dnes je 05.07.2020

Michael Kovacik představil na pražském týdnu módy kolekci plnou ženskosti

Přidat na Seznam.cz
Již posedmé představil uznávaný slovenský návrhář Michael Kováčik svou práci v rámci pražského módního týdne. I tentokrát jeho přehlídka stála za to!

Ženskost, kterou do svých kolekcí Kováčik vnáší, je tím, co pravidelně osloví široké publikum žen. Tentokrát na první pohled upoutaly výrazné klobouky a vysoké kozačky s otevřenou špičkou, které sice překvapily, ale rozhodně neurazily.

Volnost a lehkost bytí, se kterou kolekce jaro / léto 2020 vznikla, jsou patrné z každého střihu. Důraz na ženskou siluetu perfektně doplňuje uvolněnost, se kterou modelky střihy vynesly i jejich pohodlné a příjemné jarní a letní materiály.

Dlouhá sáčka a kabátky, košilové šaty s důmyslnými detaily, černý overal a celkově monochromatické tóny v bílé, hnědé a černé doplněné o béžovou a zlatou působí vážně a elegantně. Tahle kolekce si jednoznačně zaslouží vysoké hodnocení!

foto kredit: archiv MBPFW,

 

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MICHAEL KOVÁČIK MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2019 MBPFW MBPFW 2019 JARO/LÉTO 2020

Související články

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková navrhla kolekci pro celou rodinu

Značka Tedys se zabývá šitím totožných oděvů pro rodiče a jejich děti. Ke spolupráci oslovili herečku a fotografku Andreu Růžičkovou, která navrhla kolekci s názvem #nARuby.

Celý článek

Módní návrhářka Zuzana Osako otevírá svůj pop-up shop v Praze na Letné

Aktuální kolekce značky Tradice, která má velký ohlas, je nově k dostání i v showroomu designérky nábytku Heleny Dařbujánové. Šaty inspirované českým folklorem tak seženete pohodlně i na Letné.

Celý článek

Módní dům Karl Lagerfeld ohlásil novou spolupráci s nigerijským designérem Kenneth Ize

Značka Karl Lagerfeld ve spolupráci s nigerijskými tkalci pod taktovkou návrháře Kennetha Ize přinese estetiku spojenou s tradičním africkým uměním.

Celý článek

Máte chuť na nákup nových kousků z rukou českých designérů? Zkuste Kvartýr shop & studio

Místo, které spojuje hned několik uznávaných jmen na poli české módy. Místo, kde se snoubí originalita s absolutní kvalitou. Místo, odkud si odnesete víc než jen pěkný módní kousek.

Celý článek

Michaela Surá: Baví mě dělat klasiku ve vysoké kvalitě

Návrhům a šití se věnuje od mala, vystudovala textilní školu v Brně, přesto vše co umí, získala díky vlastní praxi a píli. Dnes má na Joštové svůj showroom, který mohou navštívit ženy všech věkových kategorií i typů postav. Když si tam najdete cestu, věnuje vám 100 % svého času. Podstatné pro ni je, aby se její zákaznice cítily pohodlně a žensky.

Celý článek

Pavel Berky se stal hlavním návrhářem značky E.daniely

V jádru srdce je Pavel Berky talentovaný módní návrhář. Momentálně ho však můžeme sledovat i coby skvělého kuchaře v soutěži MasterChef Česko. Do třetice se stal hlavním návrhářem značky E.daniely.

Celý článek

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek