dnes je 13.12.2018 a svátek má Lucie

MISS Prima křivky 2015 představuje finálovou dvanáctku dívek

Semifinále MISS Prima křivky bylo plné překvapení. Předseda poroty Radek John balancoval s mečem na hlavě, a to zdaleka není vše.

Semifinále MISS Prima křivky, které se konalo v sobotu 23. května, nebylo jen o zpěvu a tanci... Dívky, soupeřící o postup do finále této oblíbené soutěže plné krásy, porotu velice překvapily a někdy i zaskočily svou odvahou a dovednostmi.

Například Radek John, předseda poroty, se musel vypořádat s mečem na hlavě a organizátor soutěže Roman Fareq čelil přímému útoku od thaiboxerky.

Které, z více než 200 přihlášených dívek a žen, se dostaly do finále již 3. ročníku MISS Prima křivky odhalila po náročném výběru pětičlenná porota, již po skončení semifinále.

Do finále vybrali porotci 12 dívek a žen, které je svou přirozeností, talentem, výřečností a půvabem okouzlily nejvíce. V základních kolech musely soutěžící přežít křížový výslech, při němž porotu nejvíce zajímalo jaký talent soutěžící má, a čím by se chtěla prezentovat ve volné disciplíně na finálovém večeru. Důležitou roli hrála i ladnost chůze, komunikativnost, šarm, pohotovost a časová flexibilita, která je vzhledem ke čtyřem náročným soustředěním před finálovým večerem nezbytná.

Naše obrovská poklona patří všem zúčastněným dívkám a ženám. Nebýt jich a jejich odvahy, tato soutěž by postrádala smysl. Vše je o energii, kterou každý z nás vyzařuje. A dámy, které se zúčastnily tohoto ročníku, jí mají na rozdávání , říká za celý tým spoluorganizátorka soutěže Markéta Zámyslická.

Ve finále 15. 9. 2015, které se uskuteční v divadle Broadway, bude o titul Miss Prima křivky 2015 bojovat těchto 12 žen a dívek:
Kateřina Sadílková, Lucie Petrová, Nina Šarkozyová, Žaneta Eberlová, Renáta Soukupová, Lenka Weinerová, Romana Rohlíčková, Kristýna Kutílková, Simona Hodalová, Edita Frizovičová, Kristýna Machavová a Jaromíra Polednová.

Nyní finalistky čeká oficiální focení v ateliéru jednoho z nejlepších fotografů České republiky - Petra Kurečky, a poté série třídenních soustředění, kde krásky budou zlepšovat chůzi, učit se choreografii na finálový večer a dolaďovat volné disciplíny. Absolvují i kurzy líčení, modelingového pózování, zdravé výživy a stravování, sebeobrany, a v neposlední řadě také ideálního výběru spodního prádla a plavek pod dohledem odborníků.

Věřte, že finálový večer a především volné disciplíny budou skutečně zajímavé. Opět nepůjde jen o zpěv a tanec, uvidíte a uslyšíte například přednes monologu z Ohela, tanec s mečem na hlavě, thaibox, strolering či znakovou řeč.


„Soutěž Miss Prima křivky si už vydobyla popularitu mezi dívkami a ženami, které jsou charismatické, ale nemají tělesné proporce modelek naplňujících současný společenský a mediální diktát až nezdravé štíhlosti. Je pozoruhodné, jak se s každým ročníkem hlásí do soutěže více uchazeček, které chtějí překonávat své limity, pracovat na sobě, dělat něco užitečného pro sebe i své okolí. Během tří ročníků se počet těch, které se odhodlaly soutěžit o titul Miss Prima křivky ztrojnásobil. Stále více dívek a žen je odhodlaných věnovat ohromné množství energie práci na sobě, aby dokázaly starou pravdu, že každá žena může být krásná. Finálový večer, jehož zlatým hřebem jsou volné disciplíny tak má šanci být skvělejší než ty předchozí. Stále více žen a dívek si říká o pozornost pro své přednosti, místo aby se trápily svými nedostatky, a soutěž Miss Prima křivky je v tom podporuje. A doufám bude podporovat i v budoucnu,řekl předseda poroty Radek John.

Foto: Photo Copyright (c) Morris-Media 2014
Zdroj: Miss Prima křivky

ZE SPOLEČNOSTI MISS PRIMA KŘIVKY MISS SOUTĚŽ KRÁSY 2015

Související články

Fashion Awards 2018: kdo letos zvítězil?

Velkolepé udílení cen Fashion Awards 2018 plné zvučných jmen, ale i spousty začínajících a talentovaných návrhářů. Kdo překvapil, kdo vyhrál, komu patřil největší potlesk a komu to u přebírání ocenění nejvíc slušelo?

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek

Petra Němcová je součástí nové kampaně Max Factor

Naše krásná česká supermodelka se stala tváří nové řasenky od známé značky v Americe. Ale nejen to. Patří i mezi inspirativní ženy!

 

Celý článek

Omluva Victoria's Secret nestačila, lidé po celém světě protestují proti jednostranné módě

"Móda nás zklamala!" křičely protestující ženy před hlavní centrálou značky Victoria's Secret v Londýně. Slavná transyoutuberka Nikita Dragun se zase rozhodla značce dokázat, že módní politika, kterou vyznává je moc konzervativní a zastaralá, a tak sama natočila Fantasy Fashion Show ve spodním prádle.

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Kalendář Pirelli zná své tváře pro rok 2019

A nejsou to ledajaké tváře, najdeme mezi nimi módní velikány jako Alexandra Wang, Gigi Hadid i baletku Misty Copeland. Rok 2019 rozhodně bude stát za to.

Celý článek

Značka Balmain představila nové logo

Logománie se v poslední době velmi rozšířila. U módních domů je důležité, jak jejich loga vypadají. Proto se je snaží kreativní ředitelé neustále zdokonalovat. 

Celý článek

Victoria's Secret přehlídka 2018 měla nejnižší sledovanost v historii

Nejočekávanější přehlídka spodního prádla v čele s nejkrásnějšími ženami světa se propadla na nejnižší stupeň sledovanosti. Jaké jsou důvody?

Celý článek