dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Minimalismus s prvky námořnického stylu v kolekci Sportmax S/S 2016

Přidat na Seznam.cz
U značky Sportmax už asi nikoho nepřekvapí rafinovaný minimalismus. Tentokrát ho její tvůrci ale spojili ještě s prvky, za které by se nemusel stydět ani pravý námořník. Šaty jako pro mořskou pannu tedy střídá našitá síťovina.

V kolekci S/S 2016 nechybějí pro Sportmax typické jednoduché střihy a čisté linie. Tentokrát je ale zjevná také inspirace 60. lety. Z barev dominují modrá, bílá a žlutá, přesně tak jako mořskému břehu.

 

Oblíbené jsou u "Sportmax námořnic" nepravidelné pruhy a praktické velké kapsy, opasky či kšandy. Hedvábí je bez problému kombinováno s bavlnou a šaty se nosí i přes široké kalhoty, což dokazuje, že módní pravidla nás rozhodně nemusí svazovat, naopak.

 

Součástí nejextravagantnějších modelů jako by byla skutečná rybářská síť, která se ale kdykoliv může proměnit v ladný ocas mořské panny.

 

Vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA SPORTMAX MILAN FASHION WEEK S/S 2016 JARO/LÉTO 2016 MINIMALISMUS NÁMOŘNICKÝ LOOK NÁMOŘNICKÁ MODRÁ

Související články

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

CATCH ME! je kolekce české značky LEEDA pro ženy, které ožívají v noci!

Patříte-li mezi ženy, které přes den spořádaně sedí v kanceláři, zatímco v noci ožívá jejich skutečné já, pak vás CATCH ME! kolekce osloví dvojnásob.

Celý článek

Přísně ostrá kolekce Michaela Korse hledá harmonii v dnešním světě

Věčně optimistický Michael Kors do své nové kolekce vnesl filozofii toho, zda se ve sváru dá najít harmonie.

Celý článek

Debutová kolekce značky Refine přináší přitažlivost v saténu

Horké letní dny, vyhřátý podkrovní byt a v něm pohodlí, které vám dopřeje saténová košilka? Umíte si představit něco, co je více sexy?

Celý článek