dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

MISS Prima křivky 2015 představuje finálovou dvanáctku dívek

Semifinále MISS Prima křivky bylo plné překvapení. Předseda poroty Radek John balancoval s mečem na hlavě, a to zdaleka není vše.

Semifinále MISS Prima křivky, které se konalo v sobotu 23. května, nebylo jen o zpěvu a tanci... Dívky, soupeřící o postup do finále této oblíbené soutěže plné krásy, porotu velice překvapily a někdy i zaskočily svou odvahou a dovednostmi.

Například Radek John, předseda poroty, se musel vypořádat s mečem na hlavě a organizátor soutěže Roman Fareq čelil přímému útoku od thaiboxerky.

Které, z více než 200 přihlášených dívek a žen, se dostaly do finále již 3. ročníku MISS Prima křivky odhalila po náročném výběru pětičlenná porota, již po skončení semifinále.

Do finále vybrali porotci 12 dívek a žen, které je svou přirozeností, talentem, výřečností a půvabem okouzlily nejvíce. V základních kolech musely soutěžící přežít křížový výslech, při němž porotu nejvíce zajímalo jaký talent soutěžící má, a čím by se chtěla prezentovat ve volné disciplíně na finálovém večeru. Důležitou roli hrála i ladnost chůze, komunikativnost, šarm, pohotovost a časová flexibilita, která je vzhledem ke čtyřem náročným soustředěním před finálovým večerem nezbytná.

Naše obrovská poklona patří všem zúčastněným dívkám a ženám. Nebýt jich a jejich odvahy, tato soutěž by postrádala smysl. Vše je o energii, kterou každý z nás vyzařuje. A dámy, které se zúčastnily tohoto ročníku, jí mají na rozdávání , říká za celý tým spoluorganizátorka soutěže Markéta Zámyslická.

Ve finále 15. 9. 2015, které se uskuteční v divadle Broadway, bude o titul Miss Prima křivky 2015 bojovat těchto 12 žen a dívek:
Kateřina Sadílková, Lucie Petrová, Nina Šarkozyová, Žaneta Eberlová, Renáta Soukupová, Lenka Weinerová, Romana Rohlíčková, Kristýna Kutílková, Simona Hodalová, Edita Frizovičová, Kristýna Machavová a Jaromíra Polednová.

Nyní finalistky čeká oficiální focení v ateliéru jednoho z nejlepších fotografů České republiky - Petra Kurečky, a poté série třídenních soustředění, kde krásky budou zlepšovat chůzi, učit se choreografii na finálový večer a dolaďovat volné disciplíny. Absolvují i kurzy líčení, modelingového pózování, zdravé výživy a stravování, sebeobrany, a v neposlední řadě také ideálního výběru spodního prádla a plavek pod dohledem odborníků.

Věřte, že finálový večer a především volné disciplíny budou skutečně zajímavé. Opět nepůjde jen o zpěv a tanec, uvidíte a uslyšíte například přednes monologu z Ohela, tanec s mečem na hlavě, thaibox, strolering či znakovou řeč.


„Soutěž Miss Prima křivky si už vydobyla popularitu mezi dívkami a ženami, které jsou charismatické, ale nemají tělesné proporce modelek naplňujících současný společenský a mediální diktát až nezdravé štíhlosti. Je pozoruhodné, jak se s každým ročníkem hlásí do soutěže více uchazeček, které chtějí překonávat své limity, pracovat na sobě, dělat něco užitečného pro sebe i své okolí. Během tří ročníků se počet těch, které se odhodlaly soutěžit o titul Miss Prima křivky ztrojnásobil. Stále více dívek a žen je odhodlaných věnovat ohromné množství energie práci na sobě, aby dokázaly starou pravdu, že každá žena může být krásná. Finálový večer, jehož zlatým hřebem jsou volné disciplíny tak má šanci být skvělejší než ty předchozí. Stále více žen a dívek si říká o pozornost pro své přednosti, místo aby se trápily svými nedostatky, a soutěž Miss Prima křivky je v tom podporuje. A doufám bude podporovat i v budoucnu,řekl předseda poroty Radek John.

Foto: Photo Copyright (c) Morris-Media 2014
Zdroj: Miss Prima křivky

ZE SPOLEČNOSTI MISS PRIMA KŘIVKY MISS SOUTĚŽ KRÁSY 2015

Související články

První TOP STAR & PLAYBOY PARTY hýřila dobrým jídlem a celebritami

Pozvánku, která nám na tuto historicky první událost přišla, jsme rozhodně nemohli ignorovat. Za Móda.cz musíme hodnotit, že se akce podařila na jedničku.

Celý článek

Poslední šance přihlásit se do České Miss 2018

Před námi je poslední casting. Proběhne už 17. března a jde o jedinečnou příležitost na přihlášení do prestižní soutěže Česká Miss 2018.

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Oblečení Seleny Gomez x Coach a korektory Kim Kardashian

Selena Gomez pracuje na oblečení ve spolupráci se značkou Coach a blíží se korektory KKW od Kim Kardashian. 

Celý článek

Jaké akce nepropásnout během Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Pražský Fashion Week začíná už tento týden s velmi pestrým programem. Připravili jsme si pro vás seznam akcí, které nesmíte propásnout.

Celý článek

Známe další semifinalistky České Miss! Z brněnského castingu postoupilo 13 dívek

Další casting do prestižní soutěže České Miss je za námi. Z Brna postoupilo 13 dívek. Vítězky předchozích ročníků zaujaly v modelech návrháře Luďka Hanáka.

Celý článek

Na trh míří nový magazín pro mileniály ABOUT

Na český trh uvádí nakladatelství Burda nový titul určený pro mladou generaci. Ponese název About a bude se soustředit na design, módu, umění a lifestyle.

Celý článek

Základem je dobrý marketing, jsou přesvědčeni sourozenci Ponerovi

Móda.cz vyrazila za Nikol a Jakubem tvořícími pod značkou Poner. Čemu vděčí za svůj úspěch, proč už neoblékají všechny celebrity a co plánují do budoucna?

Celý článek

Elegance sama v podání Emmy Watson v australské Vogue

Březnu 2018 kraluje herečka Emma Watson, alespoň v podání aktuální obálky australské Vogue.

Celý článek