dnes je 23.08.2019 a svátek má Sandra

Michaela Hriňová vystoupila se svojí kolekcí proti světu bez budoucnosti

Přidat na Seznam.cz
Mladá rebelka, protestující proti světu bez budoucnosti, přizvala ke spolupráci na své nejnovější kolekci šperkařku Terezu Otáhalikovou.

Michaela Hriňová, prezentující se pod značkou AiM tvoří módu pro dámy i pány. Její poslední kolekce nese název No Future (Žádná budoucnost) a čítá celkem 24 modelů. Je opřena o punkovou estetiku a také tradiční lokální řemeslnou práci - jednotlivé šperky, které napomohly ozvlášnit několik modelů pochází z tradičních jabloneckých dílen, jejími autory je šperkařka Tereza Otáhaliková.

Návrhářka se drží užší barevné palety - černá, šedá, červená či světle modrá krásně ladí s již zmíněným prvkem stříbrných šperků. Všimněme si různorodosti použitých materiálů, délek i decentního leopardího vzoru.

Odvážné modely, které si možná prozatím nedokážeme představit na běžné denní nošení, obsahují trička, dlouhé šaty, kabáty či bundičky s krátkým rukávem. Michaela vsadila na několik monochromatických celků, nebála se zdůraznit ženskou siluetu pomocí pásků, vše doplnila pomocí vyšších bot či dlouhých rukavic, kůže i potisků písmen. Tak co myslíte, má tato kolekce budoucnost?

Archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MICHAELA HRIŇOVÁ FW2019 PODZIM2019 MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2019 MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK MBPFW 2019

Související články

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Šaty by měly být pohodlné, decentní a zároveň rafinovaně sexy, říká návrhářka Lenka Jurigová

Chystáte svatbu? Ať už svou nebo třeba kamarádčinu a sháníte vhodné šaty? Máme pro vás jeden perfektní tip, návrhářka Lenka Jurigová vám ušije pohádkové šaty plné ženskosti a elegance.

Celý článek

Nová kolekce Helen Mertl vás oslní

Helena Mertlová je česká módní návrhářka, kterou znají především nevěsty. Její svatební šaty jsou nadčasové a originální zároveň. Věnuje se ale i večerním šatům a my se teď můžeme pokochat její novou kolekcí, kterou představuje pod svou značkou Helen Mertl.

Celý článek

Nová kolekce F.designers na přehlídce v Duplexu

Střešní terasa Duplexu se proměnila na přehlídkové molo, po kterém kráčely modelky s nejvybranějšími kousky nové kolekce českých a slovenských návrhářů stmelené pod módním butikem F.designers. Divákům se tajil dech. Zapůsobili i tématem večera.

Celý článek
MBPFW SS20

MBPFW SS20: historická atmosféra, nejdelší molo, rekordní počet návrhářů a značek, ale také osvěta udržitelné módy

Organizační tým představí v nové podzimní edici pražského týdne módy hned několik svěžích novinek. Tou hlavní bude přehlídkový blok věnovaný udržitelné módě.

Celý článek