dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

MISS Prima křivky 2016 - semifinále

Přidat na Seznam.cz
Která z boubelatých krásek se probojovala do finálové dvanáctky letošního ročníku soutěže MISS Prima křivky 2016? A uspěla finalistka soutěže Česko Slovenská Superstar 2009 Leona Šenková?

Restauraci U Kroužků zaplnily o víkendu krásky z České republiky i Slovenska. Konalo se zde semifinále MISS Prima křivky 2016! Některé semifinalistky dorazily po svých, jiné auty, jedna na motorce. Různorodost je důkazem toho, že soutěž MISS Prima křivky boří mýty!

Sedmičlenná porota semifinálového klání rozhodla a jména 12 finalistek, již 4. ročníku MISS Prima křivky 2016, jsou nám tak známá!

Zprvu by se tak mohlo zdát, že vybrat dvanáctku dívek z celkového počtu 250 přihlášených je banalita. Ale ve skutečnosti před porotou složenou z prezidentky Národní Komory Módy ČR – Julie Hendrychové, majitele Medical Partners – Michala Sajdla, již tradičně také předsedy poroty MISS Prima křivky - Radka Johna, vítězky loňského ročníku Simony Hodálové, finalistky loňského ročníku – Kateřiny Sadílkové a samozřejmě obou organizátorů soutěže Romana Fareqa a Markéty Zámyslické opět vyvstal velmi nelehký úkol, ve kterém však nakonec se ctí obstáli.

 

Ve finále 20. 9. 2016 v divadle Broadway tedy bude o titul Miss Prima křivky 2016 bojovat těchto 12 žen a dívek: Eliška Slavíková, Eva Kuchtová, Gábina Habásková, Karolína Turková, Leona Šenková, Lucie Ladrová, Lucie Mrvová, Marie Mišánková, Markéta Večeřová, Monika Schránilová, Sára Daniová a Zuzana Richterová.

 

 

Všechny finalistky teď čeká focení oficiálních fotografií s talentovanou a velmi osobitou fotografkou  - Lucií Kout a poté série čtyř soustředění, kde krásky budou zlepšovat chůzi, učit se choreografii na finálový večer, dolaďovat volné disciplíny. Absolvují i kurzy líčení, modelingového pózování, zdravé výživy a stravování, sebeobrany a v neposlední řadě také ideálního výběru spodního prádla a plavek pod dohledem odborníků.

 

 

Přidat na Seznam.cz
MISS PRIMA KŘIVKY ZE SPOLEČNOSTI SOUTĚŽ KRÁSY MISS PRIMA KŘIVKY 2016

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek