dnes je 08.03.2021 a svátek má Gabriela

MISS Prima křivky 2017 - Tsunami na Monínci!

Přidat na Seznam.cz
Finalistky MISS Prima Křivky řádily na třetím soustředění v areálu Monínec jako utržené ze řetězu.

Po náročném nácviku úvodní choreografie pod vedením Pavla Strouhala odcházely finalistky s modřinami na stehnech a hrudi. Hodina ve wellnessu se pak opravdu hodila. Na finálovém večeru ale modřiny vidět nebudou, díky sexy oblečení od Ully Popken.

Choreografie, nástup na defilé, trénování pohotových odpovědí pro finálový večer, tréning volných disciplín, chůze... Dámy mají oddech pouze na půl hodiny, maximálně hodinu na oběd či večeři a jede se dál! Proto na každé soustředění organizátoři zvou i profesionály ve svém oboru, tentokrát zejména z OB Kliniky, která je partnerem soutěže, aby dámy měly možnost uvolnit svá těla a zbystřit závity mozkové.

A protože otázky věčného boje s váhou, hubnutí, tloustnutí, takzvaných jojo efektů jsou téma komplexní a přidružené zdravotní problémy jako vysoký krevní tlak, cukrovka, onemocnění pohybového ústrojí, problémy s plodností rozhodně nejsou jedinými problémy, které je potřeba řešit, ale je nezbytné starat se také o duši, navštívila soustředění finalistek i psycholožka OB Kliniky - PhDr. Jitka Herlesová.

Od sedmé hodiny ranní musely finalistky zvládnout velmi náročné hodinové cvičení podle úspěšné americké trenérky Jillian Michael. Theresa Canti lektorka chůze finalistek, která představila toto cvičení, ho sama provozuje již rok, a i díky němu zhubla skoro 30 kg!

Další masakr finalistky čekal při kurzech sebeobrany s Veronikou Hlavsovou, která je držitelkou fialového pásu v karate. Seznámila finalistky se základními prvky obrany při  napadením na ulici, v baru, na diskotéce... Protože ale  nestačí při útoku bránit se pouze v tu chvíli a silou, nebo lstivostí, je dobré k A dodat i B. To B, tedy kam konkrétně se obrátit o pomoc, kdy a jak může pomoci policie, dodal na své přednášce strážmistr Daniel Mach.

Finálový galavečer MISS Prima křivky se uskuteční 19. 9. 2017 v Branickém divadle od 19:00

 

 

Přidat na Seznam.cz
MISS PRIMA KŘIVKY OB KLINIKA CHOREOGRAFIE GALAVEČER FINÁLE MISS PRIMY KŘIVKY

Související články

V Praze byl otevřen nový obchod návrhářky Jitky Klett

Úspěšná česká návrhářka Jitka Klett pořádala tento týden GALA večer ve svém nově otevřeném obchodu v Praze ve Slovanském domě Na Příkopě 22. A my byli u toho!

Celý článek

Nejen na plese za hvězdu. Odborníci radí, jak ve společnosti zazářit!

Sezóna plesů a dalších večerních událostí je v plném proudu, a tak jsme se rozhodli poradit s odborníky, jak ve společnosti zazářit.

Celý článek

MISS PRIMA KŘIVKY 2017 už má jména vítězek!

Galavečer soutěže MISS Prima křivky byl nabitý pozitivní energií, skvělými výkony hudebníků a především talentovanými, charismatickými a okouzlujícími finalistkami.  

Celý článek

Miss Prima křivky 2017 a bitva se sněhovými koulemi

Haldy sněhu ve Ski areálu Monínec v parném létě inspirovaly finalistky MISS Prima Křivky k bitvě se sněhovými koulemi proti týmu mladých fotbalistů.

Celý článek

Prohlédněte si finalistky Miss Prima křivky na oficiálních fotografiích

5. ročník MISS Prima křivky bude ve znamení živlů. A právě teď už si můžete prohlédnout oficiální fotky všech 12 finalistek.

Celý článek

Začal 5. ročník MISS Prima křivky

Ostrý start 5. ročníku MISS Prima křivky se odehrál ve Ski areálu Monínec, který v tomto ročníku hostí všechna soustředění finalistek pro rok 2017. 

Celý článek

Blanka Matragi o nové kolekci Elements - rozhovor

Přátelé, už máte svou vstupenku? Blanka Matragi připravuje úžasnou oslavu svého 35letého kralování ve světě módy a designu....

Celý článek

Veletrh pro baculky a boubelky XXL

Po úspěšné Konferenci Miluj své tělo, která se setkala s velkým ohlasem, přicházíme po dvou letech s Veletrhem pro baculky a boubelky, který se uskuteční 15. října 2016 v Praze na Žižkově. 

Celý článek