dnes je 06.07.2022

Miss Lucie Šlégrová doslova září

Přidat na Seznam.cz
Miss Lucie Šlégrová doslova září. A má své důvody. Se svým mužem Jiřím Šlégrem užívají předvánoční dny v novém domě, který stihli za tři čtvrtě roku z hrubé stavby předělat v zařízený domov.

Jirka je na něj náležitě hrdý, protože si ho celý sám navrhl, vyprojektoval a dostál svému plánu, že jej postaví a vybaví „zlaté české ručičky“. 

K tomu všichni tři Lucčiny synové rostou jako z vody. Nejstarší syn je nadšeným florbalistou, mladší Ríša začal v covidové době hrát na kytaru a malý Roník krásně cvičí. Oblíbil si s Lucií dělat jógu. 

Roník se mnou hezky cvičí

„Tak trochu cvičí s námi se všemi,“ směje se Lucie. „Roník byl od narození nespavé miminko, a ještě teď stále nespí celou noc v kuse. I když je to náš malý miláček, je to někdy dost náročné. Naštěstí mi moc pomáhá Jirka, který byl v covidové době hodně doma. Mohl si tak ráno Roníka vzít a dopřát mi luxus dopoledního spaní. Což mi dost pomohlo zase načerpat energii,“ dodává.  

„Aspoň v tomto byla covidová doba pro naši rodinu přínosná. Jirka díky tomu byl víc s námi a malý Roník se na něj doslova nafixoval. Přítomnost obou rodičů úplně mění vývoj dítěte, nikdy dřív bych neřekla, jak moc. Je moc krásné sledovat, jak Roník za tátou pořád běhá jako ocásek, směje se Lucie. 

A jak vnímali covidovou dobu starší synové Lucie, čtrnáctiletý Robert a dvanáctiletý Richard? 

„Robík si prochází nelehkým obdobím puberty, tak po něm musím víc dupat, hlídat, jestli má a dělá vše, co by měl. To Ríša je samostatnější, houževnatější, tak distanční výuku zvládl s přehledem. A zatím co Robert se do školy těšil, Ríša naopak zpátky nechtěl. Když pak vyplňoval dotazník, kde měl popsat, co mu na distanční výuce vyhovovalo, a co naopak ne, popsal to stroze – s ničím jsem problém neměl, protože jsem chytrý, do školy se mi nechce, protože mi vyhovuje déle spát,“ dodává s úsměvem krásná Lucie, „a věřím, že tím vystihl názory hodně dětí“, jen my rodiče jsme se každý den modlili, aby už školy otevřely a děti se mohly vrátit do lavic,“ dodává.  

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI LUCIE ŠLÉGROVÁ VÁNOCE 2021 FIT TYČINKA

Související články

Bonbónky ze zahájení festivalu v Karlových Varech - dámské okénko

Mezinárodní filmový festival přinesl řadu skvělých filmů. Místo kultury jsme však pro vás exkluzivně připravili to nejlepší ze světa dámské módy, co se na festivalu objevilo.

Celý článek

Gucci našel svou hvězdu - nová kolekce je inspirována osobností Harryho Stylese

Spolupráce byla odhalena na týdnu módy v Miláně minulý týden. Gucci připravilo pro své příznivce kolekci inspirovanou 70. lety a stylem britského zpěváka Harryho Stylese.

Celý článek

Kandidát na prezidenta Karel Diviš. Jaká móda se mu líbí na ženách?

Mají muži a ženy na módu podobný názor? Jak moc je pro muže důležitý první dojem a ženský outfit? Zeptali jsme se pražského podnikatele s osobitým stylem, Karla Diviše, jak to vidí on.

 

Celý článek

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Úředníci by tu měli být pro nás, ne naopak, říká marketingová ředitelka Mattel Czech Republic

Lenka Helena Koenigsmark je marketingová ředitelka slavné společnosti, která stojí za slavnou Barbie. Jaké trendy společnost reflektuje s novými trendy a hrají si dnešní děti ještě vůbec? Dozvíte se v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Královna Alžběta II. má svou vlastní panenku Barbie. Se svým pravnukem Louisem tento týden oslavila hned několik událostí

Na počest královniných 96. narozenin vznikla originální panenka Barbie od Mattela. Nejdéle panující britská monarcha letos nebude mít o pocty nouzi. V červnu uběhne 70 let od jejího usednutí na trůn.

Celý článek

Karel Diviš, český dvojník Richarda Geera sází na klasiku

I čeští muži mají styl! Podnikatel nápadně podobný hollywoodskému herci, Karel Diviš, sází na klasiku. Do společnosti vyráží zásadně v obleku. Klasické kousky však kombinuje netradičním způsobem.

Celý článek

Co jsme se dozvěděli o manželce nejbohatšího fotbalisty světa Georgině Rodríguez z nového seriálu Netflix

V únoru zveřejnil Netflix sérii s názvem I am Georgina. Úspěšná minisérie pojednává o ženě nejbohatšího fotbalisty světa. Takže kdo je vlastně opravdová Georgina Rodríguez?

 

Celý článek