dnes je 30.11.2021 a svátek má Ondřej

„Michelinská hvězda“ pro CYBEX

Přidat na Seznam.cz
Když se návštěva promění v zážitek. Jedinečná vlajková prodejna v srdci Prahy sbírá ocenění krátce po otevření.

Cybex

Své děti v nich vozí světové celebrity a některé se dokonce podílí na jejich designu. Kočárky a autosedačky značky CYBEX, která má díky svému zakladateli i české kořeny, si své renomé praktických pomocníků, ale i luxusních módních doplňků budují již více než 15 let. Držitel desítek ocenění za bezpečnost a řady prestižních ocenění za design RedDot platí v Čechách v posledních letech za nejoblíbenější mezi novopečenými rodiči. Přesto se zakladatel Martin Poš rozhodl přiblížit značku spotřebitelům ještě víc. Koncem loňského roku otevřel v historickém centru Prahy první evropskou vlajkovou prodejnu, která návštěvníky provází jedinečným zážitkem snoubícím génius loci a dokonalý design s funkčností, bezpečností a vášní pro špičkovou módu. Tento unikátní koncept přilákal i porotce soutěže VISA Czech Top Shop, kteří vlajkovou prodejnu zvolili vítězem červencového kola.


                                                                                                                                                                                                                         Cybex

Po světových metropolích, jako jsou Šanghaj, Soul nebo Tokio, se značka CYBEX vrátila  na samý začátek celého příběhu – domů. Přímo v srdci Prahy otevřel na sklonku loňského roku své brány historicky první flagship store CYBEX na evropské půdě, který rodičům i zvídavým návštěvníkům představuje formou téměř umělecké galerie průřez veškerým sortimentem od luxusních módních kočárků ve spolupráci s hvězdami červeného koberce, až po mezinárodně oceňované dětské autosedačky s tím nejvyšším standardem bezpečnosti. Hlavní myšlenkou při budování konceptu celé prodejny byl maximální důraz na jedinečný zákaznický zážitek – úspěšnost této mise nyní potvrdili inspektoři soutěže pro české obchodníky Czech Top Shop v partnerství se společností VISA, jejíž prestiž je srovnávána s udílením Michelinských hvězdiček špičkám gastronomie.


Cybex

Vítězové jsou vybíráni každý měsíc na základě bodového hodnocení provozoven prodeje a služeb od nezávislé komise inspektorů, která hodnotí zákaznickou zkušenost v osmi kategoriích včetně celkového designu a zajímavosti prodejny, přístupu a odbornosti personálu i využití moderních technologií v rámci plateb či prezentace zboží. Začátkem příštího roku bude též vyhlášen absolutní vítěz za rok 2021, kterého vybere odborná porota v čele s prezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR Tomášem Prouzou. 


Cybex

„Prodejna v historickém jádru Prahy značku dokonale reprezentuje a přesně komunikuje naše vysoké standardy v oblasti designu, bezpečnosti a funkčnosti. Od úplného počátku byla naší vizí možnost provést zákazníka celým CYBEX zážitkem,“ říká Martin Poš, zakladatel společnosti CYBEX a CEO holdingu Goodbaby International. Návštěvníci prodejny v Široké ulici 15 si tak na vlastní kůži mohou otestovat revoluční elektrokočárek e-PRIAM, dozvědět se nejnovější informace o bezpečnosti dětských autosedaček, či si sjednat exkluzivní individuální schůzku v oddělené VIP sekci a společně s personálem si poskládat svou vysněnou barevnou kombinaci kočárku. Zákazníci, kteří zboží v prodejně zakoupí, pak mohou v případě potřeby na místě využít špičkový servis opravny, která vyřeší jakýkoliv nedostatek.


Cybex

Od začátku roku představila značka dvě jedinečné designové spolupráce – kolekci Petticoat s americkým návrhářem a kreativním ředitelem značky Moschino Jeremym Scottem a kolekci ve spolupráci s hvězdou hudebního nebe CYBEX by DJ Khaled. Novinkou v portfoliu je i květovaná kolekce SIMPLY FLOWERS, či revoluční sportovní řada CYBEX Sport, jejíž produkty již stihly získat prestižní ocenění RedDot 2021.

 

Přidat na Seznam.cz
DESIGN KOČÁREK CYBEX MOSCHINO JEREMY SCOTT PRAHA

Související články

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Trendy v obývacím pokoji 2021/2022 podle NATUZZI EDITIONS

Interiérový design má velký vliv na psychickou pohodu a po období, kdy jsme na delší dobu uvízli ve svých domovech, si to uvědomujeme mnohem intenzivněji. Pokud nás pandemie něco naučila, je to hlubší poznání toho, že náš domov je náš hrad a oáza.

Celý článek

Oslavte sváteční chvíle s novinkami od značek Moët a Hennessy

Šampaňský dům Moët&Chandon a značka prémiového koňaku Hennessy si pro nadcházející oslavy vánočních svátků a nového roku přichystaly hned několik novinek, díky kterým budou letošní Vánoce o něco kouzelnější!

Celý článek

Apartmán Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě si nyní můžete pronajmout za 23 dolarů na noc

První díly ikonického seriálu Sex ve městě byly k vidění před 23 lety. Nyní si můžete na noc pronajmout byt Carrie Bradshaw za symbolickou cenu 23 dolarů na noc.

Celý článek

K podzimním trendům jednoznačně patří tyto klobouky a čepice

Klobouky jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak do šatníku na podzim dostat rozměr a barvu. I přesto, že ve většině zemí jsou tyto pokrývky hlavy součástí běžného šatníku, u nás jsou klobouky z velké části opomíjené. Sladit je však není nic extra náročného.

Celý článek

Kvalita, důraz na detail a odlišnost. To je značka Venduly Šulanové VS

Detail je vše. To je heslo, jímž se řídí oděvní značka VS, která byla před 4 lety založena módní designérkou Vendulou Šulanovou.

Celý článek

Obroučky brýlí nemusí být jen rutinní záležitostí, najděte takové, které podtrhnou váš celkový outfit

Pokud vás zajímají módní novinky, stejně tak vás jistě nadchnou stylové doplňky, mezi nimi i brýle. Podívejte se, jaké trendy vládnou v brýlových obroučkách pro podzim a zimu 2021 / 2022.

Celý článek

Pandora ve své nové kolekci vsází na originalitu jedince

Největší světová šperkařská značka znovu uvedla svou kolekci Pandora ME, které ale dala úplně nový rozměr: porušování pravidel, odmítání toho, co se od nás očekává a nošení věcí tak, jak to komu vyhovuje.

Celý článek