se odmítají oblékat vyzývavě

Poutavá elegance a materiály typické pro arabskou módu v nové kolekci české značky Talabaya jsou nyní dostupné i pro české zákaznice.

Celý článek