dnes je 27.05.2019 a svátek má Valdemar

Michaela Hriňová vystoupila se svojí kolekcí proti světu bez budoucnosti

Přidat na Seznam.cz
Mladá rebelka, protestující proti světu bez budoucnosti, přizvala ke spolupráci na své nejnovější kolekci šperkařku Terezu Otáhalikovou.

Michaela Hriňová, prezentující se pod značkou AiM tvoří módu pro dámy i pány. Její poslední kolekce nese název No Future (Žádná budoucnost) a čítá celkem 24 modelů. Je opřena o punkovou estetiku a také tradiční lokální řemeslnou práci - jednotlivé šperky, které napomohly ozvlášnit několik modelů pochází z tradičních jabloneckých dílen, jejími autory je šperkařka Tereza Otáhaliková.

Návrhářka se drží užší barevné palety - černá, šedá, červená či světle modrá krásně ladí s již zmíněným prvkem stříbrných šperků. Všimněme si různorodosti použitých materiálů, délek i decentního leopardího vzoru.

Odvážné modely, které si možná prozatím nedokážeme představit na běžné denní nošení, obsahují trička, dlouhé šaty, kabáty či bundičky s krátkým rukávem. Michaela vsadila na několik monochromatických celků, nebála se zdůraznit ženskou siluetu pomocí pásků, vše doplnila pomocí vyšších bot či dlouhých rukavic, kůže i potisků písmen. Tak co myslíte, má tato kolekce budoucnost?

Archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MICHAELA HRIŇOVÁ FW2019 PODZIM2019 MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK 2019 MBPFW MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK MBPFW 2019

Související články

Česká značka LEEDA a její nová kolekce plavek

Značka Leeda představila v nové kolekci, příznačně nazvané CATCH ME!, také linii plavek. Jedinečné modely, originální vzory a kvalitní materiály. 

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Nostalgická podzimní kolekce Alexander McQueen vás vezme na cestu historií

Vraťme se o pár desítek let zpátky, do Británie roku 1950, kdy se fotily realistické fotografie, upřednostňovaly se noční kluby a taneční sály a důraz se kladl na poezii, malbu, literaturu i divokou přírodu.

Celý článek

Alberta Ferretti se zaměřila na denní outfity ve spojení s lehkou výstředností

Italská návrhářka se tentokrát více zaměřila na denní outfity, aby však nezklamala, přidala pár šatů ala červený koberec, u kterých se inspirovala mořem.

Celý článek

Slovenská návrhářka Andrea Staňová miluje zastrčené obchůdky s látkami

Módu si zamilovala již jako malé děvčátko, tato láska ji vydržela až dodnes. Talentovaná slovenská návrhářka hledá inspiraci v každodenním životě a pod rukama ji vznikají nádherné, elegantní a čisté modely.

Celý článek

Oblíbená dánská značka současnosti Saks Potts se těší velké oblibě u slavných žen

Skandinávské duo návrhářek tvoří neobvykle barevné kožichy a kabáty. Explozi duhy na kožešinách, ale i elastických modelech, milují světové hvězdy mezi modelkami i zpěvačkami. 

Celý článek

Debutová Resort kolekce Virginie Viard pro Chanel nadchla diváky

Virginie Viard byla po smrti Karla Lagerfelda jmenována do funkce kreativní ředitelky. Její debutová Cruise kolekce 2020 ukázala jasný směr, kterým se nyní bude módní dům ubírat.

Celý článek

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

Na první pohled nesourodá kolekce přináší hravou a jednoduše kombinovanou sérii jarních a letních kousků.

Celý článek