dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

MISS Prima křivky 2015 představuje finálovou dvanáctku dívek

Přidat na Seznam.cz
Semifinále MISS Prima křivky bylo plné překvapení. Předseda poroty Radek John balancoval s mečem na hlavě, a to zdaleka není vše.

Semifinále MISS Prima křivky, které se konalo v sobotu 23. května, nebylo jen o zpěvu a tanci... Dívky, soupeřící o postup do finále této oblíbené soutěže plné krásy, porotu velice překvapily a někdy i zaskočily svou odvahou a dovednostmi.

Například Radek John, předseda poroty, se musel vypořádat s mečem na hlavě a organizátor soutěže Roman Fareq čelil přímému útoku od thaiboxerky.

Které, z více než 200 přihlášených dívek a žen, se dostaly do finále již 3. ročníku MISS Prima křivky odhalila po náročném výběru pětičlenná porota, již po skončení semifinále.

Do finále vybrali porotci 12 dívek a žen, které je svou přirozeností, talentem, výřečností a půvabem okouzlily nejvíce. V základních kolech musely soutěžící přežít křížový výslech, při němž porotu nejvíce zajímalo jaký talent soutěžící má, a čím by se chtěla prezentovat ve volné disciplíně na finálovém večeru. Důležitou roli hrála i ladnost chůze, komunikativnost, šarm, pohotovost a časová flexibilita, která je vzhledem ke čtyřem náročným soustředěním před finálovým večerem nezbytná.

Naše obrovská poklona patří všem zúčastněným dívkám a ženám. Nebýt jich a jejich odvahy, tato soutěž by postrádala smysl. Vše je o energii, kterou každý z nás vyzařuje. A dámy, které se zúčastnily tohoto ročníku, jí mají na rozdávání , říká za celý tým spoluorganizátorka soutěže Markéta Zámyslická.

Ve finále 15. 9. 2015, které se uskuteční v divadle Broadway, bude o titul Miss Prima křivky 2015 bojovat těchto 12 žen a dívek:
Kateřina Sadílková, Lucie Petrová, Nina Šarkozyová, Žaneta Eberlová, Renáta Soukupová, Lenka Weinerová, Romana Rohlíčková, Kristýna Kutílková, Simona Hodalová, Edita Frizovičová, Kristýna Machavová a Jaromíra Polednová.

Nyní finalistky čeká oficiální focení v ateliéru jednoho z nejlepších fotografů České republiky - Petra Kurečky, a poté série třídenních soustředění, kde krásky budou zlepšovat chůzi, učit se choreografii na finálový večer a dolaďovat volné disciplíny. Absolvují i kurzy líčení, modelingového pózování, zdravé výživy a stravování, sebeobrany, a v neposlední řadě také ideálního výběru spodního prádla a plavek pod dohledem odborníků.

Věřte, že finálový večer a především volné disciplíny budou skutečně zajímavé. Opět nepůjde jen o zpěv a tanec, uvidíte a uslyšíte například přednes monologu z Ohela, tanec s mečem na hlavě, thaibox, strolering či znakovou řeč.


„Soutěž Miss Prima křivky si už vydobyla popularitu mezi dívkami a ženami, které jsou charismatické, ale nemají tělesné proporce modelek naplňujících současný společenský a mediální diktát až nezdravé štíhlosti. Je pozoruhodné, jak se s každým ročníkem hlásí do soutěže více uchazeček, které chtějí překonávat své limity, pracovat na sobě, dělat něco užitečného pro sebe i své okolí. Během tří ročníků se počet těch, které se odhodlaly soutěžit o titul Miss Prima křivky ztrojnásobil. Stále více dívek a žen je odhodlaných věnovat ohromné množství energie práci na sobě, aby dokázaly starou pravdu, že každá žena může být krásná. Finálový večer, jehož zlatým hřebem jsou volné disciplíny tak má šanci být skvělejší než ty předchozí. Stále více žen a dívek si říká o pozornost pro své přednosti, místo aby se trápily svými nedostatky, a soutěž Miss Prima křivky je v tom podporuje. A doufám bude podporovat i v budoucnu,řekl předseda poroty Radek John.

Foto: Photo Copyright (c) Morris-Media 2014
Zdroj: Miss Prima křivky

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MISS PRIMA KŘIVKY MISS SOUTĚŽ KRÁSY 2015

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek