dnes je 27.01.2020 a svátek má Ingrid

Mikádo pětkrát jinak, aneb jaký účes zvolit do práce či na oslavu?

Přidat na Seznam.cz
Mikádo snad nikdy nevyjde z módy! Milujeme ho se vším všudy, je to jednoduchý, a přitom zatraceně šmrncovní sestřih. Jak si s ním pohrát, abyste neměla moc práce, a přitom vypadala dobře?

Někdy je nejsnazší sepnout vlasy do culíku a jít. A to je pak jedno, jakou délku mají. Ve chvíli, kdy však máte alespoň pár minut času, můžete ze svého krátkého sestřihu vykouzlit perfektní účes. Připravené?

Zavlňte se

Takové ty lehounké vlny, které vám obvykle přirozeně vytvoří mořská voda a vzduch na dovolené. Žehlička na vlasy s oblými hranami vykouzlí podobný, ne-li úplně stejný výsledek a pomocí kvalitního fixačního laku máte na celý den po starosti.

Výrazná patka

Budete sexy ať už půjdete na pracovní schůzku, nebo večer do baru. K výrazné patce potřebujete perfektní kartáč, fén, lak na vlasy a máte raz dva hotovo.

Zapleťte se

Samozřejmě s jedním či dvěma copy. Mikádo a copy jdou totiž tohle léto ruku v ruce a vypadají sladce, přitažlivě i rafinovaně! Na internetu najdete spoustu video návodů jak na takové copy, takže i ty, které jsou kadeřnickými dovednostmi nepolíbené, si hravě poradí.

Vrchní drdůlek

Šik a lehce uličnický účes perfektně poslouží na dny volna. Sepnout vrchní část vlasů do malého drdůlku a zbytek nechat žít vlastním životem, to je za nás rovněž značka ideál.

Na rovinu

Klasika, která nikdy nezklame ani neurazí. Pěšinku pěkně na prostředek, vlasy vyžehlit, vyrovnat a hurá kamkoliv vás nohy zanesou…

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY MIKÁDO KRÁTKÉ MIKÁDO MIKÁDO ÚČESY JAK SE

Související články

Někdo to rád blond

Blond se zkrátka musí umět, o tom není třeba vést dlouhé diskuze. Když některý kadeřník ovládá kouzla, která stojí za vytvořením dokonalé blond pro její nositelku, stojí se na něj fronty. Doslova. Jednou z těchto kouzelníků je kadeřnice celebrit Lussi Bugnerová, která se s námi podělila hned o několik rad, jak být správná blondýnka.

Celý článek

Emilia Clarke se stala první ambasadorkou značky Clinique

Hra o trůny ještě neskončila, to vám můžeme slíbit. Na tom nejvyšším opět sedí okouzlující Emilia Clarke. Z té je totiž oficiální ambasadorka značky Clinique.

Celý článek

Chcete pořádnou změnu? Zkuste ofinu

Stačí párkrát šmiknout a velká změna je na světě. Jedno je jisté, ofina vás nudit nebude. Díky novému střihu omládnete a zjemní se vám rysy. Dokonce existuje několik typů ofin, ale první se vrhněme na to, komu nejvíce bude ofina slušet.

Celý článek

Dopřejte svému tělu tu správnou výživu

Rok odstartoval a sním i mnohá předsevzetí o změně životního stylu. Ať už jste si nějaká předsevzala či naopak, zkuste rok 2020 začít se správnou péči o své tělo. Zaměřte se na složení a boj s vašimi nedostatky bude minulostí.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Když kosmetika vzniká s láskou, je to znát!

Přesně takto pojal Dr. Frank Crandall svou značku PHYSICIANS FORMULA, kterou založil v roce 1937, aby pomohl své manželce Edith překonat autoimunitní onemocnění. Dnes je tato kosmetická značka jednou z nejuznávanějších na světě.

Celý článek

Plánujte, plánujte, plánujte aneb jak se nachystat na nový rok

Plánování je ohromně praktická věc, která vás posune vpřed. Ve vánočním shonu a nově se blížícího roku nám moc času na plány nezbývá. Jak přemýšlet o plánování, než si vůbec otevřeme diáře na nový rok?

Celý článek

Jak správně pečovat o svou pleť v různém věku

V každém věku má naše pleť odlišené požadavky a když je nebudeme dodržovat, tak se nám to brzy vymstí. Je potřeba myslet na správnou péči v každém věku. Jak o svou pleť pečujete vy?

Celý článek