dnes je 29.03.2020 a svátek má Taťána

Michaela Hriňová vystoupila se svojí kolekcí proti světu bez budoucnosti

Přidat na Seznam.cz
Mladá rebelka, protestující proti světu bez budoucnosti, přizvala ke spolupráci na své nejnovější kolekci šperkařku Terezu Otáhalikovou.

Michaela Hriňová, prezentující se pod značkou AiM tvoří módu pro dámy i pány. Její poslední kolekce nese název No Future (Žádná budoucnost) a čítá celkem 24 modelů. Je opřena o punkovou estetiku a také tradiční lokální řemeslnou práci - jednotlivé šperky, které napomohly ozvlášnit několik modelů pochází z tradičních jabloneckých dílen, jejími autory je šperkařka Tereza Otáhaliková.

Návrhářka se drží užší barevné palety - černá, šedá, červená či světle modrá krásně ladí s již zmíněným prvkem stříbrných šperků. Všimněme si různorodosti použitých materiálů, délek i decentního leopardího vzoru.

Odvážné modely, které si možná prozatím nedokážeme představit na běžné denní nošení, obsahují trička, dlouhé šaty, kabáty či bundičky s krátkým rukávem. Michaela vsadila na několik monochromatických celků, nebála se zdůraznit ženskou siluetu pomocí pásků, vše doplnila pomocí vyšších bot či dlouhých rukavic, kůže i potisků písmen. Tak co myslíte, má tato kolekce budoucnost?

Archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MICHAELA HRIŇOVÁ FW2019 PODZIM2019 MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2019 MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK MBPFW 2019

Související články

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Objevte v sobě zvíře s jarní a letní kolekcí Burberry

Burberry jarní a letní kolekce 2020 doprovází velká marketingová kampaň ve spolupráci s největším módním magazínem Vogue. Průvodcem celé kolekce i této kampaně jsou zvířata a to, jak být animálně trendy. 

Celý článek

Pozitivní spirálu roztáčí Nespresso

Již po páté míří značka Nespresso na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, kde vyhlásí nejlepší snímky z českého národního kola soutěže vertikálních filmů Nespresso Talents 2020.

Celý článek

Na Fashion Stars Night se představily čtyři české návrhářky společně s britskou posilou

Již patnáctý ročník jedinečné módní události v Praze je za námi a s ním i spoustu autentických modelů a půvabných přehlídek z rukou vybraných módních návrhářek. Navíc se zde poprvé předávala cena Czech Fashion Award, kterou získala Tatiana Kovaříková.

Celý článek

Virginie Viard zakončila pařížský týden módy nesourodou přehlídkou Chanel

Jedna z nejočekávanějších přehlídek na pařížském týdnu módy nedopadla zrovna podle očekávání. Kreativní ředitelka Virginie Viard představila nesourodou podzimní kolekci, která pouze v některých pasážích připomínala typický Chanel.

Celý článek

Podzimní kolekce Valentino byla téměř celá zahalená v temných barvách

Předchozí kolekce stále ještě čerstvého kreativního ředitele Pierpaola Piccioli byly barevné a plné hravých materiálů. Nejnovější podzimní kolekce značky Valentino se nesla v tlumenějších barvách.

Celý článek

Kolekce Alexander McQueen je inspirována velšským kiltem

Kolekce, kde hlavní roli hraje žena, tak by se dala popsat podzimní a zimní kolekce Alexander McQueen, kterou představila v podobě přehlídky na týdnu módy v Paříži hlavní návrhářka a kreativní ředitelka značky Sarah Burton.

Celý článek

Náboženství jako sexy móda. Balenciaga dobývá Paříž!

Když se řekne Balenciaga, většině lidem z módního průmyslu se na mysli objeví obří galashow na pařížském týdnu módy. Je však zřejmé, že letoškem dosáhl Demna Gvasalia vrcholu. Ponořte se s námi do světě Balenciaga - souboj živlů.

Celý článek