dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Miss Prima křivky 2017 a bitva se sněhovými koulemi

Přidat na Seznam.cz
Haldy sněhu ve Ski areálu Monínec v parném létě inspirovaly finalistky MISS Prima Křivky k bitvě se sněhovými koulemi proti týmu mladých fotbalistů.

Na poslední chvíli přijel do Ski areálu Monínec na soustředění finalistek před finálovým večerem slovenský zpěvák Juraj Hnilica společně s českým zpěvákem Pavlem Horejšem a celý večer s kytarou a bubnem oslňovali všechny přítomné svým repertoárem. Šanci seznámit se s finalistkami využila i charismatická Aneta Christovová, která bude finálový večer moderovat.

Choreografii finálového večera, přehlídkovou chůzi a volné disciplíny pilovaly finalistky MISS Prima křivky 2017 pod skvělým vedením Pavla Strouhala a neminula je také zkouška šatů a spodního prádla. Křest ohněm pak zažily při interaktivní módní přehlídce. Tento nový trend, kdy modelky nechodí po klasickém mole, ale přímo mezi stoly v sálech či restauracích, si oblíbili téměř všichni významní světoví módní návrháři. Trend je velmi oceňován i diváky, protože modelky jsou na dosah a každý si může na šaty sáhnout a otestovat tak materiál předváděného modelu.

Módní přehlídku si nenechaly ujít ani ředitelka české divize německé značky Ulla Popken – Monika Dočkalová a vedoucí prodejny Ulla Popken v Metropoli Zličín - Zuzana Sitterová. Choreografii  přehlídky vytvořila lektorka chůze Theresa Canti a moderování se ujal předseda poroty Radek John, který řídil hlasování diváků i odborné poroty o nejlepší manekýnu. Hodnotila se chůze, ladnost, celkové vystupování a jak jinak než i úsměv. „Přehlídka byla jedna obrovská párty, a i přes nejnáročnější diváky jsem si to úžasně užila. Paní ředitelka Dočkalová z Ully Popkem je malinkaté sluníčko, které září na kilometry daleko a i se svou asistentkou jsou profíci. Poradí, poupraví, sami navrhnou a hlavně chápou naše pocity. Za což jsem ráda“, komentovala večer finalistka Libuše Dvořáková.

Na soustředění nechyběl ani ředitel nově zrekonstruovaného Branického divadla, kde se bude konat finálový večer - Václav Čížkovský, který po celou dobu finalistkám pomáhal s jevištním projevem, za což mu jsou nesmírně vděčné a ani Veronika Hlavsová, která finalistky učila sebeobraně ve všech možných i nemožných situacích. Přednáškou o komunikaci zaujal i Roman Fareq. 

Finálový galavečer MISS Prima křivky se uskuteční 19. září 2017 v Branickém divadle od 19:00 hod.

Přidat na Seznam.cz
MISS PRIMA KŘIVKY MISS PRIMA KŘIVKY 2017 FINALISTKY FINÁLOVÝ VEČER AREÁL MONÍNEC RADEK JOHN ANETA CHRISTELOVÁ

Související články

Vzdělávají se, hubnou, užívají wellness - čím vším si prochází finalistky České Miss?

Finále České Miss se blíží čím dál tím víc. Jak se připravují finalistky?

Celý článek

Finálový večer České Miss 2018 přinese televize Seznam

Celoplošná televize Seznam se 2. června blýskne vysíláním přímého přenosu z finálového večera České Miss. 

Celý článek

Prohlédněte si všech deset finalistek České Miss 2018

Národní soutěž krásy už zná svou desítku finalistek. Která bude vaší favoritkou?

Celý článek

Česká Miss oznámila, kdy a kde proběhne finálový večer

Redakce Móda.cz se zúčastnila tiskové konference, na které mimo jiné zaznělo i místo a datum finálního večera letošního ročníku soutěže Česká Miss. 

Celý článek

MISS PRIMA KŘIVKY 2017 už má jména vítězek!

Galavečer soutěže MISS Prima křivky byl nabitý pozitivní energií, skvělými výkony hudebníků a především talentovanými, charismatickými a okouzlujícími finalistkami.  

Celý článek

Na finálový večer České Miss 2017 oblékne finalistky Petra Pilařová

Finálový večer České Miss přijde již následující víkend 23. - 24. září. A my konečně víme, co finalistky obléknou!

Celý článek

Český Krumlov ožil Andělskou show

V sobotu 16. září 2017 rozsvítila Zámeckou jízdárnu Českého Krumlova Andělská show s finalistkami České Miss 2017.

Celý článek

MISS Prima křivky 2017 - Tsunami na Monínci!

Finalistky MISS Prima Křivky řádily na třetím soustředění v areálu Monínec jako utržené ze řetězu.

Celý článek