dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Miroslava Duma vytvořila společnost Fashion Tech Lab

Ruská módní ikona Miroslava Duma se vydává směrem vývoje pokročilé technologie, aby pozměnila módní průmysl.

Fashion Tech Lab se zaměřuje zejména na oblast vědy v rámci materiálu, biotechnologie, nanotechnologie, přenosné elektroniky a vysoce výkonných vláken a tkanin. V jeho zájmu je změnit a vylepšit způsob, které věda spolupracuje s designem. „Požadavky udržitelnosti ve všech oblastech života nové generace Z (lidé narození mezi lety 1998-2008) jsou mým motivem. Právě pro ně se budu snažit nalézt ekologicky udržitelná řešení,“ řekla Duma. Módní průmysl se řadí mezi druhého největšího znečišťovatele na světě, proto Duma vytvořila Fashion Tech Lab.

Nová společnost poroste nejspíš stejně rychle, jako jiné globální aktivity Miroslavy Duma. Jednou z nich je například lifestylový portál Büro 24/7, který se zaměřuje na módu, kulturu, zábavu, novinky ze světa krásy a životní styl. Začal v podobě ruské platformy a záhy se rozšířil do Chorvatska, Austrálie, Mexika, Malajsie, Mongolska, Singapuru a dalších čtyřech států. Miroslava Duma je také spoluzakldatelkou internetové platfotmy The Tot, která se snaží zlepšit životy nastávajících i současných maminek tím, že jim poskytuje na stejném místě dostatek informací k tématu mateřství a zároveň zdravé a inovativní produkty, které byly otestovány samotnými maminkami.  

businessoffashion.com ; buro277.com.au ; thetot.com

ZE SPOLEČNOSTI MIROSLAVA DUMA TECHNOLOGIE FASHION TECH LAB GENERACE Z

Související články

Český Krumlov ožil Andělskou show

V sobotu 16. září 2017 rozsvítila Zámeckou jízdárnu Českého Krumlova Andělská show s finalistkami České Miss 2017.

Celý článek

Co nám prozradil nejkrásnější Evropan Lukáš Lesák?

Říká se, že české ženy jsou jedny z nejkrásnějších na světě, ale co muži? Česká republika slaví další úspěch v oblasti krásy. Lukáš Lesák nás reprezentoval na soutěži Man of the year.

Celý článek